Keystone logo
University of Leicester, School of Business Magistro Finansinės rizikos valdymas
University of Leicester, School of Business

Magistro Finansinės rizikos valdymas

Leicester, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 070 / per year *

Stovykloje

* JK / ES studentams. £ 16,570 tarptautiniai studentai.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mes akademinis partneris Garp - Pasaulinis asociacija Rizikos profesionalams. Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite aprūpinti save su įgūdžių rizikos valdymo metodus, kiekybinės analizės, finansinės analizės ir programavimo.

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros Finansinės rizikos valdymas yra orientuota į savo profesinį tobulėjimą ir suteiks jums išsamų mokymo rizikos valdymo, portfelio valdymo, investicijų analizę ir finansai. Laipsnis suteikia puikią pasirengimą darbo per finansų pramonėje, ypač analitinio ar rizikos valdymo vaidmuo.

Jums bus sukurti įgūdžių diapazoną kiekybinės analizės, įskaitant matematinius metodus, ekonometrijos ir programavimą. Disertacija suteikia jums galimybę atlikti pramonė orientuota mokslinius tyrimus, susijusius su jūsų užimtumui ateityje.

Taip pat įgyti išsamų supratimą į finansinės rizikos valdymo, žinoma, bus aprūpinti jums pažangių analizės metodus, skaičiavimo ir mokslinių tyrimų metodus, problemų sprendimo ir kritinio vertinimo ekonominių argumentų komandą.

Norėdami padėti jums plėtoti įgūdžius, kad pirmaujančios darbdaviai prašo, ir jums pamatyti, kaip prekybininkai dirbti, turime 12 Bloomberg terminalus universiteto bibliotekoje.

Patekimo į rinką reikalavimai

Geras antros klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertis iš pripažintame universitete su tikru matematiniu ar statistinės medžiagos.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS 6,5 arba lygiavertis. Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums gali tekti pateikti įrodymų savo anglų kalbos galimybes. Jei dar neatitinka mūsų reikalavimų, mūsų anglų kalbos mokymas vienetas (ELTU) siūlo kursų spektrą, siekiant padėti jums pagerinti savo anglų kalbos į reikiamą standartą.

Karjeros galimybės

Pasibaigus kurso pradžioje jums bus padengti už Investiciniai Fondai sertifikatas siūlo CFA turinį. Pripažįstama, darbdaviai finansų pramonėje ir gali būti baigtas išorės Universitetui už nedidelį mokestį. Jūs taip pat bus supažindinti su Bloomberg terminalai ir suteikta galimybė baigti nemokamą tyrimą, "Bloomberg Essentials". Užbaigti šių profesinių pažymėjimų tikrai gali padėti jums išsiskirti darbdaviams.

Jums bus naudinga iš karjeros paramos iš mūsų in-house Karjeros valdytojas ir universiteto Karjeros tarnyba, kuri siūlo pritaikytą magistrantūros įsidarbinimo paramą. Daugelis mūsų studentų nuėjo dirbti pasaulinių organizacijų visoje pramonės šakų, įskaitant bankininkystės ir finansų, inžinerijos, paslaugų pramonės, logistikos ir technologijų, taip pat valdžios institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir labdaros organizacijų, ar vykdomos karjeros mokslo ir švietimo srityse.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • KYC specializacijos meistras – pažink savo klientą
    • Milan, Italija
  • Rizikos laikymosi ir vidaus kontrolės vykdomasis magistras
    • Milan, Italija
  • Įmonių ir finansinės rizikos valdymo magistras
    • Falmer, Jungtinė Karalystė