Keystone logo
University of Leicester, School of Business Magistro galimybė mokytis ir dirbti Honkonge
University of Leicester, School of Business

Magistro galimybė mokytis ir dirbti Honkonge

18 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

KAS TAI?

Speciali galimybė gauti dvi magistrantūros laipsnių nuo atskirų pirmaujančių institucijų dviejuose žemynuose.

Įdomi nauja partnerystė buvo nustatyta tarp Leičesterio universiteto ir Lingnan universiteto Honkonge. Tai leis studentams iš kiekvienos universitetą studijuoti papildomą magistro laipsnį per trumpesnį laikotarpį studijuoti mažiau modulius.

Studentai turi būti studijuoti šias programas turi teisę:

  • Magistro Bankininkystė ir finansai
  • MSC Finansų ekonomika
  • MSC Verslo analizė ir Finansai

Kaip tai veikia?

Studentai užbaigti visą 12 mėnesių magistrantūros laipsnį arba Leicester ar Lingnan universiteto prieš taikant tuo slankiąja universitete sumažinto studijų laikotarpį.

Lesteris absolventai gali baigti 6 mėnesių programą su Lingnan universiteto, jei jie studijuoja vieną iš nurodytų magistro laipsnius ir pasirinkti konkrečias pasirinkti modulius Leicester ir Lingnan. Palyginimui, Lingnan absolventų užpildyti 8-9 mėnesių programą per nustatytą pasirinkimas magistratūroje Leicester.

Taigi, Leicester studentai gali gauti du magistrantūros laipsnių sėkmingai baigus 18 mėnesių studijų kadangi Lingnan studentams, sėkmingai baigus 20-21 mėnesių.

Sumažintas modulis apkrovos už papildomą magistro laipsnį yra pripažinimo ankstesnio mokymosi bent vienas iš partnerių institucijų.

Maršrutas 1: Lesterio universiteto po Lingnan universiteto

Per mokslo metus ne Leicester, studentai galės kreiptis dėl magistrantūros Tarptautinės bankininkystės ir finansų (MIBF) ne Lingnan universitete studijuoja visus reikiamus modulius ne Leicester.

Paraiškos bus vertinamos abiejų partnerių institucijų. Studentai turi gauti ne mažiau kaip 60% kokybės nurodytais modulių žemiau ir vyksta patenkinamai savo studijas, kai taikant.

Baigęs studijas Leicester, įėjimas į Lingnan universiteto prasidės terminas 2 (sausio) ir apima studijuoti modulis IBF614: fiksuotų pajamų vertybinius popierius.

Maršrutas 2: Lingnan universitetas po Lesterio universiteto

Studentų iš Lingnan universiteto registruos už mažesnę 8-9 mėnesių programos Leicester, priklausomai nuo pasirinktų modulių, patenkinti arba magistrantūros Bankininkystė ir finansai ar magistrantūros Finansų ekonomikos reikalavimus. Lingnan studentai privalo baigti šeši 15-kredito modulius nustatytą sąrašą turimų modulių, taip pat užbaigti 30 kredito disertaciją apie pasirinktą konsultuojantis su vadovu tema.

Darbas Honkonge

Studentai, kurie baigę magistro laipsnį ne iš Leicester, po kurio dar 6 mėnesius Lingnan universiteto universiteto turės galimybę likti Honkonge ir darbo paieškos, pagal Honkongo imigracijos susitarimai dėl nevietiniai absolventų, net jei jie neturi formalus darbo pasiūlymą.

Mokesčiai

Maršrutas 1 - 100% mokestis už magistrantūros pasirinkti bent Leicester, po 50% mokesčių už į Lingnan MIBF

Maršrutas 2 - 100% mokesčiai į Lingnan MIBF, po 60% mokesčių už magistrantūros pasirinkti bent Leicester

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai