Keystone logo
University of Leicester, School of Business MSC Finansų ekonomika
University of Leicester, School of Business

MSC Finansų ekonomika

Leicester, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 070 / per year *

Stovykloje

* JK / ES studentams. £ 16,570 tarptautiniai studentai.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Šis kursas yra skirtas Jums, jei norite pagilinti savo žinias apie ekonomikos ar finansų ir potencialiai eiti studijuoti doktorantūros ar tyrimus su ekonomikos ar finansų srityje. mūsų Magistrantūros Finansų ekonomika suteikia jums už karjerą kaip ekonominės arba finansų analitikas verslo, vyriausybės ar didelės tarptautinės organizacijos įkūrimo. Jums bus sukurti išsamų supratimą apie finansų, investicijų analizę ir analizės metodų šiuolaikinėje finansų principais.

Jūs įgyti išsamų supratimą apie pagrindinių teorijų ir koncepcijų finansų ir investicijų per mūsų pagrindinių modulių. Galėsite tęsti savo interesų sritis, dviejų pagrindinių modulių ir per savo disertacijos.

Įgysite stiprią komandą analizės metodus, skaičiavimo ir mokslinių tyrimų metodus sprendžiant problemas ir vystyti savo kritinę analizę ekonominių teorijų ir diskusijose. Laipsnis bus išmokyti jus su pasitikėjimo naudojimo ir pateikimo ekonominių argumentų savo profesinį vaidmenį.

Norėdami padėti jums plėtoti įgūdžius, kad pirmaujančios darbdaviai prašo, ir jums pamatyti, kaip prekybininkai dirbti, turime 12 Bloomberg terminalus universiteto bibliotekoje.

Į magistras Finansų ekonomika atveria karjeros galimybes, kaip ekonominės arba finansų analitikas verslo, vyriausybės ar didelės tarptautinės organizacijos. Žinoma, taip pat rengia jums už Ekonomikos ir finansų mokslų daktaras.

Patekimo į rinką reikalavimai

Geras antros klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertis iš pripažintame universitete ekonomikos ar finansų srityje.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS 6,5 arba lygiavertis. Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums gali tekti pateikti įrodymų savo anglų kalbos galimybes. Jei dar neatitinka mūsų reikalavimų, mūsų anglų kalbos mokymas vienetas (ELTU) siūlo kursų spektrą, siekiant padėti jums pagerinti savo anglų kalbos į reikiamą standartą.

Karjeros galimybės

Mūsų finansų ir ekonomikos kursai buvo sukurta, kad atitiktų darbdavių poreikius ir yra labai vertinamas kaip verslo ir vyriausybės, nacionalinė ar tarptautinė.

Daugelis mūsų studentų nuėjo dirbti didžiųjų bankų, įmonių ir valdžios institucijoms arba siekiamų karjeros akademinės ir švietimo srityse.

Antrosios pakopos studijų kvalifikacija iš Lesterio universiteto karjeros keičiasi. Tai gali būti spyruoklės lenta skatinimo su jūsų dabartinio darbdavio, platforma, iš kurios pradėti naują karjerą, arba tiesiog, kad pagalba tampa efektyvesnis jūsų dabartinis vaidmuo. Jei jau esate užimtumo, stiprinant savo karjerą studijuojant antrosios studijų pakopos lygyje suteikia aiškų signalą darbdaviams, kad esate įsipareigojusi plėtoti savo įgūdžius ir žinias bei studijavo į aukštesnį lygį.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai