Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

Įvadas

"Mūsų 11 universitetų yra tokie pat įvairūs kaip ir jūsų tikslai".
UNC International atstovauja 11 aukštosios mokyklos, priklausančios Šiaurės Karolinos sistemos universitetui, grupei. Mūsų institucijos apima valstybę nuo kalnų iki pakrančių. Jie svyruoja nuo mažų ir asmeninių, kurių 3500 studentų, didelių ir intensyvių mokslininkų, turinčių 35 000 studentų. Mokydamiesi ir mokydamiesi bakalauro programoms po doktorantūros studijų, mes tikrai siūlome kažką kiekvienam studentui.

"Įperkamos. Prieinama Pasveikino. Vienuolika puikių universitetų, kurie jums tinka? "
Turėdami tiek daug galimybių, mes suprantame, kad tinkamo universiteto ir studijų programos pasirinkimas gali jaustis nepaprastai svarbus tarptautiniams studentams, o mūsų tikslas - supaprastinti procesą. UNC International tai atlieka kaip centrą studentams, besidomintiems mokytis vienoje iš mūsų narių mokyklų - 11 puikių universitetų, vienos stotelės!

Mes esame čia, kad padėtume!
Mūsų gerai žinomi darbuotojai atliko jums pradinį tyrimą, sukaupdami informaciją, kurią norite sužinoti - reitingus, svarbias studijų programas, karjeros perspektyvas, paraiškų pateikimo terminus ir reikalavimus bei dar daugiau - visiems mūsų universitetams vienoje patogioje vietoje. Susisiekite su mumis ir padėkite mums rasti UNC tarptautinį universitetą, kuris geriausiai atitinka jūsų profesinius ir asmeninius tikslus.

Vietos

  • Chapel Hill

    910 Raleigh Road, 27514, Chapel Hill

Klausimai