Keystone logo
University of Salzburg

University of Salzburg

University of Salzburg

Įvadas

Mieli studentai!

Sveiki atvykę į Paryžiaus universitete Zalcburge, idealus tyrimo! Zalcburgas yra vienas, nes jo gražus kraštovaizdis šiaurės vakarų Alpėse, daugelis istorinių vietų ir gražiausių ir įdomiausių pasaulio miestų festivalyje. Universitetas įdeda vientisai su architektūriškai įdomių pastatų miesto atmosfera. Zalcburgas yra universitetinis miestelis su tradicija. Princas arkivyskupas Paryžius Lodron, Universiteto bendravardis, įkurta 1622 Šiandien ji susideda iš keturių fakultetų, su maždaug 18.000 studentų ir 2800 darbuotojų. Tai centras novatorišką mokslinių tyrimų ir glaudžiai integruotas į kultūrinio ir ekonominio gyvenimo Zalcburgo. Su savo nacionaliniu ir tarptautiniu tinklu, tai yra šiuolaikinė žinių centru Europos širdyje. Zalcburgo universitetas suteikia studentams platų kursų su subalansuotu santykiu mokytojus studentams. Jis užsibrėžė aiškius mokslinių tyrimų prioritetus, sukūrė plėtros planą ateičiai ir dabar pažymėta nuolatiniu gamybos tobulinimu, kuri palaiko vis naujus reikalavimus.

Reinhard Heinisch vadovas Politikos mokslų vardu rektorius prof Heinrich Schmidinger.

ORGANIZAVIMAS IR STRUKTŪRA

Universitetas yra vienas didžiausių darbdavių šalyje ir pagrindinis ekonominio stimulo už verslo vietą Zalcburgo. Vadovauja rektorius, rektoriaus, Universiteto tarybos ir Senato. Universitetas yra padalintas į fakultetų, departamentų, Švietimo mokykla, pagrindinis dėmesys, kitų institucijų mokslinių tyrimų ir mokymo ir administracinės patalpos Pasak jos organizacijos planą.

Teologijos fakultetas

Teologijos fakultetas yra seniausia iš keturių fakultetų Zalcburgo universitete ir datuojamas metų 1622nd Šiuo metu susideda iš keturių departamentų. Šiuo metu jis pasiūlė septynis studijas. Fakultete yra, be kita ko nustato tarpdiscipliniškumo, kuris yra ypač įsipareigojusi mokymo ir mokslinių tyrimų. Naujas papildymas tema Tarpkultūrinė Teologija ir tyrimas religijų, kuriame atsižvelgiama į socialinius ir politinius pokyčius.

Teisės fakultetas

Tuo Teisės fakulteto penkiuose tyrimuose gali būti įtraukti. Nuo 2004 m studijų teisės ir verslo srityje siūloma tuo pačiu dėmesio, dabar šis tyrimas apima beveik tiek pat studentų, kaip ir studijų jurisprudencija. Žinių tinklas teisė, verslo ir darbo vieta yra už ekonomikos kontaktas.

Kultūros ir socialinių mokslų fakultetas

Kultūros ir Socialinių mokslų fakultetas yra didžiausias fakultetas Zalcburge. Jis susideda iš dvylikos tarnybų, siūlo daugiau nei 30 studijas. Studentų mokytojai turi dešimt dalykų pasirinkti, įskaitant daugelį kalbų ar istorinių disciplinų. 2012, buvęs mokytojas ir mokytojų rengimas buvo suvienytos į naujai įsteigtą mokyklą Švietimo ir professionalized ją ir išplėstas. Ypatumas yra tarpdisciplininis magistro programa Europos Sąjungos Tyrimai, kuri taip pat apima teisinę, Politikos mokslų ir Ekonomikos Be humanitarinius mokslus.

Gamtos mokslų fakulteto

Gamtos mokslų yra antras pagal dydį universitetas. Dėl savo kelių mokslo orientacijos, ji turi didžiausią procentą iš dalies išorinio finansavimo universitete. Tuo fakulteto yra aštuoni skyriai, kurios siūlo septynias studijų srityse. Jis gali būti užprogramuotas, įskaitant dviejų techninių tyrimų, inžinerinių studijų siūloma kaip dvigubo laipsnio programa su Miuncheno technikos universitetas. Ypač svarbus yra mokytojas mokymo gamtos mokslų.

Vietos

  • Salzburg

    Kapitelgasse 4-6, 5020, Salzburg

    Klausimai