Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Įvadas

„Unicaf“ universitetas yra visos Afrikos nepriklausomas, pripažintas universitetas, jungiantis geriausius tarptautinio švietimo elementus ir siūlantis aukštos kokybės akademinę kvalifikaciją .

Unicaf universitetas yra licencijuota universitetas Malavis, Zambija ir Zimbabvė ir taip pat patvirtino, kad įdarbinti studentus Kenijoje. Unicafo universitetas yra Jungtinių Tautų akademinio poveikio (UNAI) ir Pietų Afrikos regioninių universitetų asociacijos (SARUA) narys. „Unicaf“ universiteto miesteliai Zambijoje ir Malavyje taip pat yra akredituoti Didžiosios Britanijos nepriklausomo tolesnio ir aukštojo mokslo akreditavimo tarybos , kaip nepriklausomo aukštojo mokslo teikėjo.

„Unicaf“ universitetas siekia mokymo , studentų pasiekimų ir pasitenkinimo palankioje akademinėje aplinkoje. Universitetas siekia tapti pirmaujančia aukštojo mokslo institucija į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje, pripažinta už išskirtinį indėlį į mokymą, mokymąsi ir mokslinius tyrimus .

„Unicaf“ universitetas siūlo studentams galimybę nebrangiai įgyti aukštos kokybės kvalifikaciją internetu, arba vykdant studijas universitete, derinant tradicinį mokymąsi asmeniškai ir aktyvų dalyvavimą studentų socialiniuose klubuose bei užsiėmimus su skaitmeninėmis mokymosi priemonėmis. šiuolaikinio besimokančiojo patirtis.

„Unicaf“ universitetas siekia parengti atsakingus piliečius, kurie supranta ir palaiko tvarų vystymąsi. Universitetas siekia grąžinti bendruomenėms, kurias jis aptarnauja, pasinaudodamas naujomis žiniomis, gautomis atlikus doktorantūros tyrimus, vykdant „žaliąsias iniciatyvas“ (popieriaus, plastiko ir aliuminio perdirbimas, reguliarus medžių sodinimas), skaitant paskaitas, kuriose gali dalyvauti atviri mokslininkai. visuomenei, per nemokamas kompiuterių pamokas abiturientams ir dirbantiems suaugusiems, per nemokamus seminarus apie pagrindinius profesinius įgūdžius, aukojant ligoninėms ir mokykloms bei palaikant svarbias socialines priežastis.

„Unicaf“ universitetas siūlo visiškai internetinius ir universitete dėstomus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įvairiuose dalykuose, įskaitant vadybą, ekonomiką ir verslą, psichologiją, mokymą, teisę, apskaitą ir finansus, anglų literatūrą, informatiką, interneto dizainą ir plėtrą ir specializuotos MBA programos įvairioms pramonės šakoms ir sektoriams.

Partnerystės

Šiuo metu „Unicaf“ bendradarbiauja su Suffolko universitetu (JK) , Liverpulio Johno Mooreso universitetu (JK ), Pietų Velso universitetu (JK), Kalifornijos universitetu, „Riverside Extension“ JAV ir daugiakalbiu „ Unicaf“ universitetu Afrikoje . Sėkmingai baigę studentai, gavę atitinkamą apdovanojimą suteikiančią įstaigą, gauna savo laipsnį, kuris yra identiškas laipsniui, siūlomam universiteto studentams. Absolventai taip pat gali dalyvauti baigimo ceremonijoje namų miestelyje (atsižvelgiant į galimus vizų apribojimus).

Universiteto ypatybės

Universitetas įsteigė moderniausius miestelius Zambijoje, Malavyje ir Zimbabvėje, ir netrukus ketina atidaryti papildomus miestelius keliose kitose Afrikos šalyse. Be „Unicaf“ universiteto miestelių, studentai taip pat gali naudotis moderniomis „Unicaf“ mokymosi centrų paslaugomis visoje Afrikoje.

    Vietos

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      Klausimai