Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

Įvadas

Milano-Bicocca universitetas yra dinamiška institucija, kuri greitai įsitvirtino kaip pirmaujantis švietimo centras Milane, Italijoje. Įkurtas 1998 m., Bicocca yra palyginti jaunas universitetas, tačiau jis sparčiai augo ir tapo svarbia aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų figūra. Universiteto modernumą atspindi novatoriškas požiūris į mokymą ir įsipareigojimas puoselėti įtraukią ir pažangią akademinę aplinką.

Universitetas įsikūręs šiaurinėje miesto dalyje, specialiai švietimo ir mokslinių tyrimų centrui sukurtoje teritorijoje, ir gali pasigirti modernia įranga bei strategiškai patogia vieta. Šiame rajone buvo numatyta integruoti švietimo įstaigas, mokslinių tyrimų centrus ir pramonę, sukuriant gyvybingą ekosistemą, skatinančią bendradarbiavimą ir inovacijas.

"Bicocca" siūlo įvairias bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros programas įvairiose srityse, įskaitant ekonomiką, teisę, mokslą, mediciną, inžineriją, sociologiją, švietimą ir psichologiją. Universitete taikomas tarpdisciplininis požiūris skatina studentus įsitraukti į įvairias studijų sritis, taip ugdant holistinę mokymosi patirtį, kuri parengia juos sudėtingoms šiuolaikinio pasaulio sąlygoms.

Vietos

  • Milan

    Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1, 20126, Milan

Klausimai