Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Astrofizikos ir kosmoso fizikos magistro laipsnis
University of Milano - Bicocca

Astrofizikos ir kosmoso fizikos magistro laipsnis

Milan, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

Stovykloje

Įvadas

Astrofizikos ir kosmoso fizikos magistro laipsnis, kurį siūlo Milano-Bicocca universiteto Fizikos katedra, yra išsami dvejų metų programa, skirta suteikti studentams naujausių žinių ir įgūdžių teorinių, stebėjimo ir instrumentinių astrofizikos ir kosmologijos aspektų srityje.

Programoje siūloma pažangiausia mokymo programa, suteikianti išsamų supratimą per pažangias pamokas, įskaitant įdomią naują gravitacinių bangų astrofizikos sritį. Studentai įgis praktinės patirties dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose prie vidinio optinio teleskopo ir analizuodami aukščiausio lygio stebėjimo prietaisų duomenis. Jie taip pat dalyvaus didelio našumo modeliavimuose, atliks sudėtingų astrofizinių sistemų skaitmeninį modeliavimą, kad suprastų sudėtingiausius visatos reiškinius.

Pasirinkti šią programą - tai galimybė dalyvauti prestižiniame tarptautiniame mokslinių tyrimų bendradarbiavime ir atverti įvairias karjeros galimybes tarptautiniu lygmeniu Įgytos žinios yra puikus pasirengimas mokslinių tyrimų karjerai akademinėje srityje arba privačiajame ir viešajame sektoriuose, o - tvirtas pagrindas norintiems tęsti astrofizikos ir susijusių sričių doktorantūros studijas.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai