Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų magistro laipsnis
University of Milano - Bicocca

Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų magistro laipsnis

Milan, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

Stovykloje

Įvadas

Ši programa suteikia pažangių žinių apie medžiagų fiziką ir chemiją, suteikianti įgūdžių projektuoti atomų ir molekulių struktūras ir kurti konkrečias funkcijas atliekančias medžiagas.

Priimame studentus iš įvairių mokslo sričių, kuriems taikomas paprastas priėmimo procesas, apimantis gyvenimo aprašymo vertinimą ir pokalbį. Programa siūlo tarptautinę mokymosi patirtį, kuri paruošia jus pasaulinei karjerai.

Mūsų medžiagų mokslo ir nanotechnologijų magistrantūros studijose taikomas visapusiškas požiūris į mokslinius tyrimus ir technologines naujoves, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui. Mes siekiame ugdyti asmenis, gebančius teikti novatoriškus sprendimus sudėtingiems pasauliniams iššūkiams spręsti.

Be to, bendradarbiaudami su Leuveno universitetu, siūlome dvigubo magistro laipsnio studijų programą. Ši kryptis orientuota į tvarias medžiagas, todėl studentai gali įgyti KU Leuveno medžiagų inžinerijos magistro laipsnį ir Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) tvariųjų medžiagų (SuMa) magistro laipsnį antraisiais metais kartu su medžiagų mokslo ir nanotechnologijų magistro laipsniu.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai