Keystone logo
University  of Milano - Bicocca Tarptautinės ekonomikos magistro laipsnis
University of Milano - Bicocca

Tarptautinės ekonomikos magistro laipsnis

Milan, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

15 May 2025

15 Oct 2025

EUR 1 056 / per year

Stovykloje

Įvadas

Tarptautinės ekonomikos magistro laipsnis suteikia pažangių žinių ir įgūdžių pagrindinėse ekonomikos srityse, kurie įgyjami skaitant pažangius makroekonomikos, mikroekonomikos, tarptautinės ekonomikos, ekonometrijos, ir, žaidimų teorijos, Europos studijų, pramonės organizavimo ir darbo ekonomikos kursus.

Kad studentai galėtų išsamiai susipažinti su įvairiomis teorinėmis konstrukcijomis, jie taip pat privalo lankyti vadybos, įmonių finansų, verslo strategijos, Europos ir tarptautinės sutarčių teisės, konkurencijos teisės ir darbo teisės kursus. Bendras kurso tikslas - parengti studentus taikomosios ekonomikos specialistų karjerai privačiame sektoriuje, taip pat vyriausybinėse ir tarptautinėse organizacijose.

Mūsų absolventai dirba visame pasaulyje jaunesniaisiais ekonomistais, verslo analitikais, politikos patarėjais ir tyrėjais pasaulinėse korporacijose, tarptautinėse įmonėse, finansų institucijose, vyriausybėse ir tarptautinėse organizacijose.

Programa taip pat suteikia tvirtą pagrindą doktorantūros studijoms. Mūsų absolventai sėkmingai studijuoja Italijos ir tarptautinėse doktorantūros programose.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai