Keystone logo
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Įvadas

Universitetas Neuchatel, Ekonomikos fakultetas (Université de Neuchâtel, Faculté des ekonomikos mokslų) Neuchâtel universitetas yra Šveicarijos universitetų, kurie siūlo kursus bakalauro, magistro ir doktorantūros lygio, taip pat "trečiojo ciklo" ir tęstinio mokymo kursus. Tuo Neuchâtel universiteto, studentas yra dėmesio centre. Mes didžiuojamės kurti ateities lyderių dėka mūsų naujoviškų mokymo programų.

Neuchâtel universitetas yra:

bendramintis organizacija telpa maždaug 4000 studentų, palaikoma 860 darbuotojų, kuriems 120 profesoriai

aukštus mokymo, ypač dėl to, studento / mokytojų santykis unikalus Europoje

tarptautinė reputacija, ypač dėl biologijos, antropologijos ir sveikatos teisės, taip pat ekonominių tyrimų institutas (IRENE) ir centras socialinių procesų supratimo (žemėlapiai)

Ekonomikos fakultetas Ekonomikos Neuchâtel universiteto fakultetas accueille apie 600 studentų prižiūri vienas šimtas penkiasdešimt mokytojų, mokslininkų ir administratorių. Dėmesys, kad profesoriai ir padėjėjai mokėti kiekvieno studento studijų programos, taip pat į mokymo kokybę buvo atkreipė dėmesį į keletą tyrimų, atliktų su savo studentais. Fakultete siūlo aukšto lygio švietimo dėka savo profesorių kompetencijos ir į atliktų tyrimų septynių institutų kokybę. Mokslinių tyrimų projektų, tiek nacionaliniai ir tarptautiniai, taip pat federalinių ir vietinių vyriausybių ir įmonių mandatai, sustiprinti fakulteto matomumą ir skatinti įvairias mokymo programas. Dėl vietos stokos, nauja meistras dėl žurnalistikos negali būti rodomas čia, bet atitinkama informacija galima rasti šioje tinklavietėje: http://www.unine.ch/maj

Vietos

Vietos
  • Neuchâtel

    Université de Neuchatel Faculty of Economics, Avenue du 1er-Mars 26,

    Klausimai