Keystone logo
UNINFORM

UNINFORM

UNINFORM

Įvadas

UNINFORM GRUPĖ

UNINFORM Group, garsi ir akredituota nacionalinė verslo mokykla, daugiau nei 25 metus dirbanti aukštojo mokslo ir mokymo procesų inovacijų srityje, veikia su pripažintais autoritetais teikdama prestižinius magistrantūros studijas turizmo, kokybės, saugos, aplinkos, energetikos srityse. , skaitmeninė rinkodara ir komunikacija, abiejuose biuruose Romoje ir Milane.

Nuorodos

 • UNINFORM – tai daugiau nei dvidešimties metų patirtį turinti mokymo įstaiga
 • UNINFORM yra akredituota LAZIO regione profesiniam mokymui, tęstiniam mokymui, pagrindinėms orientavimo paslaugoms, specialistų konsultavimo paslaugoms, lydėjimo ir darbo palaikymo paslaugoms – nustato Nr. D1558 / 09
 • UNINFORM gavo ISO 9001: 2008 kokybės sertifikatą, skirtą kurti ir teikti aukštojo specializuoto profesinio mokymo paslaugas. Sertifikatas Nr. 184076 Bureau Veritas
 • UNINFORM yra akredituota EBAFOS – dvišalės mokymo ir saugos institucijos, kuri teikia mokymo kursus pagal valstybės regionų sutartis.
 • UNINFORM yra ASFOR – Italijos vadybos mokymo asociacijos narys.

Kaip daugiadisciplinė struktūra, veikianti nuo 1996 m., UNINFORM Group mokymų pasiūlymas yra oficialiai akredituotas Lazio regionui aukštojo mokslo srityje ir tuo pat metu yra sertifikuotas Bureau Veritas pagal UNI EN ISO 9001: 2008. Dėka konsoliduotos ir didelės patirties, profesionalumo ir per daugelį metų įgytų žinių tiek mokymų, tiek konsultacinėje veikloje, UNINFORM Group siūlo kvalifikuotas paslaugas:

 • Universiteto mokykla ir verslo mokykla
 • Informacinės technologijos ir technologijų perdavimas
 • Verslo ir teisinės konsultacijos

Kiekviena iš šių paslaugų yra skirta vadybinių įgūdžių ir specialistų profesinių įgūdžių ugdymui ir įtvirtinimui, galintiems ženkliai padidinti tiek asmens, tiek visos įmonės konkurencingumą (žr. nuorodas). UNINFORM Group korporatyvinę struktūrą sudaro šie juridiniai asmenys: UNINFORM grupė: Vadybos ir verslumo mokymo mokykla, Mokymai ir plėtra: Vadybos konsultacijų įmonė, Giordano & Partners Advokatų kontora: High Tech Forum Teisinių, komercinių ir finansinių konsultacijų įmonė: Konsorciumas Inovacijų ir technologijų perdavimui, Akademijos vidurinė mokykla: Universiteto studijų centras

Aukštas formavimas

Kaip vadybos ir verslumo mokymo mokykla, UNINFORM Group yra įsipareigojusi stiprinti žmogiškąjį kapitalą, siekdama plėtoti modernią vadybos kultūrą, kuriant aukštos kvalifikacijos magistrus ir vadovus.

Vadybos konsultacijos

UNINFORM grupė naudojasi plačiu asocijuotų profesionalų tinklu, kruopščiai atrinktu iš vadybos ir akademinių sričių, vadovaujantis aukščiausios kokybės ir aukščiausios profesinės kompetencijos kriterijumi; žmonių komanda, atsidavusi ne tik strateginėms ir organizacinėms konsultacijoms, bet ir stiprų tarptautinį pašaukimą turinčių Italijos įmonių sėkmei.

Legalios paslaugos

Šiame kontekste UNINFORM grupė tiesiogiai įsikiša į specializuotus specialistus, įtrauktus į atitinkamus įsakymo sąrašus, ir padeda įmonėms visuose etapuose, susijusiuose su sutartimis, įmonių įsigijimu, įmonių inžinerija, konstitucija, įmonių ir patikėjimo valdymu, globa tarptautiniuose ginčuose ir arbitraže ir dar daugiau. .

HTFORUM – aukštųjų technologijų forumas

UNINFORM Group siūlo save kaip tikrą pokyčių variklį visoms įmonėms, kurios orientuojasi į technologines naujoves kaip priemonę tobulinti, optimizuoti savo gamybos dinamiką. Tiesą sakant, mes teikiame daug informacijos, duomenų ir tyrimų, ypač orientuotų į moderniausių ir novatoriškiausių technologijų „modernumą“.

Universitetinis išsilavinimas

UNINFORM grupė padidino universitetų, mokslinių tyrimų institutų ir specializacijų mokyklų profesorių profesinę patirtį, siekdama pasiūlyti pasaulinę orientavimo ir pagalbos ruošiantis universitetui paslaugą. Dėstytojai atrenkami skrupulingai, atsižvelgiant į jų asmeninį ir didaktinį išsilavinimą, įgytą patirtį šioje srityje ir, galiausiai, gebėjimą interpretuoti ir patenkinti visus „naujos kartos“ universiteto studentų pagalbos ir mokymosi poreikius. .

Į ką mes kreipiamės

 • Įmonės (valstybinės ir privačios), kurioms reikia susidurti ir įvertinti visus programos aspektus ir pasekmes bei apibrėžti tikslus realiuoju laiku, kad įveiktų tipinius specialistų įsikišimo pažeidžiamumus; kurie nori pristatyti ir (arba) įtvirtinti pažangias kultūras ir technologijas, kad valdytų jų funkcionalumą.
 • Privatūs asmenys: abiturientai, ką tik baigę studijas, konsultantai, įmonių vadovai, vadovai.

Vietos

Vietos
 • Rome

  Corso Trieste, 155 , 00198, Rome

  • twitter
  • facebook
 • Milan

  Milan, Italija

  Klausimai