Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Įvadas

Ana G. Mendendez universitetas yra aukštoji mokykla, turinti didelę patirtį teikiant aukščiausio lygio akademinę kompetenciją atitinkančias programas. Žinodami platų ir atnaujintą akademinį pasiūlymą, žinome, kad rasite programą ir mokymosi būdus, kurie geriausiai atitinka jūsų gyvenimo būdą.

Ana G. Mendezo universitetas taip pat siekia turėti specializuotą dėstytoją ir turėti patirties mokymąsi skatinančiose metodikose, studentui teikti įvairiausias paslaugas, aprūpinti šiuolaikiškomis fizinėmis galimybėmis ir moderniausiais technologiniais ištekliais. .

Kviečiame apsilankyti mūsų puslapyje, kad jūs daugiau žinotumėte apie mūsų istoriją, mūsų pasiekimus ir daugybę indėlių, kuriuos kiekvieną dieną teikiame Puerto Riko bendruomenei ir visuomenei. UAGM miesteliai yra įvairiose Puerto Riko vietose ir JAV Floridoje, Dalase ir Merilande. Mūsų programos ir paslaugos jaučiamos tarptautiniu mastu.

vaizdas

Būti pripažintas vienu didžiausių akademinės kompetencijos universitetų Puerto Rike ir pasaulyje.

misija

Ana G. Mendenzo universiteto miestelis Karolinoje (buvęs Universidad del Este) yra akredituota privati, pasaulietinė, ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga, priklausanti Ana G. Mendenzo universitetui. Jis skiria savo akademinį ir tarnybinį darbą skatinti konstruktyvistinį mokymąsi, pagarbą įvairovei ir socialinį teisingumą. Jos misija yra skatinti integruotą žmonių, formuojančių atsakingus ir palaikančius piliečius, ugdymą, gebančius prisidėti prie darnaus savo aplinkos vystymosi, pasitelkiant socialinį ir humanistinį kompetencijos ugdymą; vertinantys mokslinius tyrimus, internacionalizaciją, verslumą, technologijas, kultūrą ir bendruomenės įsipareigojimą. Visi jos ištekliai remia akademinį pažymėjimų, asocijuotų laipsnių, bakalaureato, magistro studijų ir tęstinio mokymo siūlymą.

Principai

Institucijai vadovaujantys principai yra kompetencija, naujovės, teisingumas, pagarba, minties ir veiksmų laisvė, solidarumas, teisingumas, sąžiningumas ir socialinė atsakomybė.

Teminiai duomenys

Įstaigos tipas

Privatus, pasaulietinis ir akredituotas, ne pelno siekiantis.

Fondas

1949 metai

Šūkis

Mes esame puikūs savo kultūrai.

Alumni

Mūsų absolventai pasiekė aukštesnius tikslus.

Duomenų bazė, pasiekianti 22 267 absolventus, leidžia mums atpažinti jų padėtį medicinos profesijose; teisė; išsilavinimas; slauga; aukštojo mokslo administravimas; verslumas; prekyba; viešoji politika; valdymas; rinkodara; svetingumas ir turizmas; kulinarijos menai; bankininkystė; sveikatos pramonė; komunikacijos; pramogos; aviacija ir inžinerija, kuria šalis naudojasi ir stiprina savo žmogiškąjį kapitalą.

Be Puerto Riko vyriausybės, tokios įmonės kaip „Telemundo“, „GFR Media“, „Pfizer“, „Walgreens“, CVS, „St. Regis Bay Beach Resort“, „Plaza Provision“, „Sheraton Convention Center Hotel“

Studijų centrai

 • Puerto Rikas: Karolina (pagrindinis miestelis), Arecibo, Barceloneta, Cabo Rojo, Santa Isabel, Yauco.
 • JAV (dvikalbės programos): Merilandas, Orlandas, Tampa, Pietų Florida ir Dalasas (Teksasas).

Akademinės aukos

Daugiau nei 70 verslumo, verslo, sveikatos mokslų, svetingumo ir kulinarinio meno, socialinių ir humanitarinių mokslų, gamtos mokslų ir technologijų, švietimo ir profesinių techninių studijų programų.

„Buro Millennial“ / „Pexels“

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Akreditacijos

Aukštosios mokyklos akreditacija yra procesas, kurio metu išorinė organizacija tikrina įstaigoje siūlomų švietimo programų kokybę.

Siekdami suteikti geriausią išsilavinimą mūsų studentams, mūsų įstaiga yra akredituota šių organizacijų:

 • Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija (MSCHE)
 • Puerto Riko švietimo taryba
 • Svetingumo administravimo programų akreditavimo komisija (ACPHA)
 • Amerikos kulinarijos federacijos švietimo fondo (ACFEF) akreditavimo komisija
 • Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (ACBSP)
 • Tarptautinė tęstinio švietimo ir mokymo asociacija (IACET)
 • Mokytojų rengimo akreditavimo taryba (TEAC)
 • Socialinio darbo švietimo taryba (CSWE)
 • Slaugos švietimo akreditavimo komisija (ACEN)

Universiteto chronologija

1949 m. - buvo įkurtas Puerto Riko jaunesnysis koledžas (PRJC).

1959 m. - PRJC tapo pirmuoju dvejų metų privačiu universiteto koledžu Puerto Rike, akredituotu Vidurinių Valstijų asociacijos (MSA).

1990 m. - PRJC atidarė savo naują miestelį Karolinos savivaldybėje. Jie centralizuoja paslaugas už sienų 5 savivaldybėse: Yauco, Coamo, Cabo Rojo, Utuado ir Moca.

1992 m. - ji tapo Rytų universiteto koledžu (CUE) ir išplėtė savo akademinį pasiūlymą siūlydama bakalaureato laipsnius.

1996 m. - buvo vykdomas studentų perkėlimas iš turizmo bendrovės viešbučio mokyklos į tarptautinę turizmo ir svetingumo vadybos mokyklą (ISTHM).

1997 m. - buvo įsteigta Profesinių studijų mokykla ir prasidėjo AHORA programa - pagreitintų studijų alternatyva, skirta profesionaliam suaugusiajam.

2001 m. - Institucija išplėtė savo akademinį pasiūlymą, įtraukdama magistrantus, atnaujina savo misiją ir tampa Universiteto del Este (UNE)

2003 m. - Karolinos miestelyje atidaromas naujas Tarptautinės turizmo ir viešbučių administravimo mokyklos pastatas.

2004 m. - Tarptautinė turizmo ir viešbučių administravimo mokykla pripažinta Tarptautinės kokybės žvaigždės apdovanojimu, kurį skiria verslo iniciatyvos krypčių organizacija, įsikūrusi Ispanijoje.

2005 m. - Karolinos miestelyje atidaromas užimtumo centras ir pradeda veikti ikimokyklinio ugdymo centras. Tarptautinė turizmo ir viešbučių vadybos mokykla antrą kartą pripažinta verslo iniciatyvos kryptimis, apdovanota Tarptautiniu kokybės vainikėlio apdovanojimu „Deimantas“ kategorijoje.

2006 m. - Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija leido pakartotinę akreditaciją įstaigai iki 2015 m. Buvo sukurta Šiaurės rytų technologijų iniciatyva (INTENE). Trečią kartą Tarptautinė turizmo mokykla gavo apdovanojimą „Verslo iniciatyvos“, skirdama apdovanojimą „Pasaulio kokybės įsipareigojimas“ kategorijoje „Tarptautinė žvaigždė“.

2007 m. - atidaromas mokyklos pastatas: verslo administravimas, sveikatos mokslai ir švietimas.

2010 m. - Universidad del Este gauna akreditacijas iš Kolegialių verslo mokyklų ir programų asociacijos (ACBSP), Jungtinio radiologinių technologijų švietimo peržiūros komiteto (JRCERT) ir Amerikos kulinarijos federacijos (ACF).

2013 m. - „Universidad del Este“ atidaro reklamos biurą Majadžiuze ir Arecibo bei pirmąjį „UNE Salud“ padalinį.

2014 m. - Prasideda didingo Jesús T. Piñero bibliotekos pastato statyba. Vašingtone atidaroma kulinarinio meno programa

2019 m. - „Universidad del Este“ keičia savo pavadinimą į „Universidad Ana G. Méndez Carolina“ miestelį.

Vietos

 • Carolina

  Carretera 190 Km 1.8 Barrio Sabana Abajo, , Carolina

Klausimai