Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Įvadas

Universiteto „Ana G. Méndez-Recinto de Cupey“ yra aukštoji mokykla, turinti ilgą istoriją, siūlanti programas, atitinkančias aukščiausius akademinės kompetencijos standartus. Žinodami platų ir atnaujintą akademinį pasiūlymą, žinome, kad rasite programą ir mokymosi būdus, kurie geriausiai atitinka jūsų profesinius tikslus ir gyvenimo būdą.

Ana G. Mendezo universiteto „Cupey“ miestelis taip pat siekia, kad būtų specializuotas ir patyręs novatoriškų metodikų, skatinančių mokymąsi, dėstytojai, teikiantys studentui platų ir įvairų paslaugų meniu, teikiantys modernias fizines galimybes. ir naujausius technologinius išteklius, skatinančius įvairius laipsnių pasiekimo ir baigimo variantus.

Kviečiame jus apsilankyti mūsų puslapyje ir sužinoti daugiau apie mūsų istoriją, mūsų pasiekimus ir daugybę indėlių, kuriuos kiekvieną dieną teikiame Puerto Riko visuomenei ir pasaulinei bendruomenei. UAGM-Cupey miestelyje yra trys (3) Puerto Riko strateginiai centrai, esantys aplink salą ir skirti aptarnauti visus sektorius, neatsižvelgiant į jų geografinę vietą. UAGM taip pat turi universitetų centrus kontinentinėse JAV Floridos, Dalaso ir Merilando valstijose.

misija

Ana G. Mendenzo universitetas, Cupey Campus yra privati ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga, kuri iš tikrųjų įsipareigojo skatinti Puerto Riko ekonominę ir socialinę plėtrą. Jos misija yra suteikti įvairiapusiam studentų skaičiui galimybes įgyti asmeninių ir profesinių įgūdžių per švietimą, mokslinius tyrimus ir teikiant paslaugas bendruomenei, kad jie taptų pokyčių agentais, besimokančiais visą gyvenimą ir atsakingais bendradarbiais. su globalizacija ir globaliu tvarumu.

vaizdas

Ana G. Mendenzo universitetas, Cupey miestelis bus pripažintas kaip pirmaujanti aukštojo mokslo įstaiga visame pasaulyje dėl: atvirumo įtraukčiai; jos pasiūlymų kokybę ir naujoves kuriant programas; kompetencija ir naujovės mokymo ir mokymosi procesuose; švietimo iniciatyvos, suteikiančios studentams galimybių socialiniam ir ekonominiam judumui; puikūs moksliniai tyrimai, skatinantys ekonominę ir socialinę plėtrą bei tenkinantys pasaulio bendruomenės poreikius; pažangių technologijų naudojimas siekiant praturtinti mokymosi, administravimo ir studentų paslaugų procesus; taip pat telekomunikacijos ir nuotolinis mokymas; ir įsipareigojimas bendruomenei puoselėti tvarią ir konkurencingą ekonomiką, skatinančią transformacinius socialinius pokyčius.

Mūsų rektorius

Dr. Ángel A. Toledo López baigė politikos mokslų daktaro laipsnį Pensilvanijos valstijos universitete, sutelkdamas dėmesį į Amerikos politiką, tyrimų metodologiją ir lyginamąją politiką. Jis dalyvavo Mičigano universiteto Ann Arboro tyrimų tyrimų institute ir buvo pagrindinis šio universiteto atlikto pasaulinių vertybių tyrimo antrosios bangos tyrėjas. 2006 m., Baigęs daktaro laipsnį, dr. Toledo baigė Puerto Riko universiteto Teisės fakulteto Juris daktaro laipsnį. Jis dirbo nuolatiniu fakultetu Universidad del Este Karolinoje ir teismo advokatu, kol persikėlė į Merilando valstiją JAV. Jis buvo Ana G. Mendenzo universiteto sistemos Sostinės universiteto miestelio, kuriame naudojamos novatoriškos mokymo strategijos, įgyvendinant disciplinomis pagrįstą dvigubos kalbos įsisavinimo modelį®, direktorius. Eidamas nuolatinį socialinių mokslų fakulteto ir fakulteto direktorių išsilavinimą, jis įgijo turizmo ir mokymo magistro laipsnį, įgydamas dvikalbio ugdymo specialybę, ir baigęs pažymėjimą mokant anglų kalbą kaip antrąją kalbą.

2017 m. Sausio mėn. Jis persikėlė į savo gimtąją Puerto Riko salą, kur buvo paskirtas akademinių reikalų vicekanclere Ana G. Méndez universitete, Carolina Campus, anksčiau žinomu kaip Universidad del Este. Vėliau prezidentas José F. Méndez Méndez paskyrė jį Ana G. Méndez universiteto Cupey universiteto miestelio prorektoriumi ir 2020 m. Sausio 16 d. Paskyrė jį šio lagerio rektoriumi. Jo akademinė patirtis buvo nukreipta į socialinių mokslų, statistikos ir baudžiamojo teisingumo mokymą ir dėstytojų mokymą temomis, susijusiomis su mokymo procesais ir technikomis aukštajame moksle. Paskutinės jo publikacijos ir mokslinių tyrimų interesai apima platų temų spektrą, įskaitant politinę psichologiją, teismų sistemos veikėjų suvokimą ir elgesį, tyrimų metodiką ir suaugusiųjų kalbos įgūdžių įgijimą.

Akreditacijos

135406_image4.png

Ana G. Méndez universitetas, „Cupey Campus“ ir jo vietos (buvęs Metropolitan University) turi Puerto Riko švietimo tarybos (dabar „Postsecondary Institution Board“) atnaujinimo licenciją, pažymėjimą Nr. 2018-385, nuo lapkričio 30 d. 2018 iki 2023 metų lapkričio 29 dienos.

135407_image5.png Universiteto Ana G. Méndez, „Cupey Campus“ ir jo vietovių (buvusios „Universidad Metropolitana“), akreditavo Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija (MSCHE) , pradedant 1980 m. Nuo tada jų akreditacija buvo nuolat patvirtinama iki šiol. tos pačios organizacijos. MSCHE yra institucinė akreditacijos agentūra, kurią pripažino Jungtinių Amerikos Valstijų švietimo sekretorius ir Aukštojo mokslo akreditacijos taryba (CHEA).

Specializuotos akreditacijos

135408_image6.png ACEN (akreditacijos komisija Švietimo Slaugos) / yra subjektas, kuris yra atsakingas už akreditaciją specializuotas programas Slaugos švietimo, tiek aukštojo mokslo ir aukštojo lygio, siūlanti pažymėjimą, diplomą ar pripažintą profesinę kvalifikaciją (daktaro klinikinis, magistro / po magistro pažymėjimas, bakalaureatas, teisininkas, diplomas ir praktinis).
135409_image7.jpeg Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (ACBSP) / Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba yra pagrindinis tarptautinis subjektas, skirtas profesinio mokymo kokybės akreditavimui srityse, susijusiose su verslo administravimu ir valdymu. Verslo mokykla turi šią prestižinę akreditaciją nuo 2013 m. Lapkričio mėn.
135410_image8.jpeg Ugdymo rengimo akreditavimo taryba, CAEP / Ši agentūra suteikė Universiteto švietimo mokyklos Mokytojų rengimo programos (PPM) akreditaciją ne ilgesniam kaip septynių metų laikotarpiui. metų, nuo 2016 m. spalio 24 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d. Ši akreditacija pripažįsta mokytojų rengimo programos, PPM, meistriškumą ir kokybę, fakulteto ir asocijuotų studentų atsidavimą bei absolventų kokybę.
135411_image9.jpeg Tarptautinė tęstinio švietimo ir mokymo asociacija (IACET) / Tarptautinė tęstinio švietimo ir mokymo asociacija yra neturtinė asociacija, skirta akredituoti tęstinio mokymo ir mokymo programų kokybę. Ši agentūra UAGM yra sertifikuota kaip švietimo paslaugų teikėja, atitinkanti šios pasaulyje pripažintos agentūros kokybės standartus.
135412_image10.png Socialinio darbo švietimo tarybos (CSWE) akreditavimo komisiją Aukštojo mokslo taryba (CHEA) pripažino akreditavimo agentūra socialinio darbo švietimo bakalaureatams ir magistro programoms JAV ir jos teritorijose. Šiuo metu Ana G. Mendenzo universitetas, Cupey Campus yra kandidatas į akreditacijos procesą.

Vietos

  • San Juan

    1399 Ave. Ana G Méndez, , San Juan

Klausimai