Keystone logo
Universidad Catolica De Cordoba -  Catholic University Of Cordoba

Universidad Catolica De Cordoba - Catholic University Of Cordoba

Universidad Catolica De Cordoba -  Catholic University Of Cordoba

Įvadas

Žmonių formavimas mokslo, sąmoningumo ir įsipareigojimo srityse yra universiteto misija, kurią įkvėpė Ignatijos idealas nuolat viršyti kompetencijos lygį. Todėl aukščiausias įmanomas akademinis lygis ir vientisas asmens formavimasis yra jo tapatybės ramsčiai

Akademinė kompetencija grindžiama griežta kandidatų atranka į įvairias rases atranka, fizikas ir kompiuterinio meno įranga, šiuolaikiniai mokymo ir mokymosi metodai, pagrįsti mažomis grupėmis, ir platus studentų kontaktas su realybe per seminarus, savanorišką darbą, vizitus į įmones , ir institucijos, stažuotės, tyrimai, konferencijos ir kt.

Mes siekiame būti universitetu, kuris paveiktų teisingesnės socialinės tvarkos kūrimą, mokydamas kompetentingus ir savo tikrovei pasiryžusius absolventus (mokymą); rengiant socialiai svarbias žinias (tyrimai); ir per savo socialinę projekciją (išplėtimą), kad galėtų daryti įtaką viešajai politikai, kuri gerina gyvenimo kokybę, ypač labiausiai nuskriaustose mūsų visuomenės srityse.

Siekdamas visapusiško mokymo, UCC turi koordinavimo sritis: pedagoginė pagalba, sveikata, pastoracinė, menas, sportas, paslaugos, mokymas.

Vietos

  • 323

    Obispo Trejo,323, X5000, 323

    Klausimai