Keystone logo
University of Medical Sciences  UCIMED

University of Medical Sciences UCIMED

University of Medical Sciences  UCIMED

Įvadas

Tuo metu, kai patvirtinama, kad naujos kartos renkasi gyvenimo būdą be didesnių komplikacijų, kai greitas, lengvas ir paprastas tampa pasirinkimo kriterijais priimant sprendimus, tampa dar aktualiau išryškinti tuos, kurie priešinasi tendencijoms, ir priešingai, renkantis savo universitetą, vis dažniau renkasi kokybę, rimtumą, konsoliduotas akademines įstaigas arba siekia prestižo ir tvirtos infrastruktūros.

Medicinos mokslų universitete UCIMED mes ne tik kovojome už savo studentų kokybę ir meistriškumą, bet šias vertybes pavertėme gyvenimo būdu ir įtraukėme į savo DNR. Aš, kaip jos rektorius, man labiau nepatinka, kaip tik turėdamas nacionalinį valdžios, medicinos bendruomenės, sveikatos specialistų, tėvų, studentų ir absolventų pripažinimą.

Šis pripažinimas yra ne tik nacionaliniu lygmeniu, jis eina daug toliau ir tai patvirtina vis daugiau studentų iš įvairių regiono dalių, kurie prisijungia prie mūsų universiteto bendruomenės, tarptautinių organizacijų, su kuriomis pasirašome susitarimus, arba su įmonėmis, kurios samdyti mūsų absolventus.

Yra trys veiksniai, kuriuos ieškodami meistriškumo bandome skatinti savo studentams: noras mokytis, susidomėjimas ir atsidavimas. Manome, kad neatsižvelgiant į aplinkybes, jei turite šias savybes, bus daug lengviau pasiekti savo siūlomus tikslus.

Akivaizdu, kad visi gali gauti ar įteikti diplomus (turėdami daugiau ar mažiau pastangų), tačiau viena vertingiausių savybių yra susijusi su kokybės ir meistriškumo vertybėmis. Būtent tuo mes skiriamės UCIMED ir kas leidžia mūsų studentams apmąstyti ir pakeisti savo vaidmenį visuomenėje ir profesiniame kelyje. Tai juos daro ir verčia mus: „nuolat laužykite visas ribas“.

Vietos

  • San José

    Carretera Vieja a Escazú, 10108, San José

    Klausimai