Keystone logo
© Roger Triana
Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Įvadas

Universidad de los Andes - Uniandes, yra pirmaujantis universitetas Kolumbijoje, nuolat patenka tarp 10 geriausių Latam universitetų, 200 geriausių pasaulio universitetų ir 30 geriausių privačių universitetų. Uniandes siūlo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas technologijų, inžinerijos, ekonomikos, vadybos, medicinos, menų, gamtos ir socialinių mokslų srityse.

Misija

Andų universitetas yra savarankiška, nepriklausoma ir novatoriška institucija, skatinanti pliuralizmą, toleranciją ir pagarbą idėjoms; siekia akademinės kompetencijos ir teikia savo studentams kritinį ir etinį mokymą, kad sustiprintų jų supratimą apie savo socialines ir pilietines pareigas, taip pat apie įsipareigojimą aplinkai.

Joje mokosi studentai, kurie visapusiškoje, tarpdisciplininėje ir lanksčioje mokymo aplinkoje yra pagrindinis jų ugdymo proceso veiksnys. Tai leidžia savo aukštos kvalifikacijos dėstytojams sukurti išskirtinį akademinio ir profesinio gyvenimo projektą, kuriam remiama mokslinių tyrimų veikla, prisidedanti prie šalies vystymosi ir jos tarptautinės projekcijos.

Istorija

1948 m. lapkričio 16 d. įkurtas jaunų žmonių grupės, vadovaujamos Mario Laserna Pinzón, Andų universitetas yra pirmoji privati pasaulietinio pobūdžio ir nuo politinių partijų nepriklausoma aukštoji mokykla Kolumbijoje, neginanti jokių socialinių interesų. arba ekonominė grupė.

Būtent dėl šių savybių Los Andai tapo pažangiausiu švietimo projektu istoriniu šalies momentu, kai privatūs universitetai turėjo įtakos partizaniniam konfliktui savo klasėse. Šiame istoriniame kontekste Los Andų gimimą lėmė ne tik noras suteikti gyvybę kitam universitetui arba išskirtinai švietimo interesas, bet ir ketinimas sukurti naują šalį.

Būtent dėl šių savybių Los Andai tapo pažangiausiu švietimo projektu istoriniu šalies momentu, kai privatūs universitetai turėjo įtakos partizaniniam konfliktui savo klasėse. Šiame istoriniame kontekste „Los Andų gimimą lėmė ne tik noras suteikti gyvybę kitam universitetui arba išskirtinai švietimo interesas, bet ir ketinimas sukurti naują šalį.

Tam, kad mokytų ir ugdytų naujas kartas kuriant naują tautą“, – teigia buvęs universiteto rektorius Francisco Pizano de Brigard.

Dėl šios priežasties nuo pat įkūrimo Los Andų tikslas yra pasiūlyti aukščiausios kokybės išsilavinimą, kuris padeda panaikinti žinių atotrūkį Kolumbijoje ir pasaulio mokslo pažangą.

Turėdamas naują viziją, kurią vėliau priėmė kiti Kolumbijos universitetai, Uniandes pradėjo dirbti 1949 m. su septyniomis programomis, 79 studentais ir 16 profesorių.

Mūsų simboliai

Logotipas

Universiteto grafinis simbolis apibendrina jo tapatybę ir yra jo emblema par excellence. Jo dizainas yra skydas, sudarytas iš dviejų pagrindinių elementų: juodo medžio, įrėminto į skydą geltonu fonu.

Jo kūrėjo, menininko Sergio Trujillo Magnenato, tikslas buvo sukurti kažką tokio abstrakcijos lygio, kad kiekvienas, pažvelgęs į tai, pats atrastų jo prasmę. Dabar universitetas norėjo perduoti žinią apie atsinaujinimą, patobulindamas savo simbolį, bet išsaugodamas originalaus dizaino esmę. Atnaujinta versija suteikia jai modernesnio, abstraktesnio ir kartu organiško pojūtį; Vienu paspaudimu medis ir skydas susilieja.

Taigi šiuo atnaujintu įvaizdžiu siekiama atspindėti Universiteto esmę – pažangiausią mokymo įstaigą, pripažintą dėl savo meistriškumo, lankstumo, įsipareigojimo ir savarankiškumo.

Himnas

Universitetą identifikuojančio himno žodžius parašė rašytojas Eduardo Carranza. Muziką sukūrė maestro Luisas Antonio Escobaras.

Aukščiausiame
šalies taškas,
šviečia mėlyna žvaigždė
Andų universitete,
meilė, garbė ir jaunystė.

Mūsų
balsu dainuoja Tėvynė
ir trispalvis žodis
Kolumbija, Kolumbija, Kolumbija
liepsnos mūsų širdyse.

Aukščiausiame šalies taške,
šviečia mėlyna žvaigždė
Andų universitete,
meilė, garbė ir jaunystė.

Šventasis Albertas Didysis

Be oficialių simbolių, studentai ir dėstytojai Šventojo Alberto Didžiojo statulą pavertė vienu reprezentatyviausių universiteto grafinių elementų.

Nuo 1964 m., kai Vokietijos vyriausybė, valdydama Mainco universitetą, padovanojo XIII amžiaus išmintingo žmogaus atvaizdą, jis tapo dekoratyviniu elementu ir studentų bei dėstytojų susitikimo vieta.

Rudolfo Hommeso (1995–1997) klebonijoje buvo įsteigtas kasmetinis festivalis (minint Doctor Universaleso mirtį), skirtas pagerbti šią statulą, Uniandino bendruomenės žinomą kaip „El Bobo“.

Kolegijos bendruomenė

Bendruomenė yra svarbiausias technologinių ryšių projektas, kurį vystome su mokyklomis. Pagrindinis tikslas – turėti veiksmingą komunikacijos kanalą tarp Jūsų ir Pareiškėjo patirties biuro, kuris galėtų pasiūlyti įvairias funkcijas, tokias kaip renginių publikavimas, o svarbiausia – savarankiškas registracijų į juos tvarkymas.

Nepraleiskite progos prijungti savo mokyklą prie mūsų tinklo, kad surastumėte veiklą, kurią suplanuosime per savo kalendorių, visada sutelkdami dėmesį į sprendimų priėmimo procesą, kurį ruošiame specialiai jūsų mokiniams.

Priėmimai

Tarptautiniai pareiškėjai

Jei esate tarptautinis kandidatas ir norite studijuoti Universidad de los Andes , sužinokite apie galimybes, kurias jums siūlome. Šioje erdvėje rasite informaciją, kuri domina užsienio kandidatus, sužinosite apie priėmimo procesą, akreditacijas, paramą studentams iš Internacionalizacijos departamento, universiteto būstą, gyvenimą Bogotoje ir daugiau temų, kurios palengvins jūsų priėmimo į mūsų universitetą procesą.

Kam tai taikoma?

Šis ankstyvo priėmimo kriterijus taikomas visiems paskutinių kursų kandidatams iš Kolumbijos mokyklos.

Užpildydami formą

Norėdami pretenduoti į šį stojimo kriterijų, turite paprašyti iš savo mokyklos pažymėjimų, nurodančių pareigas (rangą), kurias užėmėte paaukštindami paskutinius du aukštosios mokyklos laipsnius, baigtus pildydami Universiteto registracijos formą (9 ir 10 arba 10). 10 ir 11, kaip tinka mokyklai).

Jei neturite reitingo, galite teikti paraišką su suminiu paskutinių dviejų vidurinės mokyklos metų GPA (9 ir 10 arba 10 ir 11, atsižvelgiant į mokyklą). Turite atsiųsti pažymą su vertinimo skale (minimali ir maksimali reikšmė), nustatytomis įvertinimo kategorijomis ir mokyklos atliktu rezultatų interpretavimu, į kurį įtrauktas gautų pažymių pasiskirstymas pagal bendrą mokyklos mokinių skaičių. paaukštinimas arba laipsnis.

Palaukite priėmimo rezultatų ir, jei bus priimtas, peržiūrėkite pirmojo semestro Uniandino vadovą.

Norėdami užpildyti registracijos formą ir išsiųsti sertifikatus, atlikite šiuos veiksmus:

Jei jūsų mokyklos paskutinė vidurinės mokyklos klasė yra 11

 1. Formos skiltyje Informacija apie mokyklą, poskyryje „Ankstyvas priėmimas su akademiniais rezultatais“, klausime „Paskutinis baigtas kursas“ pasirinkite paskutinį kursą, kurį baigėte vidurinėje mokykloje (10).
 2. Apačioje įveskite poziciją, kurią užimate paaukštindami mokyklą. Pavyzdžiui, jei jūsų reklamoje yra 40 žmonių ir esate 5 vietoje, parašykite skaičių 5.
 3. Apačioje įveskite savo mokyklos klasės dydį. Pavyzdžiui, jei jūsų klasėje iš viso yra 40 mokinių, įveskite skaičių 40.
 4. Apačioje įveskite šio vidurinės mokyklos kurso pažymių vidurkį. Pavyzdžiui, 4,5/5,0
 5. Klausime „Baigta priešpaskutinė klasė“ pasirinkite priešpaskutinius metus, kuriuos baigėte vidurinėje mokykloje (9 klasėje). Tada atlikite tuos pačius veiksmus, nurodytus 1., 2. ir 3 punktuose.
 6. Jei neturite reitingo, galite teikti paraišką su suminiu paskutinių dviejų vidurinės mokyklos metų (9 ir 10) GPA. Turite atsiųsti pažymą su vertinimo skale (minimali ir maksimali reikšmė), nustatytomis įvertinimo kategorijomis ir mokyklos atliktu rezultatų interpretavimu, į kurį įeina mokinių gautų pažymių pasiskirstymas.
 7. Iki formos pabaigos datos, įėję į dokumentų įkėlimo sistemą, turite pridėti savo mokyklos išduotus pažymėjimus, patvirtinančius užregistruotą informaciją, nesvarbu, ar tai būtų reitingas, ar pažymių vidurkis . Norėdami prisijungti, naudokite vartotojo vardą ir slaptažodį, su kuriais užsiregistravote priėmimo formoje.
 8. Jūsų prašymas stoti bus nagrinėjamas tik tada, kai pateiksite visus dokumentus, patvirtinančius formoje įvestus duomenis. Atminkite, kad registracija uždaroma pagal programas, atsižvelgiant į laisvų vietų skaičių. Jei dokumentus pateiksite pasibaigus programai, į jūsų paraišką nebus atsižvelgta. Jei norite, galite kreiptis į programas, kurios vis dar veikia.
 9. Jei kreipiatės į mediciną ar muziką, peržiūrėkite ir užpildykite konkrečius kiekvienos iš šių programų priėmimo procesus.
 10. Jei paprašėte paramos apmokėti už mokslą, galite sužinoti papildomus procesus .

Jei jūsų mokyklos paskutinė vidurinė klasė yra 12

 1. Formos skiltyje Informacija apie mokyklą, poskyryje „Ankstyvas priėmimas su akademiniais rezultatais“ klausime „Paskutinis baigtas kursas“ pasirinkite paskutinį kursą, kurį baigėte vidurinėje mokykloje (11).
 2. Apačioje įveskite poziciją, kurią užimate paaukštindami mokyklą. Pavyzdžiui, jei jūsų reklamoje yra 40 žmonių ir esate 5 vietoje, parašykite skaičių 5.
 3. Apačioje įveskite savo mokyklos klasės dydį. Pavyzdžiui, jei jūsų klasėje iš viso yra 40 mokinių, įveskite skaičių 40.
 4. Apačioje įveskite šio vidurinės mokyklos kurso pažymių vidurkį.
 5. Klausime „Baigta priešpaskutinė klasė“ pasirinkite priešpaskutinius metus, kuriuos baigėte vidurinėje mokykloje (10 klasėje). Tada atlikite tuos pačius veiksmus, nurodytus 1., 2. ir 3 punktuose.
 6. Jei neturite reitingo, galite teikti paraišką su kaupiamuoju paskutinių dviejų vidurinės mokyklos metų (10 ir 11) GPA. Turite atsiųsti pažymą su vertinimo skale (minimali ir maksimali reikšmė), nustatytomis įvertinimo kategorijomis ir mokyklos atliktu rezultatų interpretavimu, į kurį įeina mokinių gautų pažymių pasiskirstymas.
 7. Iki formos pabaigos datos, įėję į dokumentų įkėlimo sistemą, turite pridėti savo mokyklos išduotus pažymėjimus, patvirtinančius užregistruotą informaciją, nesvarbu, ar tai būtų reitingas, ar pažymių vidurkis . Norėdami prisijungti, naudokite vartotojo vardą ir slaptažodį, su kuriais užsiregistravote priėmimo formoje.
 8. Jūsų prašymas stoti bus nagrinėjamas tik tada, kai pateiksite visus dokumentus, patvirtinančius formoje įvestus duomenis. Atminkite, kad registracija uždaroma pagal programas, atsižvelgiant į laisvų vietų skaičių. Jei dokumentus pateiksite pasibaigus programai, į jūsų paraišką nebus atsižvelgta. Jei norite, galite kreiptis į programas, kurios vis dar veikia.
 9. Jei kreipiatės į mediciną ar muziką, peržiūrėkite ir užpildykite konkrečius kiekvienos iš šių programų priėmimo procesus.
 10. Jei paprašėte paramos apmokėti už mokslą, galite sužinoti papildomus procesus .

Reitingai

Andų universitetas yra vienintelis privatus universitetas šalyje, kurio akreditaciją Nacionalinio švietimo ministerija 2015 m. sausio 9 d. nutarimu Nr. 582 pratęsė maksimaliam galimam laikotarpiui – dešimčiai metų.

Los Andesas taip pat gavo tarptautines akreditacijas, tokias kaip ABET Inžinerinės akreditacijos komisija aštuonioms Inžinerijos fakulteto bakalauro programoms nuo 2010 m.

Administravimo fakultetas, savo ruožtu, yra pirmoji institucija Kolumbijoje, akredituota AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business). Ši akreditacija yra kokybės įvertinimas, kurio labai trokšta verslo mokyklos ir turi mažiau nei 5% šių mokyklų pasaulyje, įskaitant tokius universitetus kaip Harvardas, MIT ir Babson.

Su šia AACSB akreditacija, pridėta prie jau turimų EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistemos) ir AMBA (MBA asociacijos) akreditacijų, Administracijos fakultetas 2010 m. gavo Triple Crown – aukščiausią apdovanojimą, kurį gali gauti verslo mokykla. pasiekti tarptautiniame kontekste.

Triple Crown yra verslo mokyklų vartojama išraiška, visame pasaulyje pripažinta kaip kokybės ženklas, kurį turi 1% mokyklų, grupė, kurią sudaro Londono verslo mokykla, IESE ir IE verslo mokykla Ispanijoje, HEC. Prancūzijoje ir tik šešios institucijos Lotynų Amerikoje.

Šis pripažinimas atspindi įsipareigojimą teikti tarptautinės klasės išsilavinimą, formuojant žmogiškąjį kapitalą, prisidedantį prie šalies konkurencingumo.

 • 198 QS World University Rankings (2024 m.)
 • 6 QS LatAm universiteto reitingai (2023 m.)
 • 13 kartų aukštojo mokslo Lotynų Amerikos universitetų reitingai (2022 m.)
 • 1 Kolumbijoje ir 12 Lotynų Amerikoje pagal geriausių pasaulinių universitetų reitingą JAV naujienų ir pasaulio ataskaitose (2022)

Vietos

 • Bogotá

  No 19A-40, Bogotá, Colombia, CR 1 ESTE, Bogotá

Klausimai