Keystone logo
Universidad Del Cauca

Universidad Del Cauca

Universidad Del Cauca

Įvadas

„ Universidad Del Cauca buvo sukurtas Popajane kaip Trečiojo rajono universitetas 1827 m. Balandžio 24 d. Potvarkiu. 2013 m. Balandžio 5 d. Nacionalinio švietimo ministerija 6 metų laikotarpiui suteikė aukštos kokybės institucinę akreditaciją, remdamasi Rezoliucija Nr. 6218 2019 m. Birželio 13 d. Ji atnaujino minėtą institucinę akreditaciją aštuonerių metų laikotarpiui.

Universiteto šaknys slypi Didžiojoje Popajano seminarijoje, įkurtoje 1609–1617 m. Apšvietimas, XVIII a., Apšvietos amžius.

Būtent ten buvo sukurta karta, kuri vėliau bus kovų už Ispanijos imperijos nepriklausomybę veikėja, su tokiais personažais kaip Francisco José de Caldas, Camilo Torres, Francisco Antonio Zea, José María Cabal, Joaquín de Caycedo y Cuero ir Francisco Antonio Ulloa politikos, studijų ir valstijos vyrai.

Mintis respublikiniame ir nepriklausomame Kolumbijos gyvenime buvo sukurta Kauka universitete taip, kad Kolumbijos nepriklausomybės istorija ir jos, kaip nepriklausomos respublikos, pradžia sutampa su universiteto istorija.

Panašiai kaip anais laikais, Kaukos universitetas ir toliau yra žinių, pažangos ir socialinio gyvenimo aplinkybių bei alternatyvų analizės forumas, Kolumbijos demokratinio kurso gynėjas, kartu nepaliaujamai įkvepiantis. saviraiškos laisvę ir piliečių dalyvavimą. Per pastarąjį dešimtmetį ji išsiskyrė savo tyrimo struktūros dinamiškumu. Pabrėžiama, kad septyniolika Kauka universiteto absolventų užėmė Kolumbijos valstybės vadovą.

Vietos

  • Popayán

    Calle 5,4-70, 190003, Popayán

    Klausimai