Keystone logo
State University of Milagro

State University of Milagro

State University of Milagro

Įvadas

State University of Milagro , atsižvelgdamas į įsipareigojimą tarnauti Milagro, regiono ir šalies visuomenei, parodo savo institucinį potencialą, susistemintą iš pagrindinių universiteto funkcijų, laikomų jo esme.

Mokymą, suprantamą kaip pagrindinį veiksmą vykdant akademinį gyvenimą, remia žmonių komanda, turinti mokymą ir pašaukimą priimti iššūkį mokant žmones, turinčius kritinį sąmoningumą ir socialinį jausmą.

Tyrimai, žinių generatorius ir šalies problemų sprendimo būdai įrodomi kuriant mokslinius projektus, indeksuojamas publikacijas, nacionalinius ir tarptautinius straipsnius bei mokslo žurnalus.

Ryšys su bendruomene suprantamas kaip technologijų perdavimas ir žinių pritaikymas veiksmingam visuomenės problemų sprendimui.

Administracinis valdymas, suprantamas kaip paramos funkcija, sukuria būtinas sąlygas pagrindinei veiklai vykdyti efektyviai ir efektyviai vykdant institucinius išteklius.

Funkcijos, kurios skatinamos teikiant institucinį strateginį pasiūlymą, atitinkantį aplinkos poreikius ir organizacijos potencialą, suderintą su nacionaliniu planavimu ir vertinimo ir akreditavimo įstaigos nustatytais kokybės standartais.

Akademinė evoliucija leidžia mums didžiuotis kartu pasiektais pokyčiais.

Vietos

Vietos
  • Los Vergeles

    Los Vergeles, Ekvadoras

    Klausimai