Keystone logo
Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Įvadas

UNSAM yra nacionalinis, viešas ir nemokamas universitetas, įkurtas 1992 m.

Jis siūlo platų bakalauro ir absolvento karjeros spektrą tiek žmogaus ir socialinių mokslų, tiek tiksliųjų ir gamtos mokslų srityse.

Daugiau nei 65% jos išteklių yra skirta mokslo ir technologijų sritims. Daugiausia dėmesio skiriant bendrai darbo politikai, ji palaiko ryšius su agentūromis, kurios skatina mokslinius tyrimus ir technologijų perdavimą.

Jos sąjungos su Nacionaline mokslinių ir techninių tyrimų taryba (CONICET), Nacionaline atominės energijos komisija (CNEA), Nacionaliniu pramoninės technologijos institutu (INTI) ir Nacionaliniu žemės ūkio technologijų institutu (INTA), be kita ko, gerina savo teorinę gamybą, jų tyrimų plėtrą ir žmogiškųjų išteklių mokymą.

Tarp jo pasiekimų yra bitransgeninio galvijo klonavimas, gaminant pieną, panašų į žmogų, ir David Alfaro Siqueiros plastinės pratybos. UNSAM taip pat turi savo leidyklą (virš 100 paskelbtų pavadinimų) ir iki šiol ji pasirašė daugiau nei 250 sutarčių su užsienio universitetais dėl studentų, dėstytojų ir tyrėjų mainų.

Jos būstinė yra General San Martín rajone, į šiaurės vakarus nuo Buenos Airių autonominio miesto. „Miguelete Campus“, pastatytas sename daugiau nei dviejų hektarų geležinkelio paplūdimyje, yra vienas iš pagrindinių Buenos Airių teritorijos objektų architektūros planavimo ir paveldo išsaugojimo požiūriu.

Vietos

  • San Martín

    San Martín, Argentina

    Klausimai