Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Įvadas

Universidad Rey Juan Carlos siūlo specializuotą ir aukštos kokybės išsilavinimą su daugiau nei 200 magistrantūros laipsnių, įskaitant universitetų magistro programas, konkrečius laipsnius ir tarptautines doktorantūros programas visose žinių srityse. Ji suteikia modernią įrangą, užtikrinančią, kad visose studijose būtų praktinis komponentas, reikalingas mokslo srityje ir vis labiau konkurencingoje darbo rinkoje.

Nuo pat savo įkūrimo 1996 m. Universidad Rey Juan Carlos (URJC) nuolat gerino savo mokymo kokybę visose akademinėse programose, o miesteliai yra įvairiose Madrido bendruomenės vietose, Ispanijoje. Šis pajėgumas taip pat leidžia universitetui pasiūlyti visapusišką mokymą studentams, pirmą kartą stojantiems į universitetinį išsilavinimą. URJC kokybė pelnė tarptautinį pripažinimą, šiuo metu įvertinta kaip 5 žvaigždučių įsidarbinimo, internacionalizacijos ir inovacijų universitetas. Jis patenka į 800 geriausių pasaulio universitetų pagal Academic Ranking of World Universities (Shanghai Ranking), vieną reikliausių tarptautinių reitingų.

Fakultetas yra aukštos kvalifikacijos, o kiekvienoje studijų programoje dalyvauja įvairiose srityse dirbantys ekspertai, kurie teikia visapusį išsilavinimą, pritaikytą esamiems profesiniams poreikiams. 11 universiteto fakultetų ir mokyklų aprūpinti moderniausia įranga, leidžiančia studentams įgyti praktinių žinių ir prisitaikyti prie naujų mokslinių tyrimų ir profesinių realijų. Tiek universitetų magistrantūros programose, tiek specifiniuose laipsniuose kaip privaloma studijų programos dalis siūlomos išorinės praktikos, integruojant studentus į darbo rinką prieš baigiant magistrantūros studijas. Be to, universitetas siūlo 11 tarptautinių įvairių sričių programų.

Vietos

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, Ispanija

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     Programos

     Klausimai