Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Įvadas

Universitetas

Tai buvo 1962 metai, kai profesorius Manoel Bezerra de Melo sukurtas pagal Moži das Kruzesas, vienas pradinėje mokykloje, kuri tuo metu dar buvo vadinamas "Gym" miestą. Yra pradėjo Mogiana organizacijos Švietimas ir kultūra - ateiti.

1964 buvo įsteigta pirmoji kolegijos švietimo kompleksą, kuris nuo 1973 tapo Moži das Kruzesas universitetas (UMC). Tradicija ir novatorišką ženklas penkiasdešimt metų istoriją institucijoje.

Per visą šį laikotarpį UMC ateina rengia savo studentus, dabar turinčios daugiau nei 20.000 Moži das Kruzesas miesteliai ir vila-Lobos / Lapa, į darbo rinkos poreikius bei pilietiškumą.

Šiuo metu universitetas Moži das Kruzesas dešimtys kursus, kurių turinys ir mokymo-mokymosi metodai yra nuolat atnaujinamas ir tobulinamas. Fakultete yra sudaryta iš UMC 60% meistrų ir gydytojai, kurių daugelis rengti didelius mokslinius projektus. Studentai taip pat gali dalyvauti mokslinių tyrimų projektuose, gauti tyrimų stipendijas.

Siekiant šio tikslo, universitetas palaiko keitimąsi su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis, o taip pat siūlo laboratorijos, modernią įrangą ir erdves, specialiai suprojektuotoms klases, paskaitas, konferencijas, tarp daugelio kitų akademinės veiklos plėtrai.

Šių savybių dėka, iš Moži das Kruzesas universitetas buvo neįvykdyti mokymo srities specialistų tiksliųjų ir technologijos mokslų, humanitarinių ir sveikatos mokslų srityse. Šiandien UMC tarp geriausių universitetų.

Universitetas buvo įvertintas neseniai Švietimo ir mokslo ministerija (MEC) ir gavo 4 Pastaba skalėje 1-5, o vietose, tarp geriausių privačių universitetų Brazilijoje ir geriausias Alto Tiete regione.

Mūsų misija

"Kaupti ir skleisti žinias formuoti socialiai atsakingus specialistus, verslininkus ir perdirbėjų šiuolaikinės realybės."

Vietos

Vietos
  • São Paulo

    São Paulo, Brazilija

    Programos

      Klausimai