Keystone logo
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Įvadas

Universidade Estadual Paulista (Unesp) buvo sukurtas 1976 m. Ji įtvirtino projektą jungiančią mokslinių, technologinių, ekonominį, kultūrinį ir socialinį vystymąsi įsipareigojusi demokratinių principų ir aiškiai suvokdama savo statuso vyriausybinė įstaiga, įkišta, ir labai aktyviai Brazilijos visuomenėje. Unesp's veiksmai yra orientuota į beveik kiekvieną srityje eksperimentinių ir teorinių mokslų, tokių kaip: inžinerijos, sveikatos, ryšių, humanitarinių, socialinių mokslų ir meno, be kita ko.

Iš Unesp sąveika su įvairių visuomenės sektorių daro didelę įtaką jo socialinę kraštovaizdį. Jo aukšta kvalifikacija lygis gali būti patvirtinta per išraiškinga skaičius įterptų į profesionalų rinkoje buvusių studentų, taip pat savo aukščiausią poziciją Brazilijos nacionalinių gretas dėl visose srityse, kuriose ji dalyvauja.

Po pasaulinės tendencijos ir įsitikinkite, kad būti pasirengusi, kad Unesp dabar, labiau nei bet kada, ieško naujų ribų kirsti ir iššūkių į veidą, pasirašant naujus susitarimus su aukščiausios kokybės institucijų visame pasaulyje.

Unesp yra gerbiamas institucija, atliktų nariai, visiškai akredituoti programas ir stipria mokslinių tyrimų baze - ir jie liks savo prioritetus.

Unesp yra vienas iš didžiausių ir svarbiausių Brazilijos universitetais, su žymiais pasiekimais mokymo, mokslinių tyrimų ir plėtros paslaugų. Unesp remia valstybės lėšų ir kartu su USP (Universidade de São Paulo) ir Unicamp (Universidade Estadual de Campinas) siūlo nemokamą viešąjį aukštąjį išsilavinimą Sao Paulo valstijos.

Unesp yra sėkmingiausias modelis multicampus universiteto Brazilijoje. pavyzdžiui unikali savybė leidžia intensyvių ir veiklos įvairovę Sao Paulo, labiausiai išvystyta narėje šalyje. jos įtaka gali būti pripažįstama regioninės plėtros lygmenyje, kur jos miesteliai yra įsikūrę: vienas iš valstybės kapitalo ir 22 kiti strategiškai platinamas visoje valstybės.

TECHNINĖ IR Mokslinis BENDRADARBIAVIMAS

Parama agentūros ir išteklių valdymas

Dėl pagrindinių jos veiklos plėtrai Unesp gauna finansinę pagalbą iš pagrindinių mokslinių tyrimų rėmimo agentūrų šalyje, kaip antai: FAPESP, CNPq, pelerinos ir FINEP. Šie ištekliai yra garantuojama pagal sutartis, kurios leidžia fakulteto nariai ir studentams dalyvauti mainų programose, plėtojant akademinės projektus ir paslaugas. Šie susitarimai yra pasirašyti su šalies ir užsienio universitetų, institutų, asociacijų, fondų, miestų salėse, Vyriausybės biurų, ministerijų, federalinių ir valstijų agentūrų ir privačių įmonių, pridedant iki 300 partnerystes, kad kasmet didėja.

Vietos

  • São Paulo

    Rua Quirino de Andrade, 215 01049-010 , , São Paulo

    Klausimai