Keystone logo
Universidade Portucalense

Universidade Portucalense

Universidade Portucalense

Įvadas

UPT – Oporto Global University yra privati aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota pagal ISO 9001, pripažinta Portugalijos vyriausybės ir Portugalijos aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūros – A3ES. UPT tyrimų padalinys IJP yra sertifikuotas Portugalijos mokslinių tyrimų finansavimo agentūros FCT.

1986 m. birželį įkurtas UPT – Oporto pasaulinis universitetas , esantis Porte , žinomas kaip „Cidade Invicta“, Portas suteikė Portugalijai pavadinimą. Portugalijos šiaurėje, dešiniajame Douro upės krante, Portas yra antras pagal dydį šalies miestas, esantis daugiau nei 1,3 milijono gyventojų turinčioje miesto teritorijoje.

Portas yra tarptautiniu mastu žinomas dėl savo portveino, tiltų ir senosios bei šiuolaikinės architektūros. Jo istorinis centras nuo 1996 metų yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Porto miestas taip pat yra švietimo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centras, išsiskiriantis technologinėmis ir mokslinėmis naujovėmis, kurios pritraukia studentus iš visos šalies ir užsienio.

UPT padalintas į penkis katedras: Teisės , Ekonomikos ir Vadybos; Mokslas ir technologijos, paveldas ir turizmas bei psichologija ir švietimas , kuriuose dėstomos 1-osios, 2-osios ir 3-iosios pakopos programos ir baigiamos baigimo programos, sudarytos pagal Bolonijos procesą. UPT siekia būti pavyzdžiu aukštojo mokslo srityje, pasinaudojant skirtingų padalinių sinergijos pranašumais. Studentai ne tik įgyja teorinių žinių, bet ir turi galimybę plėtoti praktinius darbus ir mokslinius projektus, ugdydami įvairius įgūdžius, kurie paruošia juos būsimam darbui ir gyvenimui konkurencingoje globalioje visuomenėje.


Pasauliniai tyrimai ir pasaulinis mokymasis, skirtas profesionalams iš pasaulinio lygio

Galvok globaliai. Tyrimai visame pasaulyje. Mokytis ir mokytis visame pasaulyje. Tai yra UPT – Porto pasaulinio universiteto vizijos pagrindai, įkūnijantys UPT misiją skatinti pasaulines holistines žinias, rengti rytojaus pasaulinius profesionalus ir būsimus pasaulio piliečius.

Mūsų oficialiai pripažinti moksliniai tyrimai (ISO 9001 ir FCT) intensyviai dirba su partneriais visame pasaulyje, atlikdami pasaulinio lygio tyrimus ir kurdami žinias apie apsidraudimą, kad padėtų ir skatintų tvarų pasaulinį vystymąsi visiems. Dalinamės šiomis žiniomis pagal griežtą atviros prieigos politiką (kai moksliniai tyrimai yra finansuojami viešai).

Mes teikiame šias žinias savo studentams visame pasaulyje akredituotuose (Portugalijos švietimo ministerijos, Portugalijos aukštojo mokslo akreditavimo agentūros ir ISO 9001) mokymo skyriuose ir programose.

Mūsų tarptautiniu mastu vykdomos fakulteto pastoracinės pareigos, gyvybinga besimokanti bendruomenė, UPT kaip visumos socialinė atsakomybė ir įsipareigojimas, įdomi, tolerantiška ir daugiakultūrė aplinka Portugalijoje prisideda prie asmeninių, tarpasmeninių, kultūrinių ir tarpkultūrinių įgūdžių, būtinų norint sėkmingai vystytis. profesionaliai globaliame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Porto

    Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541, 4200-072, Porto

    Klausimai