Keystone logo
Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Įvadas

Prezentacija

Universitetas San Franciskas (USF), studentas turi galimybę kieto įstaiga švietimo rinkoje tradiciją. Jie yra daugiau kaip 39 metų patirtį ir 80.000 absolventų. Esančių Braganca Paulista, Campinas (vnt Swift ir Cambuí), Itatiba ir San Paulo miestų, siūlančių daugiau kaip 30 bakalauro, 10 absolventas, įskaitant tris Masters ir doktorantūros programas.

Universitetas, kurios pagrindinis ramstis baigtas formavimas studentas. Šia prasme, mokytojai dirba su atsidavimu už studentas išsiskirti savo pasirinktą profesiją. Už klasėje, įvykiai siūlomi, kursai, projektų ir informavimo programas, taip pat visą būtiną paramą studentui dalyvauti mainuose ir įsilieti į darbo rinką, be kitų galimybių.

Dėl viso to, USF yra universitetas, kad be perduodant žinias, skatina neatsiejama žmogaus raidą, dalyvaujantis studento svajonė tapti kompetentinga ir Atliktas profesionalus.

Būtybė Bendruomenė

USF yra dalis pasirinkite grupę aukštojo mokslo Bendrijos institucijų (ICES) Brazilijoje, dalyvaujančių pat Brazilijos asociacija Bendrijos universitetų (ABRUC), kuris suburs 66 institucijas, pateikdama sąvokas 3-5 Banko indekso bendrąjį kursai ( TVK), Švietimo ir mokslo ministerija (MEC).

TJTT pasižymi tobulumo savo veiklą ir pašaukimą prisidėti prie visuomenės. Kitas svarbus skirtumas yra tai, kad 100% iškeltus Bendrijos lėšų yra reinvestuojamas į naudą studentams ir bendruomenei, nes jie atlieka ne pelno veiklą.

Įkvėptas tema "švietimu siekiant taikos" ir persikėlė jo globėjo, Šv Pranciškaus Asyžiečio, USF misija yra gamyba ir platinimas žinių, brolybės ir solidarumo. Taigi, kiekvieną dieną, iš "Community College" koncepcija įgyvendinama per socialinius projektus ir Bendrijos paramos veiklai ir veiklai, kurie, kaip ramsčių mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimas.

Absolventas studentas USF turėti galimybę patirti bendruomenės realybę, derinant teoriją su praktika.

Misija

Gaminti ir skleisti žinias, išlaisvinant žmones dialogui tarp mokslo ir tikėjimo ir skatinti brolybę ir solidarumą, per gera ir dėl to taiką praktikoje.

Vaizdas

Turi būti pripažinta akademinės kompetencijos, dinamiškumas, inovacijų ir įsipareigojimo visuomenei, teisingumo, taikos ir ekologija.

Vietos

  • São Paulo

    São Paulo, Brazilija

Klausimai