Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Įvadas

Apie UVA

UVA

A UVA Ji buvo įkurta 1971 metais ir išlaikė pastarųjų metų gerokai proceso akademinio augimo ir gautus rezultatus renginiai pastaraisiais vertinimų Švietimo ir mokslo ministerija (MEC). 2012, institucija pasiekė takelį 4 MEC indekso bendrąjį kursai (1-5), aukščiausias pasiektas privataus universiteto šalyje. Šiandien ji užima septintąją vietą geriausių privačių universitetų šalyje reitingą, yra antras geriausias ypač Rio de Žaneire valstybė.

Ji siūlo 40 bakalauro ir technologijų universiteto baigimo, penki magistro laipsnius ir daugiau nei 70 sensu po baigimo kursus. 2012 leidimas buvo suteiktas pirmojo daktaro universiteto psichoanalizės, sveikatos ir visuomenės srityje, kuri turėjo savo pirmąjį klasę 2013 m kūrimą.

Su keturių miesteliai, trys iš jų į Rio de Žaneirą City - Tijuca, baras ir centro - ir Cabo Frio Ketvirta, ežerų regione ir sveikatingumo centras, universitetas yra išgyvena didelių investicijų į infrastruktūrą laikotarpį.

UVA siūlo antrosios pakopos nuotolinio mokymosi kursus ir dvejopo sertifikavimo programas, bendradarbiaujant su Amerikos universitetuose. Pirmieji kursai kartu su Teksaso Arlington universiteto (UTA).

Rektorius

Arlindo Cardarett Vianna

Dekanas absolventas

Katia Cristina Juodkalnija žingsniai Pro-dekanas pakopos švietimo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo Maria Beatriz Duarte Balena prorektorius studentų reikalų

Vietos

  • Belém

    Belém, Brazilija

    Klausimai