Keystone logo
Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Įvadas

Università Cattolica studentai ir absolventai jaučiasi laimingi būdami didžiausio privataus universiteto Europoje dalimi. Jai būdingas tvirtas įsipareigojimas teikti specialias paslaugas studentams ir pripažinta akademinė kokybė.

Studijuoti Cattolica reiškia studijuoti tarptautiniame kontekste, daugiau nei 160 skirtingų tautybių keturiuose mūsų miesteliuose, tačiau širdyje italų.

Tai, kas iš tikrųjų išskiria mūsų universitetą, yra universiteto miestelių įvairovė ir begalinės galimybės, palengvinančios tinklų kūrimą ir karjeros galimybes, atsižvelgiant į mūsų penkių miestelių Milane, Brešoje, Piačencoje, Kremonoje ir Romoje vietą.

Milanas yra skaitmeninė startuolių sostinė, kurioje garantuojama tikra miesto gyvenimo studentų patirtis; Breša yra universiteto inovacijų centras, nes jame yra moderniausios laboratorijos, kuriose mokoma naujausių tendencijų ir profesionalių žinių; Piačencos miestelis yra panardintas į Maisto slėnį, turintis išskirtinai tvirtus ryšius su žemės ūkio ir maisto sektoriaus įmonėmis; visiškai naujas Kremonos miestelis yra visiškai atnaujintas 16-ojo amžiaus vienuolynas, esantis strategiškai svarbioje vietoje, kurioje vyksta žemės ūkio verslo studijos, šalia yra universiteto laboratorijos ir paprasti ūkio laukai.

Roma, amžinasis miestas, gali pasigirti pripažinta Medicinos ir chirurgijos mokykla, kurioje 43 fakulteto nariai yra įtraukti į geriausių Italijos mokslininkų sąrašą.

Università Cattolica nuolat dirba kurdamas naujas ir atsirandančias programas: būsite tikri, kad pasirinksite programą ir mokymosi aplinką, kuri jums labiausiai tinka ir skatins jūsų įgūdžių bei kompetencijų augimą, kad pasiūlytumėte jums šviesesnę ateitį!

1. Didžiausias privatus universitetas Europoje
Istorinis universitetas, turintis daugiau nei 100 metų istoriją, didžiausias Europoje pagal studentų skaičių. Universitetas pasižymi tvirtu įsipareigojimu teikti specialias paslaugas tarptautiniams studentams (netipiška nacionaliniame kontekste!).
Visas universiteto patalpų ir paslaugų spektras užtikrina, kad kiekvienas tarptautinis studentas turėtų prieigą prie visos paramos, informacijos ir kuravimo, kurių siekia tarptautiniai studentai. Tai yra specialus tarptautinis studentų centras, būsto tarnyba, sveikatos centras, sporto įstaigos ir tarptautinės studentų asociacijos.

2. Tarptautiniu mastu pripažintas kokybiškas mokymas
Daugiadisciplininis universitetas, kuriame yra 12 skirtingų mokyklų, 40+ anglų kalbos dėstomų programų visuose studijų lygiuose keliose skirtingose studijų srityse. 16 mūsų akademinių disciplinų yra įtrauktos į 300 geriausių QS Global Rankings pagal temą (2022 m.).

3. Išskirtinai stiprūs ryšiai su pramone
Poveikis ir ryšiai su atitinkamais aukščiausio prestižo darbdaviais: pramoniniai ryšiai su garsiausiomis visame pasaulyje įmonėmis, suteikiantys galimybę užmegzti ryšius ir atlikti stažuotes. Turėdami išskirtinį absolventų įsidarbinimo rodiklį po studijų, mes užimame 1 vietą šalyje pagal darbdavio ir studento ryšius, QS absolventų įsidarbinimo reitingus (2022).

4. Tikra tarptautinė patirtis, bet su itališka širdimi

Mokiniai pasineria į tikrą itališką patirtį ir tarptautinį klasės kontekstą (atstovaujama daugiau nei 165 tautybių!).
Miesteliai yra strategiškai patogioje vietoje, kad būtų galima sužinoti naujausias tendencijas ir profesinį indėlį pasirinktame studijų dalyke ir lengviau patekti į įmones stažuotėms ir vizitams atlikti.
Mūsų 5 miesteliai yra nuostabiose vietose, tokiose kaip Milanas, Roma, Breša, Kremona ir Pjačenca.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Bendrieji įstojimo reikalavimai

  Stojimo reikalavimai yra pagrįsti naujausiomis Italijos švietimo ministerijos paskelbtomis priėmimo gairėmis ir taikomi visiems studentams, turintiems užsienio kvalifikaciją, nepriklausomai nuo jų pilietybės, tiek Europos Sąjungos (ES) šalyse, tiek ne ES šalyse įgytoms kvalifikacijoms.

  1. Reikalavimus atitinkantys kandidatai turi turėti vidurinės mokyklos diplomą.
  2. Įstoti į antrosios pakopos programas galima, jei bakalauro laipsnis turi visas šias savybes:
   • Tai yra oficiali atitinkamos užsienio aukštojo mokslo sistemos pirmosios pakopos kvalifikacija,
   • Tai kvalifikacija, kurią išduoda aukštoji mokykla, nuolat akredituojama arba pripažįstama ją suteikiančioje šalyje. Jei studijavote trečiojoje šalyje, institucija, kurioje studijavote, turi būti akredituota arba pripažinta šalyje, kurioje ji veikia,
   • Tai kvalifikacija, leidžianti stoti į analogišką antrosios pakopos programą atitinkamoje užsienio aukštojo mokslo sistemoje;
  3. Tai kvalifikacija, parodanti atitinkamus Italijos kvalifikacijos elementus, reikalingus norint patekti į Laurea Magistrale, pvz., akademinį pobūdį, mokslinių tyrimų elementus, programos trukmę ir bendrą ECTS (min. treji metai ir 180 ECTS), iš viso mokymosi metai (paprastai reikalaujama 15 metų).
  4. Bakalauro laipsnis turi būti įgytas iki 2022 m. liepos 31 d.

  Akademinio laipsnio tinkamumą stojant į Laurea Magistrale nustato prašymą gavęs universitetas. Kiekvienas universitetas nustato savo priėmimo ir stojimo į studijų programą kriterijus ir nuostatus (įskaitant reikalingus dokumentus).

  Priėmimas vyksta įvertinus kartu su prašymu pateiktus akademinius dokumentus, o stojant – patikrinus įgytos kvalifikacijos pagrįstumą.

  Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

  Pripažinti sertifikataiTesto administratoriusReikalingas minimalus balas
  Akademinis IELTSKembridžo anglų kalbos įvertinimas6.0
  TOEFL iBTETS (Università Cattolica kodas: 2605)84
  Kembridžo anglų kalba: pirmas, pažengęs, mokėjimasKembridžo anglų kalbos įvertinimas173
  Kembridžo anglų kalba: Business Vantage, BusinessKembridžo anglų kalbos įvertinimas173

  Vietos

  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      Klausimai