Keystone logo
© TH OWL Marketing
Universität Hamburg

Universität Hamburg

Universität Hamburg

Įvadas

Universität Hamburg universitetas yra didžiausia mokslinių tyrimų ir švietimo įstaiga Šiaurės Vokietijoje. Mes, kaip vienas didžiausių šalies universitetų, siūlome įvairias studijų programas ir puikias mokslinių tyrimų galimybes. Universitetas gali pasigirti daugybe tarpdisciplininių projektų įvairiose srityse ir plačiu partnerių tinklu iš pirmaujančių regioninių, nacionalinių ir tarptautinių aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų. Tvarus mokslas ir stipendija Universität Hamburg yra įsipareigojęs siekti tvarumo.

Visi mūsų fakultetai žengė didelius žingsnius siekdami tvarumo tiek mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse.

Puikus tyrimas

Kaip dalis federalinių ir valstijų vyriausybių kompetencijos strategijos, Universität Hamburg buvo suteiktos kompetencijos grupės 4 pagrindinėms mokslinių tyrimų sritims: pažangiam medžiagos vaizdavimui (fotonų ir nanomokslai), klimatui, klimato kaitai ir visuomenei (CLICCS) (klimato tyrimai). ), Rašytų artefaktų supratimas (rankraščių tyrimas) ir kvantinė visata (matematika, dalelių fizika, astrofizika ir kosmologija).

Ne mažiau svarbi pagrindinė tyrimų sritis yra infekcijų tyrimai, kurių metu mokslininkai tiria infekcinių procesų struktūrą, dinamiką ir mechanizmus, siekdami skatinti naujų gydymo metodų ir terapijų kūrimą.

Puikus universitetas

Be to, kartu su 10 universitetų ir 1 universitetų aljansu, Universität Hamburg buvo pavadintas aukščiausios kokybės universitetu ir buvo laikomas „pavyzdiniu universitetu“.

Išskirtinė įvairovė: 180 laipsnių programos

Universität Hamburg siūlo daugiau nei 180 laipsnių programas aštuoniuose fakultetuose:

Universität Hamburg taip pat yra keletas muziejų ir kolekcijų, tokių kaip Herbarium Hamburgense, Geologijos-paleontologijos muziejus, Loki Schmidt sodas ir Hamburgo observatorija.

Istorija

Universität Hamburg 1919 m. įkūrė vietiniai piliečiai. Svarbūs įkūrėjai yra senatorius Werneris von Melle ir pirklys Edmundas Siemersas. Universitete dėstė ir tyrinėjo Nobelio premijos laureatai, tokie kaip fizikai Otto Sternas, Wolfgangas Pauli ir Isidor Rabi. Čia taip pat dirbo daugelis kitų žymių mokslininkų, tokių kaip Ernstas Cassireris, Erwinas Panofsky, Aby Warburgas, Williamas Sternas, Agathe Lasch, Magdalene Schoch, Emilis Artinas, Ralfas Dahrendorfas ir Carlas Friedrichas von Weizsäckeris.

Statistika

Studentų skaičius

 • 2022–2023 m. žiemos semestrą įstojo 42 819 studentų (įskaitant doktorantus ir studentus, esančius akademinėse atostogose)
  • maždaug 24 365 arba 57 % yra moterys
  • maždaug 5 998 arba 14 % yra tarptautiniai studentai
  • įskaitant akademinėse atostogose išėję studentai: 352
  • 2022–2023 m. žiemos semestrą įstojo 5 898 doktorantai

  Universiteto ypatybės

  Hamburgo universitetą sudaro daugybė padalinių, išsidėsčiusių visame mieste. Ypatingą reikšmę turi miestelis, esantis tarp Grindel ir Rotherbaum kvartalų. Dėl didelio pastatų skaičiaus gali būti sunku susiorientuoti, ypač jei esate naujokas; kad nepasiklystumėte pakeliui į pamoką, peržiūrėkite mūsų informacijos ir patarimų apie miestelį rinkinį, įskaitant Campus Navigator.

  Kas apibūdina Hamburgo universitetą?

  Universiteto gyvenimas sukasi ne tik apie studijas; studentiškas gyvenimas taip pat yra susitikimas su žmonėmis ir linksminimasis . Mūsų miestelis yra puiki vieta bręsti ir tobulėti.

  Universiteto gyvenimas žygiuoja būgno ritmu. Tarp pamokų visada rasite laiko užsukti į mėgstamą valgyklą ar kavinę. Savo muzikinius pomėgius galite pamaloninti Universiteto chore ir orkestre. Studentų teatro grupės ir daugiau nei 100 skirtingų sporto grupių visada laukia naujų narių.

  Politinis aktyvumas ir socialinis įsitraukimas taip pat yra svarbi studentų gyvenimo dalis. Yra daugybė studentų grupių, prie kurių galite prisijungti, jei norite įsitraukti į studentų politiką ar paremti gerą tikslą.

  Universität Hamburgo miestelyje yra gyva bendruomenė, turinti labai įvairių nuomonių, kultūrinių sluoksnių ir pomėgių – apsimoka bendrauti!

  Mėgaukitės gyvenimu universiteto miestelyje Hamburgo universitete!

   Priėmimai

   Paraiškos dokumentai

   Pateikiant paraišką dėl bakalauro ar valstybinio egzamino programos, Universität Hamburg nereikia pateikti jokių popierinių dokumentų. Popieriniai dokumentai, atsiųsti į miestelio centrą, bus sunaikinti. Jei jūsų paraiška reikalauja peržiūrėti dokumentus, būsite paraginti juos įkelti į internetinę paraiškos formą. Jei galite pateikti paraišką neįkeldami, jūsų paraiškai nereikia jokių dokumentų!

   Reikalavimai pirmakursiams

   • Galimybė stoti į aukštąjį mokslą
   • Užsienio kalbų mokėjimas
   • Papildomi konkrečios programos priėmimo reikalavimai

   Reikalavimai vizoms

   Norint patekti į Vokietijos Federacinę Respubliką, paprastai reikia įvažiavimo vizos. Įsitikinkite, kad laiku pateikėte prašymą dėl šios vizos Vokietijos diplomatinėje atstovybėje savo gimtojoje šalyje.

   ES piliečiams ir tam tikrų šalių piliečiams nereikia vizos įvažiuoti į Vokietiją (pvz., Australiją, Islandiją, Izraelį, Japoniją, Kanadą, Lichtenšteiną, Pietų Korėją, Naująją Zelandiją, Norvegiją, Šveicariją ir JAV).

   • Daugiakalbiame Federalinės užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje žr . šalių, kurioms taikomas / nėra reikalavimas išduoti vizą, sąrašą . Šiame puslapyje taip pat pateikiama informacija apie prašymą išduoti vizą.
   • Specialios informacijos ieškokite už jus atsakingos diplomatinės atstovybės tinklalapyje.
   • Atkreipkite dėmesį, kad 3 mėnesių Šengeno viza (turistinė viza, lankytojo viza, verslo viza, viza lankyti kalbų kursus neketinant studijuoti universitete) negali būti pakeista į leidimą gyventi universitetinėms studijoms Vokietijoje. Tokiu atveju turite išvykti iš Vokietijos ir sugrįžti su specialia atsakingos diplomatinės atstovybės išduota studento viza.

   Informacija apie vizą tarptautiniams pareiškėjams

   Universität Hamburg rekomenduoja kreiptis dėl universiteto vizos iš karto po to, kai gausite patvirtinimą apie jūsų kandidato statusą. Tokiu būdu galite įvažiuoti į Vokietiją laiku prieš studijų pradžią.

   Kokią vizą gali naudoti studentai, norintys patekti į Vokietiją?

   Kaip pareiškėjas, norėdami patekti į Vokietiją, galite kreiptis dėl universiteto vizos arba studento vizos. Norėdami kreiptis dėl studento vizos, turėsite pateikti įrodymą, kad jums buvo pasiūlyta vieta universitete (ty jūsų priėmimo laiškas). Galite kreiptis dėl universiteto vizos, jei pateikėte prašymą Universität Hamburg ir gavote savo prašymo patvirtinimą.

   Informacija apie vizas tarptautiniams mainams ir atvykstantiems studentams

   Paprastai prašyti vizos į Vokietiją turėtumėte pateikti iškart, kai gausite raštišką studijų patvirtinimą iš Universität Hamburg (kvietimas, patvirtinimo laiškas).

   Svarbu: jei įmanoma, prašykite vizos visai numatomai viešnagės Vokietijoje trukmei. Tai įmanoma, jei norite likti Vokietijoje ne ilgiau kaip 12 mėnesių. Tada jūsų viza galios visą jūsų viešnagę ir jums nereikės mokėti už leidimą gyventi Hamburge.

   Stipendijos ir finansavimas

   Universität Hamburg skiria stipendijas švietimui ir profesiniam tobulėjimui skatinti, ypač studentams, doktorantūros tyrėjams ir mokslo darbuotojams. Centrinė stipendijų tarnyba konsultuoja stipendijų teikėjus dėl skyrimo tvarkos pagal Universiteto direktyvą ir teikia administracinę pagalbą.

   Reitingai

   Hamburgo universitetas tarp 10 geriausių Vokietijos universitetų

   • Dvidešimtajame QS World University Rankings 2024 numeryje Hamburgo universitetas užėmė 10 vietą nacionaliniu ir 205 tarptautiniu mastu. Vertinimas apėmė 1500 mokslo institucijų visame pasaulyje, iš jų 50 Vokietijoje.
   • Universität Hamburg užėmė 101 vietą tarptautiniu mastu savo mokslinių tyrimų tinklu ir 7 vietą Vokietijoje.
   • Universität Hamburg žymiai pagerėjo kategorijoje „Darbdavio reputacija“ – nuo 465 iki 340. Už tai buvo įvertinta Hamburgo universiteto absolventų reputacija verslo sektoriuje.
   • QS World University Rankings skelbiamas kasmet ir kartu su The Ranking ir Shanghai Ranking yra vienas iš 3 didžiausių tarptautinių aukštojo mokslo reitingų.

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Hamburg

    Mittelweg, 177, 20148, Hamburg

    Klausimai