Keystone logo
Université Côte d’Azur (UCA)

Université Côte d’Azur (UCA)

Université Côte d’Azur (UCA)

Įvadas

Université Côte d'Azur yra neseniai Prancūzijos Rivjeroje sukurta aukštojo mokslo įstaigų grupė, vienijanti pagrindinius regiono aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų veikėjus. Université Côte d'Azur siekia sukurti naują, 21-ojo amžiaus modelį Prancūzijos universitetams, pagrįstą nauja disciplinų sąveika, nauja mokslinių tyrimų, mokymo ir inovacijų koordinavimo forma bei tvirta partneryste su privačiu sektoriumi ir vietos valdžios institucijomis. 2016 m. sausio mėn. Université Côte d'Azur už UCAJEDI projektą laimėjo prestižinį Prancūzijos vyriausybės „IDEX“ apdovanojimą, įtraukdamas jį į 10 geriausių pasaulinio lygio, visapusiškų Prancūzijos universitetų.

XXI amžiaus universitetas

Université Côte d'Azur sudaro 13 puikių institucijų, dirbančių kartu kaip VIENAS UNIVERSITETAS. Mes metame sau iššūkį visais būdais. Mes laužome kliūtis beveik visose srityse. Mes peržengiame ribas. Mes ieškome geriausio iš mūsų visų, geriausių iš jūsų, kad mūsų pasaulis būtų geresnis.

Taigi UCA aprėpia visus viešuosius ir privačius aukštojo mokslo ir tyrimų subjektus, gerai žinomus ir matomus tarptautinėje arenoje, veikiančius Žydrajame Krante. Novatoriškas išskirtinės bendradarbiavimo praktikos pobūdis sukurs savarankiškas sąlygas tobulėjimui; tai paskatins ateities mokslo, mokymo ir inovacijų atsiradimą.

 • Université Nice Sophia Antipolis (UNS), daug tyrinėjantis, yra visuose tarptautiniuose reitinguose;
 • Dvi nacionalinės tyrimų institucijos: CNRS ir Inria, atitinkamai daugiadalykės ir simbolinės skaitmeninių mokslų srityje;
 • Kita žvaigždė, kuri prisijungia prie UCA klasterio, yra Žydrojo kranto observatorija (OCA). Su maždaug 450 darbuotojų keturiose vietose (Mont Gros ir Valrose Nicoje, Sophia Antipolis ir Plateau de Calern observatorijoje). Charleso Garnier suprojektuotas OCA turi puikų architektūrinį ir mokslinį paveldą, tačiau toli gražu nežiūrint į praeitį, jis išlieka tarptautiniu mastu pripažintu Žemės mokslų ir astronomijos tyrimų centru, kuriame dirba tikslioji mechanika, didelio našumo skaičiavimo centrai ir virtualios observatorijos.
 • Nicos centras Hospitalier Universitaire (CHU), pirmaujantis nacionalinis hematologijos, biologinių išteklių ir terapijos modeliavimo ir inovacijų centras, kuriame pagrindiniai mokslininkai yra vienas šalia kito su medicinos tyrėjais ir inžinieriais;
 • EDHEC ir SKEMA, dvi puikios verslo mokyklos, esančios visuose tarptautiniuose reitinguose; Dviejų verslo mokyklų, esančių pasaulio reitinguose, buvimas suteikia projektui ne tik mokslinių tyrimų ir mokymo veiklą, bet ir kokybės užtikrinimo kultūrą.
 • Šešių meno mokyklų, veikiančių tarptautinėje arenoje, konsorciumas, sudarytas iš pasaulinio lygio įstaigų, yra mūsų vizijos originalumo garantas ir paskatins mūsų požiūrio kūrybiškumą. Apskritai, kiekvienas žaidėjas įneša unikalų indėlį su didele pridėtine verte ir nauju aspektu.
 • Centre National de Création Musicale yra vienas iš šešių nacionalinių prancūzų muzikinės kūrybos centrų. Jos misija – skleisti ir populiarinti šiuolaikinės muzikos repertuarą, daugiausia dėmesio skiriant keturioms kryptims: gamybai, transliavimui, mokymui ir tyrimui.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Villa Arson, tai unikali nacionalinė institucija, skirta šiuolaikiniam menui. Jis vienoje vietoje sujungia meno mokyklą, meno centrą, menininkų rezidenciją ir specializuotą biblioteką. Pastatas įtrauktas į Patrimoine du XXe siècle sąrašą
 • Darnaus dizaino mokykla (SDS), kurianti ateitį, atsakingai sutelkdama dėmesį į 4 tvaraus vystymosi ramsčius, pasitelkdama naujus ir kūrybiškus mokymosi metodus, bendradarbiaujant su pramone.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower Nuo pat savo įkūrimo 1961 m. Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower tapo viena geriausių profesionalių šokių mokyklų pasaulyje klasikinio baleto, šiuolaikinio šokio ir džiazo mokymo srityje. ESDC partnerystė su profesionaliomis šokių kompanijomis, tarp kurių yra „Les Ballets de Monte-Carlo“, arba tarptautiniai konkursai „Le Prix de Lausanne“.
 • Nicos regiono nacionalinė konservatorija (CNRR). Nuo 1957 m. Konservatorija aptarnauja daugiau nei 50 000 studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių ir priėmė daugybę puikių muzikantų, studentų ar dėstytojų iš viso pasaulio.


UCA ambicijos

Tyrinėkite, kurkite, kurkite naujoves

Université Côte d'Azur buvo įkurtas 2015 m., siekiant įgyvendinti pagrindinių Prancūzijos Rivjeros aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų veikėjų ambicijas. Kaip aukštojo mokslo klasteris, apimantis didelį mokslinių tyrimų universitetą, daugybę aukščiausio lygio tyrimų agentūrų ir laboratorijų, elitinių verslo mokyklų ir tarptautiniu mastu žinomų meno ir dizaino mokyklų grupę, UCA yra gerai pasirengusi teikti daugiadisciplinius, kūrybiškus sprendimus sudėtingiems iššūkiams. kelia greitai besikeičiantis pasaulis.

Remdamiesi turtinga Prancūzijos Rivjeros, kaip meninių ir technologinių naujovių centro ir didžiausio Europoje technologijų parko (Sophia Antipolis) istorija, mūsų vizija remiasi moksline ir edukacine kompetencija, stipriu tarptautiniu dėmesiu, glaudžiais ryšiais su vietiniais regionais. pramonės ir vyriausybiniai partneriai ir ryžtingai tarpdisciplininis požiūris. Mūsų mokslinių tyrimų ir švietimo programos yra atskirtos disciplinų sąveikos, žmogiškųjų, meninių ir valdymo aspektų įtraukimo į mūsų projektus ir griežto pagrindo, pagrįsto kiekybiniais, skaitmeniniais ir duomenimis pagrįstais metodais, vaisius.

Atsižvelgdama į mūsų ambicingą darbotvarkę ir mokslinę kompetenciją, 2016 m. sausio mėn. Prancūzijos vyriausybė UCA buvo apdovanota prestižiniu IDEX (Excellence Initiative) apdovanojimu, įtraukdama UCA į nedidelę aukšto lygio, pasaulinio lygio Prancūzijos universitetų ir universitetų grupę. suteikdami dotaciją, kuri padėtų mums pasiekti tikslą pertvarkyti universitetą ir regioną. Taip pat neseniai laimėjome daugybę kitų svarbių nacionalinių apdovanojimų, skirtų paremti mūsų veiklą, ypač tęstinio mokymo, bakalauro ir magistrantūros studijų bei verslumo srityse.

Kadangi daugiau nei 20% mūsų fakulteto dėstytojų ir studentų atvyksta iš užsienio, UCA yra stipriai nukreipta į išorinį pasaulį, o tai nuolat stiprinama kuriant elitines tarptautines partnerystes ir kuriant naujas tarptautines švietimo programas, kurios bus visiškai mokomos Anglų. Taip pat sukurtos naujos paslaugos, padedančios pritraukti tarptautinius mokslininkus ir studentus bei padėti jiems įsikurti regione, taip pat padėti universiteto dėstytojams publikuoti savo tyrimus geriausiuose tarptautiniuose žurnaluose.

UCA taip pat stengiasi plėtoti savo mokslininkų ir studentų verslumo ir verslo įgūdžius. Daugeliu naujų programų siekiama įkvėpti visų lygių studentų verslumo dvasią ir suteikti jiems įrankius, reikalingus jų svajonėms įgyvendinti. Universiteto mokslininkai ir idėjos taip pat yra daugelio regiono įmonių širdyje, nesvarbu, ar jos pagrįstos universiteto moksliniais tyrimais, ar įkurtos universiteto nario.

Galiausiai, UCA siekia būti katalizatoriumi, pakeisiančiu Žydrojo kranto regioną, prisidėdama prie jo augimo, teikdama verslo problemų sprendimus konsultacine veikla, tęstiniu mokymu ir licencijuojant atradimus naujoms ir esamoms įmonėms. Nuolatinis keitimasis idėjomis tarp universiteto ir regiono yra svarbus jo augimo ir sėkmės veiksnys. Didžioji dalis pirmaujančių UCA tyrimų gali būti paversti sprendimais, produktais ir įmonėmis, kurios bus naudingos tiek visuomenei, tiek ekonomikai.

Vietos

Vietos
 • Nice

  Nice, Prancūzija

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
 • Cannes

  230 Av. Francis Tonner, 06150, Cannes

  • Grasse

   4, traverse Dupont, 06130, Grasse

   • Biot

    ISA INSTITUTE 400 route des chappes, 06903, Biot

    Klausimai