Keystone logo
Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Įvadas

Tiek universitetų ir inžinerijos mokyklos UTC pastatyta ant autonomijos ir tarpdisciplininis technologijų mokslinius tyrimus orientuotą inovacijų pedagogika. UTC traukiniai inžinieriai, meistrai ir gydytojai gebėtų suprasti technologijų sąveika su žmonių ir visuomenės ir dirbti pasaulinės konkurencinės aplinkos darnaus vystymosi interesus. Fakulteto ir UTC inžinieriai įprasminti inovacijas, suteikiant naujų sričių atsiradimo šią koncepciją ir diegiant verslumo jų rūpesčių.

Mūsų vertybės

UTC pristato mokymo modelį, kai inžinerijos mokslai, humanitariniai ir socialiniai mokslai, ekonomika ir politika yra integruota harmoningai švietimo paslaugų į inžinierius, mokslininkas, ateityje vadybininkas, naujoviška , Humanistas, sugebėti įsisavinti sudėtingumo uždavinius, informacijos ir komunikacijos visuomenėje.

UTC + yra institucija, kuri gamina prasmę mūsų visuomenėje, kurioje dialogas gali skirtingų kultūrų ir skirtingų būdų suprasti pasaulį.

Tai vieta, kur inovacijos ateina visam laikui.

kūrybiškumas

UTC buvo sukurta už jį

humanizmas

UTC vietose individui jos ekosistemos širdį

tarpkultūriškumas

UTC sukūrė Biotechnology

bendradarbiavimas

UTC niekada nedirba vienas, ji yra nuolat sąveikauja su studentais, įmonėmis ir kitų universitetų

drąsa

UTC vystosi rizikos kultūrą

Mūsų misijos

Kurti ateitį

UTC ir siekia įsitvirtinti kaip pagrindinis Europos universitetų pasaulinio lygio technologijas, su stipriu inkaras kūrybiškumui ir naujovėms.

Iki kūrybiškumo mes teigia, kad nori vaidinti svarbų vaidmenį idėjų mūšyje dvidešimt pirmajame amžiuje. Plėtoti mokinių kūrybiškumą yra grindžiama kompleksiniais metodais, tarpdisciplininius ir tarpkultūrinės, su stipria parama mokslinių tyrimų skatinimas. Ji taip pat reikalauja, kad meno pagrindo, skatinti inovacijas ir kultūros, plėtros veiksnį pilietiškumo ir augimo stiprinimą.

Per inovacijas, mes teigia, kad visiškai prisiimti mūsų trigubą misiją žinių kūrimo ir žinių, jos perdavimo, bet ir jų transformaciją į inovacijas visų rūšių, kurias žmogus, tarnauja žmonijos ir Bendrovė.

Toks vaizdas, atitiktų UTC vertybių, modernus savo viziją Universiteto vaidmens ir originaliu jo kūrybinės ambicijos, reiškia, yra įvykdytos tam tikros sąlygos:

vizija lėmė didelė UTCéenne bendruomenei ir mobilizuota paremti projektą suprantama ir dalijasi visi organizavimas ir efektyvus valdymas, reaktyvinės, mobilizuojanti, kad skatinti veiksmingą subjektų ir asmens plėtros pastatytas ir mūsų studentams gebėjimas pritraukti talentingus, mobilizuoti, plėtoti, remti ir plėtoti žmogiškuosius išteklius padidinimas ir finansinių išteklių įvairinimo strateginių aljansų ir tinklų politika, ypač stiprios vietos šaknų kontekste

Mūsų įsipareigojimai

Užtikrinti drausminę ir teminių mokslinių tyrimų kompetencijos, skatinamas kolektyvo užsiima tarpdisciplininės ir atviros savo aplinkos klausimais Gaminti žinias bei žinias pasitelkiant mokslinių tyrimų Perduoti žinias per mokymo ir paramos studentams inovacijų dvasia Įvesti žinias ir inovacijas transformacijos procesą išradimų atsiradimas

Vietos

  • Compiègne

    Rue du docteur Schweitzer CS 60319, 60203 COMPIEGNE Cedex France , , Compiègne

Klausimai