Keystone logo
Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Įvadas

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Sveiki atvykę į Savoie Mont Blanc universitetą!

Savoie Mont Blanc universitetas yra 14 000 studentų, daugybė įvairių sričių švietimo ir 19 mokslinių tyrimų laboratorijų, turinčių tarptautinę reputaciją, o tai yra žmogaus mastu veikianti institucija, jungianti artumą su jos teritorijomis, asociaciją su COME Université Grenoble Alpes ir plačią Europa ir pasaulis. Jis siūlo trumpus kursus (universiteto mokslo laipsnius, universitetinius laipsnius) ir ilgus kursus (bendrojo, specialisto ar profesinio bakalauro laipsnius, magistro laipsnius, inžinerijos laipsnius ir daktaro laipsnius) tiek pirmame, tiek tęstiniame mokyme. Jos anekų, Le Bourget-du-Lac ir Jacob-Bellecombette trijų universitetų kampelių svetainėse išskirtinėje aplinkoje tarp ežerų ir kalnų yra ypač patraukli gyvenimo ir studijų sąlygos. Remiant mokslinius tyrimus ir švietimą, tarptautinis aspektas prisideda prie mūsų įmonės tapatumo, patrauklumo, dinamiškumo ir bendros plėtros. Savoie Mont Blanc universiteto dėmesys, viena vertus, yra tarptautinių projektų, bendrų apdovanojimų kvalifikacijų ir programų, išleistų anglų kalba, ir, jei įmanoma, tarptautinių studentų, dėstytojų ir mokslininkų judumo skatinimo taip pat ir administraciniams darbuotojams. Pristatydama 5 žemynus, kuriuose yra 240 dvišalių susitarimų, ji sugebėjo visapusiškai išnaudoti savo išskirtinę vietą Šveicarijos ir Italijos sienose, siekdama plėtoti stiprius, ypatingus santykius su šių dviejų šalių aukštojo mokslo institucijomis.

Mūsų studentai yra įsitikinę, kad Savoie Mont Blanc universitete yra stipri dinamika, asmeninė jų priežiūros kokybė, parama asmeninių planų pasirinkimui ir plėtrai, taip pat reikalingos galimybės integruotis į dalyvavimą profesiniame gyvenime. Universiteto Savoie Mont Blanc pasirinkimas reiškia kiekvieno galimo asmeninio pasisekimo ir pasitenkinimo galimybę.

Žmogaus dydžio miesteliai

Savoie Mont Blanc universitetas, įsikūręs tarp Grenoblio ir Liono, netoli Šveicarijos ir Italijos sienų, yra valstybės finansuojamas daugiadisciplininis aukštojo mokslo įstaiga, pripažintas regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Iš viso 14000 studentų iš Jacob-Bellecom-better, Annecy-le-Vieux ir Le Bourget-du-Lac universitetų, studijuojančių 200 siūlomų kursų.

Tyrimai pripažintos kokybės

Jos 19 laboratorijų palaiko glaudžius ryšius su nacionaliniais mokslinių tyrimų institutais (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Organizacija jų išskiria į tarpdisciplinines temines ašis: kalnų studijas, saulės energiją, fiziką ir mechatroniką. Šios mokslo aplinkos kokybę dar labiau sustiprina CERN artumas Ženevoje, didžiausias pasaulyje dalelių greitintuvas ir nanotechnologijų tyrimų grupė Grenoblyje.

Tarptautinis aspektas

Savoie Mont Blanc universitetas, priskirtas geriausiems Prancūzijos universitetuose už tarptautinius santykius, yra pirmasis iš didžiausių užsienio biržų tinklų.

Vietos

Vietos
 • Annecy

  Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry 5 Chemin de Bellevue Annecy-le-Vieux, 74940, Annecy

  • facebook
  • twitter
  • youtube
 • Argonay

  Université Savoie Mont Blanc Annecy Campus 5 chemin de Bellevue, 74940, Argonay

  • Le Bourget-du-Lac

   Domaine Universitaire "Chartreuse" Building Le Bourget-du-Lac, 73376, Le Bourget-du-Lac

   Klausimai