Keystone logo
Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Įvadas

UAD ir toliau tobulina įvairias paslaugas, kad studentams tai taptų patogia mokymosi vieta, nuolat tobulinamas įvairus bendradarbiavimas, pradedant bendradarbiavimu su kolegomis švietimo įstaigomis, mokslo institucijomis, vyriausybe, nevyriausybinėmis organizacijomis ir pramone, tiek nacionaline, tiek tarptautine.

Tikimasi, kad vykdydami šį įvairų bendradarbiavimą studentai pasieks maksimalių mokymosi rezultatų, kaip Muhammadiyah ugdymo tikslo: „Suformuoti ištikimus, atsidavusius, kilnaus būdo musulmonus, galinčius pasitikėti savimi, tobulėti ir plėtoti žinias bei įgūdžius. ir daryk gerus darbus, kad būtų sukurta pagrindinė, sąžininga ir bendruomeninė visuomenė. Klestinti, palaiminta Alacho SWT “. Štai kodėl UAD turi devizą „Moralinis ir intelektinis sąžiningumas“.

Mūsų aukštojo mokslo institucija taip pat turi daug mokslinių studijų įvairiuose esamuose fakultetuose ir studijų programose, jau nekalbant apie joje esančias institucijas ir diskusijų forumus, todėl kiekvienas, norintis studijuoti UAD, turi įvairius mokslinius tyrimus su įvairiomis variacijomis. Tai taip pat suteikia galimybę studentams praturtinti savo žinias ir patirties tyrimus Ahmad Dahlan University .

Vietos

  • Yogyakarta

    Jl. Kapas No.9, Semaki, Kec. Umbulharjo, Kota Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta 55166, Indonesia, , Yogyakarta

    Klausimai