Keystone logo
Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

Universitat d'Andorra

Įvadas

Andoros universitetas (UdA) yra vienintelis viešasis universitetas Andoros Kunigaikštystėje, mikrorajone, esančiame Pirėnų širdyje. Aukštasis mokslas šalyje prasidėjo 1988 m., Sukūrus slaugos mokyklą ir kompiuterių mokslų mokyklą, kuriant Andoros universitetą, kurio miestelis nuo 2004 m. Buvo įsikūręs Sant Julià de Lòria centre.

Jos misija - kokybiškai atsakyti į Andoros visuomenės poreikius aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų srityse ir mokyti žmones, kad jie įgytų žinių ir įgūdžių, reikalingų greitai ir sėkmingai įžengti į darbo pasaulį. Dėl šios priežasties daugiau nei 90% laipsnį turinčių žmonių susiranda darbą prieš baigdami studijas arba per pirmąjį tyrimų mėnesį, rodo 2018 m. Atliktas darbo jėgos įstojimo tyrimas, kurį atliko Agència de Qualitat de l'Ensenyament Superior d'Andorra (kokybės užtikrinimas) Andoros aukštojo mokslo agentūra).

Universiteto stipriosios pusės yra individualizuotas studentų dėmesys, mokymosi visą gyvenimą skatinimas ir ugdymo modelis su programomis, pagrįstas kompetencijų pasiekimu įveikiant iššūkius. Kasmet UdA įtraukia daugiau nei 500 studentų į oficialias studijų programas ir daugiau nei 1200 nuolatinio mokymo programų.

Per visą savo istoriją Andoros universitetas plėtėsi rengdamas tvarų mokymą ir mokslinius tyrimus, ir dabar jis siūlo akademinius laipsnius visuose trijuose universitetuose (bakalauro, magistro ir daktaro). Didžioji dalis siūlomų kvalifikacijų yra pirmosios pakopos (3 metų bakalauro laipsniai - 180 Europos kreditų) tiek universitete, tiek internete, daugiausia technologijų, verslo, sveikatos ir švietimo srityse. Visi dėstomi laipsniai yra pritaikyti Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) sistemai ir pripažįstami dalyvaujančių šalių.

Tarptautiniai santykiai yra vienas iš UdA prioritetų, taip pat atvykstančių ir išvykstančių studentų ir darbuotojų mobilumo programos. Dėl šios priežasties ji pasirašė bendradarbiavimo sutartis su maždaug keturiasdešimt pasaulio universitetų ir užtikrina, kad oficialiuose siūlomuose kursuose semestras būtų dėstomas anglų kalba.

Vietos

  • Sant Julià de Lòria

    Plaça de la Germandat,7, AD600, Sant Julià de Lòria

    Programos

    Klausimai