Keystone logo
© Universitat de Barcelona
Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Įvadas

Barselonos universitetas, įkurtas 1450 m., yra visapusiška aukštojo mokslo įstaiga, kuri pristato gilias akademines tradicijas kartu su pažangiausiomis mokslo žiniomis. Universitetas įsikūręs Barselonos mieste, kuris yra vienas pagrindinių Viduržemio jūros regiono ir Europos kosmopolitinių centrų. Šešiolika Barselonos universiteto centrų, susibūrusių į šešis pagrindinius miestelius, išsidėstę po visą miestą ir visiškai integruoti į miesto gyvenimą. Taigi dauguma jų yra įsikūrę pačiame mieste. Pats miestas tampa universiteto miesteliu.

Barselonos universitetas yra vienas didžiausių Ispanijos universitetų, todėl į jį kasmet atvyksta daug studentų iš Ispanijos ir užsienio universitetų. Jame studijuoja daugiau kaip 44 000 bakalauro studijų studentų ir beveik 19 000 magistrantūros ir doktorantūros studentų bei doktorantų. Beveik 15 proc. studentų yra iš užsienio ir daugiau kaip 122 skirtingų tautybių.

Kaip valstybinė institucija, Barselonos universitetas, orientuota į akademinę kompetenciją, yra įsipareigojusi mokyti ir rengti dabartinę ir būsimą pasaulio piliečių kartą - specialistus, mokslininkus, verslininkus, lyderius - su gebėjimu dirbti aukščiausiu lygiu bet kurioje pasaulio vietoje. Barselonos universiteto įsipareigojimas vykdyti mokslinius tyrimus leido jam užimti pirmąją vietą Ispanijoje tarptautiniuose reitinguose ir būti vienu prestižiškiausių universitetų pasaulyje pagal mokslinių tyrimų poveikį.

Barselonos universitetas turi tarptautinį pašaukimą, todėl yra pirmaujančių pasaulio universitetų tinklų, įskaitant Europos mokslinių tyrimų universitetų lygą (LERU), COIMBRA grupę (CG) ir Arabų ir Europos konferencijos dėl aukštojo mokslo (AECHE) koordinavimą, narys. Ji yra sudariusi daugiau kaip 2 800 tarptautinių susitarimų, įskaitant susitarimus su 82 iš 200 geriausių pasaulio universitetų (Times Higher Education Supplement).

Universiteto ypatybės

Barselonos universitetas siūlo daugybę apgyvendinimo galimybių, leidžiančių jums rasti geriausią jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį variantą:

UB rezidencijos salės:

Barselonos universitetas yra vienintelis Katalonijos valstybinis universitetas, valdantis savo rezidencijas, kurios be apgyvendinimo ir maitinimo siūlo studentams aplinką, kurioje jie gali plėsti asmeninį, kultūrinį ir mokslinį akiratį.

Barselonos universiteto rezidencijos salės siūlo apgyvendinimą ir maitinimą septynias dienas per savaitę, bet taip pat siekia nuveikti daug daugiau. Universitetas nori, kad tie iš jūsų, kurie nusprendė likti su jais, patirtų universiteto gyvenimą geriausioje įmanomoje kompanijoje kartu su kitais studentais, kurie, tikėtina, taps draugais visam gyvenimui.

UB universiteto rezidencija:

Barselonos universitete taip pat yra universiteto rezidencija, kurią valdo privati įmonė.

Susijusios gyvenamosios patalpos:

Studentai gali rinktis iš įvairių gyvenamųjų patalpų, susijusių su Barselonos universitetu.

Privačios universiteto rezidencijos:

Privačios rezidencijos siūlo specialius tarifus ir kitus privalumus Barselonos universiteto studentams.

  Why study at Universitat de Barcelona

  Kodėl verta rinktis Barselonos universitetą?

  • Tai geriausiai įvertintas Ispanijos universitetas prestižiškiausiame tarptautiniame universitetų reitinge.
  • Jis yra tarp 25 geriausių pasaulio universitetų, turinčių daugiau nei 400 metų istoriją.
  • Jis įsikūręs Barselonoje, viename geriausių universitetinių miestų pasaulyje.
  • Ji siūlo platų kursų pasirinkimą: bakalauro studijų kursus, magistro studijų kursus, doktorantūros programas ir kitus specifinius kursus bei programas.

  Campus Life & Facilities

  Students at the University of Barcelona have access to the best services and support materials for every aspect of their academic lives:

  Library FACILITIES

  A network of sixteen different library centres located on-campus in the UB's faculties and schools.

  Language learning

  The UB offers a wide range of learning options for more than thirty languages.

  Sports

  100 000 kv.m sporto objektų, kuriuose vyksta įvairios kryptingos veiklos ir yra įrengti bendruomenės reikmėms skirti įrenginiai, tarp kurių yra teniso kortai, tikslinės veiklos ir treniruoklių salės, futbolo ir regbio aikštelės, sporto centras ir lengvosios atletikos trasa.

  IT FACILITIES

  Mokymo veiklą Barselonos universitete visiškai palaiko virtualus miestelis – internetinė mokymosi aplinka, pritaikyta tiesioginio, mišraus ir nuotolinio mokymosi modelių poreikiams. UB studentai taip pat turi prieigą prie daugybės universiteto kompiuterių kabinetų jo miesteliuose. UB taip pat teikia Wi-Fi aprėptį visuose miesteliuose.

  Universitat de Barcelona is in the Top 10 Countries to Study Abroad

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Vietos

  • Barcelona

   Gran Via de les Corts Catalanes, 585, 08007, Barcelona

  Klausimai