Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Įvadas

L’Katalikiškasis universitetas Bukavu (UCB) Asociacija, yra viena iš pirmaujančių universitetų, kurie sudaro Kongo Demokratinė Respublika, Įsikūręs provincijoje kapitalo Pietų KivuRytų regionas Patrice Emery Lumumba šalyje, universitetinį išsilavinimą privatinės teisės institucija buvo sukurta lapkričio 21 1989 dekretu Jo Ekscelencijos Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha, arkivyskupas Bukavu.

Pagal Kanonų teisės kodeksą, jos kanonus 807-814 ir apaštališkasis Konstituciją Ex CORDE Ecclesiae Rugpjūtis, 1990 m 15 susijusi su katalikų universitetų ir aukštojo mokslo institucijose, TheUCB šviečia su mokymu didžiulio socialinių tikslų A Kivu regionas, Su vidurinių mokyklų, teikiančių geriausias iš jo mokinių tinklą. Teisėtai, ji veikia nuo įsakymu Nr ESURS pagrindu / CABMIN / 1231/91 iš aukštojo mokslo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministras; Įsakymas Nr ESURS / CABMIN / Parlamento dokumentas A5 / 175/95 patvirtino ir pripažino jį išduotus diplomus; galutinis susitarimas Nutarimas Nr 06/106 buvo pasirašytas Respublikos Prezidento 2006 m birželio 12 d. Katalikų universitetas Bukavu šiuo metu yra viena iš nedaugelio šalyje, įgaliotas vykdyti mokymą magistrantų po aukštojo mokslo, universitetų ir mokslinio tyrimo Nr 020 ministerijos dekretu nuo 2008 balandžio 02.

Iki StatutoKatalikiškasis universitetas Bukavu siekiama šių pagrindinių tikslų:

  • Organizuoti universitetinį mokymą mokslo visomis jo formomis, skatinti Kongo intelektinės sistemas ir prisidėti prie socialinės ir ekonominės plėtros šalyje ir ypač Pietų Kivu provincijoje;
  • Atlikti mokslinius tyrimus ir skelbti mokslinius tyrimus bet kurių medžiagų;
  • Nustatyti nacionalinį ir tarptautinį mokslinį bendradarbiavimą, siekiant užtikrinti mokslo plėtrą, pritaikytą poreikius ir kultūros Kongo gyventojų;
  • Paskatinti jaunus studentus suprasti visuomenės problemas, aktyviai prisidėti prie išspręsti ir pareikšti savo paramą sklandžiam integracijos Kongo kultūros pasaulio civilizacijos;
  • Organizuoti aukštąjį išsilavinimą mokslo ir technologijų srityje ir atlikti mokslinius tyrimus ir skelbti mokslinių tyrimų, bendradarbiaujant su kitomis švietimo ir mokslo įstaigų ir vietos ir tarptautiniu mastu;
  • Prisideda prie provincijos plėtrai ir šalies pagal kompetenciją teikti.
ETK

L’Katalikiškasis universitetas Bukavu organizuoja kokybišką išsilavinimą per savo Fakultetas Ekonomikos ir vadybos (Finansų valdymas, kaimo ekonomikos, Mažos ir vidutinės įmonės) teisė (Viešojo, privataus ir teismų, ekonomikos) medicina (Bendrasis parengimas, chirurgija ir gimdymo, medicinos specializacija, Pediatrija, chirurgijos ir ginekologijos) žemės ūkio mokslų (Žemės ūkio ir dirvožemio mokslai) mokslas (Kompiuterių mokslo) Socialinių mokslų, Fakulteto Architektūros ir urbanistikos dirbti iš akademinės 2017-2018 metais.

Trys tūkstančiai keturiasdešimt šeši (3046) studentai mokosi visų ciklų 2016-2017 kurių vienas tūkstantis aštuoni mokslo metais šimtas dvidešimt septyni (1827) vyrai ir vienas tūkstantis du šimtai devyniolika (1219) moterų. Akademinis personalas, didinant mokslinių per metus suteikia dieninio mokymo programą. Administracinis, techninis ir kvalifikacijos darbuotojas prisideda prie pagrindinių tikslųuniversitetas, Šiuo metu yra paslaugų, kurios nuolat tobuliname ieškant ilgalaikio kokybę savo paslaugoms. Pamokos vyksta miesteliu Bugaboį Kalamboį Karhale ir per sienų Bukavu Nuoroda į provincijos General Hospital vieta amfiteatre Medicinos fakultetas, Riedmenims pritaikyti personalo ir studentų transporto, bendra kompiuterizavimas savo sistemą, mokymo atidarymas kaip bet kokia nacionalinė nediskriminuojant užsieniečiams ir valdyti rezultatų padaryti juos institucija nuoroda į provinciją ir šalyje.

Mokymo sistema reaguoja į Universiteto veiklos sąlygų leidžia besimokantiesiems geriau parengti teorinių mokymąsi ir praktiškas. Kompiuteris centras nemokama paslauga studentams ir darbuotojams, iš daugiau nei 38.295 tomų biblioteka, Provincijos Bendra ligoninė Bukavu Nuoroda valdoKatalikiškasis universitetas BukavuKompetencijos centras tarnautojų bendrai finansuojamų Pasaulio banko ir Kongo valdžios mokymo, ūkių 100 ha Kavumu ir 60 ha Mulume-Munene, kurio 80 ha plotas, kuris palaipsniui pastatytas miesteliu Kalambo reiškia nuorodą Ubc.

CEGEC (Studijų ir mokymo centras valdymo ir konfliktų prevencijos Afrikos Didžiųjų ežerų regione - Teisės fakultetas), The CEGEMI (tyrimų centras ir valdymo patirtį kasybos sektoriuje), The CERDHO (teisės tyrimų centro žmogaus ir tarptautinę humanitarinę teisę), The CEFOSAR (tyrimų centras ir reprodukcinės sveikatos mokymas), The CREBAC (bioetikos centras), CAPPA (paramos centras žemės ūkio produkcijos skatinimas), švino (laboratorija taikomų plėtros ekonomikos), MVĮ paleidimas vienetas (valdymo skyrius mažųjų ir vidutinių įmonių), kad ITADES (institutas apdorojimas ir statistinė duomenų analizė ) ... yra mokslinių tyrimų centrai regioninės ir tarptautinės dimensijos bei mokslinių tyrimų srityje ir mokymosi valstybės iš Tarptautinė federacija katalikų universitetuose (IFCU)TheAgence Universitaire Frankofonijos (AUF)TheAsociacija Afrikos universitetų (NNV), TheAsociacija, universitetų ir institutų katalikų viršininkus apie Afrikoje ir Madagaskare (ACUHIAM)TheKatalikiškasis universitetas Bukavu turi keletą partnerių vietos, regioninės ir tarptautinės tokių kaip IITA ir CIALCA RUFORUM. Super Lacus Ac Montes splendens, TheKatalikiškasis universitetas Bukavu šviečia dvidešimt septynerius metus daugiau nei didinga ežero Kivu ir kalvos virš. Didžiuojasi savo vaisių, kuris dabar reikalaujama visose srityse tiek namie, tiek užsienyje, jis tęsia savo ieškant kokybės universitetinį išsilavinimą, kad pirmose eilėse.

Į tobulumo ieškojimas, geriausias yra dar ateis!

Mūsų universitete

Katalikų universitetas Bukavu organizavo jo mokymus į keturias miesteliai įskaitant kad Bugabo kad Karhale, kad Kalambo ir kad iš provincijos General Hospital Bukavu nuoroda.

Su bendrabučiu Bugabo

Dėl Bugabo kalvos, yra puikus istorinis pastatas, kuris šiuo metu yra įsikūrę centrinėje administracijos patalpose, įskaitant rektorius, prorektorius, generalinio direktoriaus ir Centrinės bibliotekos. Savo naujai renovuotame priedo dalies valdo kompetencijos centro už valstybės tarnautojų mokymą, taip pat mokymo diplomas teisės ir ekonomikos. Jis buvo senais laikais koplyčia - Šv Teresė - o vėliau iš koordinavimo sėdynės subsidijuojamų mokyklų kaip katalikų arkivyskupija nusprendė persikelti į jos sukūrimo 1989 metais, Universitetas gali organizuoti ten jo mokymus.

ETK

Su bendrabučiu Karhale

Šiek tiek toliau iki yra Karhale miesteliu ant to paties pavadinimo kalno. Buvusi medicinos laboratorija provincija, pastatas susideda iš dviejų aukštų ir pirmame aukšte namų Agronomijos fakultetą ir studentams namus. Sakė vėl Laboratoire dr André Lurhuma Zirhimw'abago, atmintyje šio drąsaus gydytojas ir mokslininkas specializuojasi chirurgijoje ir gimdymo mirė 1995 metų birželio; Šis pastatas yra kabinetai, mokslinių tyrimų laboratorijose Agronomijos ir aneksavo amfiteatras pasveikinti pirmakursių biologijos ir medicinos.

1

Amfiteatre Stanislas Haumont

Ji užima teisė provincijos General Hospital Bukavu nuoroda kitą mokymosi svetainė. Medicinos fakultetas dirba ir naudoja HGPRB, paleisti katalikų universiteto Bukavu, kaip taikant pamokos ligoninę. Profesoriai teikiančios fakultete kursus taip pat dalyvauja priežiūros administravimą šioje provincijos interesų ligoninę.

2

Su bendrabučiu Kalambo

3

Kalambo Svetainė sudaro 80 hektarų ir sudaro Katalikų universiteto Bukavu ateitis vadinama visiškai atsiskaityti artimiausiomis dienomis. Įsikūręs apie dvidešimt kilometrų nuo Bukavu mieste, ant kalvos su vaizdu Lake Kivu, didžiulis projektas yra vykdomas. Kalbant apie universiteto komplekso bus pastatytas jau baigė du pagrindinius pastatus kiekvienas būsto Ekonomikos, teisės ir mokslų fakultetų ten įkurta akademinio 2013-2014 metais; namų studentams ir agronomijos laboratorija, bendradarbiaudama su IITA.

Vietos

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

Klausimai