Keystone logo
Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Įvadas

Laidojimo pakopos studijos UBD reiškia narystė įvairialypėje ir klestinčios akademinės aplinkos, kuri turi partnerystes visame pasaulyje su tarptautiniu mastu pripažintų universitetų. Universitetas turi pažangią ir pažangiausius mokslinių tyrimų kultūrą, kuri yra intelektualiai stimuliuojantis ir akademiniu požiūriu.

Tuo UBD, mes žinome, kad studentai pasirenka įvesti studijuojant už įvairių priežasčių daugybė, o mes tvirtai įsipareigojusi remti mūsų studentų siekius ir didinant jų gebėjimus ir galimybes įsidarbinti.

Pasaulinė universitetas, sprendžiant pasaulines problemas - UBD veikia visame pasaulyje su partneriais švietimo, verslo, sveikatos apsaugos, plėtros, filantropijos ir vyriausybių randa sprendimus kai žmonijos aktualiausių klausimų, ir imtis novatoriškų tyrimų visoje akademinės spektrą.

Suteikti galimybes plėsti darbingo amžiaus gyventojų su studijų pakopos išsilavinimą, UBD pristato studijų programas, kad studentai gali imtis bet iš darbo ar namų, su savo tempu ir per skirtingus kelius taikymo sritį. Su darbo integruota mokymosi metodą ir technologijų naudojimo, šie labiau veiksmingos ir efektyvios programos bus siūlomos magistro lygio, pradedant nuo 2017 rugpjūčio.

banner_global

Tarptautinė studentų

Iš pradžių UBD atvėrė duris užsienio studentams, kurie yra iš esmės ASEAN studentams. Įvairovė šiandien išsiplėtė daugiau ateina iš Rytų Azijos (Kinijos ir Japonijos), Europoje, Afrikoje ir Vidurio Rytuose.

A bakalauro, magistro ir mokslinių tyrimų programų įvairovė yra siūlomi UBD, o trumpesnės programos taip pat yra tokių kaip Global Discovery programos ir kalbos programas. Anglų kalba yra pagrindinė terpė instruktažą UBD ir plačiai kalbama Brunėjaus Darusalamas. Į Todėl siūlomos studijų programos, suteikti galimybes užsienio studentams prieiti prie būsimų įsidarbino visame pasaulyje. Ši aplinka taip pat numato tarptautinę studentams Avenue išmokti anglų kalbą per visą jų studijų ir kasdieniame gyvenime, todėl jiems lengviau susidraugauti ir bendrauti.

UBD yra tokia draugiška aplinka ir tarptautiniai studentai bus jaustis kaip namie su klubų ir ką daryti masyvo. Taip pat yra įvairių programų, siekiant užtikrinti naujų studentų perėjimą į UBD per Tarptautinę Studentų aptarnavimo skyrius Studentų reikalų skyriuje.

Anglų kalbos reikalavimai

Dėl visų programų, pareiškėjai turi turėti bent kreditą 6 anglų kalbą GCE "O" lygio egzaminų ar klasės "B" į IGCSE anglų kalba (kaip antrosios kalbos) arba IELTS 6,0 arba TOEFL minimalus bendras balas 550.

42929_Facts

Vietos

  • Bandar Seri Begawan

    Universiti Brunei Darussalam Tungku Link Road, BE1410, Bandar Seri Begawan

Klausimai