Keystone logo
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Įvadas

UPM

UPM, Pirmaujanti mokslinių tyrimų universitetų Malaizija yra Serdang, šalia Malaizijos administracinio sostinėje; Putrajaya. Kaip pasaulio garsus mokymo centre ir mokslinių tyrimų UPM pritraukė studentus ir darbuotojus iš viso pasaulio priėmimo tai gerai gerbiamas pasaulio subjektas.

Kodėl verta rinktis "UPM?

Iš UPM pusiaukelėje tarp Kvala Lumpūras tarptautinis oro uostas (Klia) į pietus ir Malaizijos federalinės sostinės Kvala Lumpūras į šiaurę vieta, yra idealiai tinka mokymosi ir mokslinių tyrimų institucijos. Tai leidžia privatumo ir ramioje palanki intelektinės užsiėmimas, o tuo pačiu metu vietose ji per lengvai nuvažiuoti iki miesto lankytinų vietų prekybos, pramogų ir valgomasis.

Kai ateini į Malaiziją ieškoti žinių, ar siekti unikalią kultūrinę patirtį ir pasirinkti Universiti Putra Malaizija (UPM), jūs žinote, jūs padarė teisingą pasirinkimą, už daug gerų priežasčių.

UPM yra viena iš pirmaujančių universitetų Malaizija ir taip pat yra vienas iš penkių pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų šalyje. Tai nustatė įstaiga aukštojo mokslo, aprūpinta žinių palikimas, kad eina atgal daugiau nei trys ketvirtadaliai amžiaus, 1931 m, kai jis pradėjo kaip kukli žemės ūkio mokykloje.

Šiandien UPM yra viena iš didžiausių Malaizija valstybinių universitetų, kurių bendras mokinių skaičiaus maždaug 30.000. Taip pat mini Sandrauga tautų, su daugiau nei 3000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 60 skirtingų šalių. Pridėti į šį unikalų kultūros įvairovę Malaizijos studentams ir "UPM nieko mažiau nei puikus melting pot kultūrų.

Tuo UPM, kaip jūs rasite visų Malaizija dalių, mes išmokome priimti skirtumus ir rasti vienybę, harmoniją ir taiką įvairovę.

Mūsų vizija, misija ir tikslai

Kaip "Premier" studijų institucijoje, plačiai pripažintą lyderystės mokslinius tyrimus ir inovacijas, UPM toliau siekti tobulumo. Siekiant motyvuoti visą universiteto bendruomenei, siekiant tobulumo, ji užtikrina, kad visi nariai, studentai ir darbuotojai, pasidalinti griežtai laikantis Universiteto vizijos, misijos ir tikslų poreikius atsakomybę.

VIZIJA

Norėdami tapti tarptautinės reputacijos universitetas.

MISIJA

Kad prasmingus įmokas gerovės kūrimo, tautos kūrimo ir visuotinių žmogaus pažangos per tirti ir skleisti žinias.

TIKSLAI

 • 1 tikslas
  Didinti kokybę ir konkurencingumą absolventų
 • 2 tikslas
  Kurti vertę per stipri ir tvari RDCE
 • 3 tikslas
  Didėjanti pramonę ir Bendrijos tinklų paslaugas
 • 4 tikslas
  Stiprinimas UPM kaip kompetencijos centro Žemės ūkio
 • 5 tikslas
  Didinti valdymo kokybę

Vietos

Vietos
 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

  • facebook
  • twitter
  • youtube

Klausimai