Keystone logo
University College Cork

University College Cork

University College Cork

Įvadas

Studijų kryptis Airija – saugi, draugiška ir vienintelė angliškai kalbanti šalis ES.

University College Cork (UCC), įsikūręs pietinėje Airijos pakrantėje, yra 42 akrų vaizdingoje miškingoje vietoje ir yra tik 10 minučių pėsčiomis nuo gyvybingo Korko miesto centro.

UCC turi daugiau nei 22 000 studentų iš daugiau nei 100 šalių. Su beveik 4000 studentų ir trečdaliu mūsų darbuotojų iš užsienio UCC yra tikra tarptautinio mokymosi vieta.

„Sunday Times“ metų universitetas per pastarąjį dešimtmetį buvo įtrauktas į 2% geriausių pasaulio universitetų ir tris kartus išrinktas Metų universitetu, o prestižiniame IMPACT - 8 -uoju pasaulyje. Mes taip pat buvome pirmasis universitetas pasaulyje, kuris buvo apdovanotas Žaliąja vėliava už draugiškumą aplinkai ir čia labai rimtai vertiname tvarumą!

Kalbant apie mūsų studentų karjerą, mes skiriamės nuo UCC, nes pagal mūsų absolventų įsidarbinimo galimybes įdarbintojai užima 100 vietą pasaulyje. UCC pirmauja Airijos absolventų įsidarbinimo sektoriuje. Daugiau nei 90% visų mūsų absolventų dirba arba toliau studijuoja per devynis mėnesius nuo studijų baigimo. UCC karjeros paslaugos leis jums paspartinti ir tobulinti savo karjerą, nes UCC įsipareigoja siekti įsidarbinimo galimybių. 2 metų „stay back“ darbo viza ne ES studentams ir nuostabios darbo praktikos galimybės visiems!

University College Cork siūlo neprilygstamą visų pagrindinių disciplinų bakalauro ir magistrantūros studijų platumą ir kokybę. Yra daugiau nei 100 bakalauro laipsnių ir daugiau nei 200 magistrantūros studijų kursų iš mūsų 4 kolegijų:

 • Menų, keltų studijų ir socialinių mokslų kolegija
 • Verslo ir teisės kolegija
 • Mokslo, inžinerijos ir maisto mokslo kolegija
 • Medicinos ir sveikatos kolegija

Kai pradėsite mokytis UCC, pradėsite savo trečiojo lygio išsilavinimą viename iš pirmaujančių Airijos universitetų, priklausysite gyvybingai bendruomenei ir mes padėsime jums tapti tokiu žmogumi ir profesionalu, kokiu norite būti #BeginBelongBecome .

Mūsų bakalauro kursai yra bakalauro pagyrimu, kai kurie turi integruotą magistro studiją.

Mūsų magistrantūros studijų bendruomenė yra sukurta ant akademinės kompetencijos pagrindo. UCC yra aplinka, kurioje užmegsite ilgalaikes profesines ir asmenines draugystes, kurios bus neatsiejamos nuo jūsų intelektualinio tobulėjimo ir ateities karjeros. Mūsų magistrantūros kursai apima dėstomus magistro ir magistro laipsnius pagal mokslinius tyrimus, struktūrizuotas doktorantūros programas ir profesinius daktaro laipsnius. Mūsų kursai siūlomi visu etatu arba ne visą darbo dieną. Didžiuojamės, kad Airijoje yra vienas didžiausių antrosios pakopos studijų užimtumo lygių – 95 % UCC absolventų įsidarbina po studijų.

Tyrimai

Ar žinojote, kad UCC taip pat yra vienas iš pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų Airijoje? Tiesą sakant, mes Airijoje užimame pirmąją vietą pagal pajamas iš pramonės šaltinių. Turime daugiau nei 70 tyrimų centrų ir institutų ir iki šiol esame gavę devynis Europos mokslinių tyrimų tarybos (ERC) apdovanojimus! Kaip tarptautiniu mastu konkurencinga, pasauliniu mastu orientuota, moksliniams tyrimams vadovaujama institucija. UCC pirmenybę teikia tyrimams tose srityse, kurios yra reikšmingos aukščiausiu tarptautiniu lygiu. Tai apima UCC maisto ir sveikatos, fotonikos ir perinatalinės medicinos mokslinius tyrimus, pripažintus pirmaujančiais pasaulyje. Keletas geriausių Airijos tyrimų centrų yra įsikūrę UCC: Tyndall nacionalinis institutas (mikrosistemos, fotonika, nanotechnologijos) ir APC Microbiome institutas (maisto sveikata, funkcinis maistas), abu pripažinti pasauliniais lyderiais. Aplinkos tyrimų institutas atlieka klimato veiksmų, tvarios visuomenės ir žiedinės ekonomikos tyrimus.

Čia, UCC, mes suteiksime jums įgaliojimus ir leisime jums stebėti ir abejoti, atskirti ir atspindėti, analizuoti ir veikti, stiprinti savo galimybes ir skatinti savo siekius! Turėsite savo asmeninių tikslų, svajonių ir vilčių dėl savo ateities, ir mes padėsime jums juos pasiekti.

Atraskite UCC - mūsų namai, jūsų namai!

Reitingai

2020 m. University College Cork šventė 10 metų nuo tada, kai tapo pirmuoju universitetu pasaulyje, kuriam buvo suteikta Aplinkosaugos švietimo fondo (FEE) Žalioji vėliava. „Green Campus“ apima septynių žingsnių programą ir nuolatinio tobulėjimo ciklą. Kas 3 metus miestelius visiškai iš naujo įvertina išorės ekspertų grupė. UCC sėkmingai atnaujino savo Žaliąją vėliavą 4 kartus.

 • Pirmasis universitetas pasaulyje, gavęs Žaliąją vėliavą.
 • UI Green Metric pasaulio universitetų tvarių universitetų reitinge užėmė 9 vietą visame pasaulyje.
 • Užėmė 1 vietą Europoje pagal SDG 2 ir 14.
 • Užėmė 32 vietą pasaulyje pagal poveikį JT DVT.
 • Pirmasis universitetas visame pasaulyje, pasiekęs ISO 50001 energijos vadybos standartą.
 • 12 avilių ir 700 000 ir daugiau bičių apdulkintojų, esančių mūsų North Mall miestelyje.

University College Cork yra daug apdovanojimų gavusi institucija, turinti nepriklausomo mąstymo istoriją. 2020 m. gruodžio mėn. minėjome 175-ąsias metines.

 • „Sunday Times“ paskelbtas Airijos metų universitetu rekordiškai 5 kartus, o 10 UCC tyrėjų patenka į 1% geriausių savo sričių.
 • Pateko į 2% geriausių pasaulio universitetų ir didžiuojasi, kad yra Sanctuary universitetas.
 • Daugiau nei 90% mūsų studentų dirba / studijuoja toliau, o 90% mūsų programų turi galimybę įsidarbinti.
 • Pirmasis pasaulyje žaliasis miestelis ir 10 geriausių universitetų visame pasaulyje už tvarumą.
 • Daugiau nei 200 000 absolventų visame pasaulyje su 5 skyriais 3 šalyse.

Statistika

 • Akademines ar mokslo pareigas einančių darbuotojų dalis (%) 57.7
 • Daktaro kvalifikaciją turinčių akademinių darbuotojų dalis (%) 78.6
 • Mokslo darbuotojų, atitinkančių mokslininko karjeros struktūrą, procentas (%) 99.7
 • 4 kolegijos
 • 28 mokyklos
 • 139 skyriai

  Universiteto ypatybės

  Energingas ir atviras UCC miestelis turi daug ką pasiūlyti studentams. Iš viso turime 57 klubus ir 110 draugijų, kurios kasmet siūlo daugiau nei 4000 renginių. UCC yra kažkas kiekvienam!

  UCC gali pasigirti modernia sporto įranga „Mardyke“ arena, o sportas vaidina svarbų vaidmenį užmezgant ryšį su studentais ir užtraukiant platesnę bendruomenę. Mūsų studentai ir alumnai laimėjo keletą medalių 2020 m. Tokijo olimpiadoje, čia būsite puikioje kompanijoje!

  Naujasis UCC centras sukuria naujovišką ir įtraukią socialinę dinamiką universiteto miestelio centre, palengvinančią mokymosi bendruomenes, tinklų kūrimą, studentų sąveiką, internacionalizaciją ir studentams palankių paslaugų teikimą.

  Studentų ir miesto gyvenimas

  2020 m. ir vėl 2021 m. išrinkti geriausia studentų patirtimi, tarptautiniai studentai gali pasinerti į turtingą socialinę ir kultūrinę patirtį UCC. Korkas siūlo studentams visus šurmuliuojančio, gyvybingo ir kosmopolitiško miesto privalumus, išsaugodamas mažo miestelio pažinimą, o UCC studentai gali lengvai naršyti po miestą pėsčiomis. Miestas ir universitetas puikiai dirba kartu suteikdami studentams turtingą akademinę ir užklasinę patirtį. Korkas žinomas kaip Airijos maisto sostinė. „Lonely Planet“ tai gražiai apibendrino, kai parašė, kad „Korko grafystėje galima rasti visko, kas gera apie Airiją“. Miestas taip pat yra kartu su visame pasaulyje žinomu „Laukiniu Atlanto keliu“, o jo oro uostas yra tikri vartai į Europą.

  Apgyvendinimas

  Buvo išrinktas ekologiškiausiu ir saugiausiu miesteliu Airijoje ir vienu saugiausių pasaulyje. Yra penki specialiai pastatyti studentų butų kompleksai, kuriuos valdo UCC Campus Accommodation, visi jie yra pėsčiomis nuo pagrindinio universiteto.

  Žaliasis miestelis

  „Green Campus“ buvo mūsų pačių aplinkosaugos draugijos (EnviroSoc) studentų, kurie prieš 15 metų išreiškė susirūpinimą dėl aplinkos valdymo praktikos miestelyje, idėja. Šios draugijos pirmininkas dabar yra mūsų Žaliojo universiteto komiteto (GCC) pirmininkas. Mūsų studentų sąjungos pirmininko pavaduotojas yra kitas pirmininkas. GCC vadovauja studentai ir ją stipriai remia UCC draugijų gildija ir klubų vadovybė. Pagrindiniai darbuotojai, atsakingi už universiteto veiklą, taip pat yra Žaliojo universiteto komiteto nariai. Komitetas renkasi kas dvi savaites ir yra pagrindinė studentų dalyvavimo universitetų tvarumo valdyme. Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos nariai dalyvauja du kartus per metus vykstančiuose Žaliojo forumo posėdžiuose, kuriems pirmininkauja mūsų laikinasis universiteto prezidentas prof. Johnas O'Halloranas ir pastatų bei nekilnojamojo turto direktorius Markas Poland. Žaliajam forumui priklauso visos universiteto funkcijos, įskaitant kolegas iš pastatų ir nekilnojamojo turto, viešųjų pirkimų, paslaugų teikėjų, mokymo ir mokymosi, tyrimų ir studentų lyderių. Forumas užtikrina tęstinumą ir strateginę priežiūrą viso akademinio ciklo metu.

  UCC nuolat labai gerai vertina tarptautinius tvarumo reitingus (UI Green Metric, THE Impact Ranking) ir buvo pirmasis universitetas už Šiaurės Amerikos ribų, kuriam buvo suteikta Auksinė žvaigždė iš Aukštojo mokslo tvarumo pažangos asociacijos. Esame EAUC, tvaraus lyderystės aukštojo mokslo srityje aljanso, nariai ir pasirašėme SDG susitarimą – aukštojo mokslo kolektyvinį atsaką į JT tvaraus vystymosi tikslus.

   Stipendijos ir finansavimas

   University College Cork kasmet skiria 1000 stipendijų vietiniams ir tarptautiniams studentams visose studijų srityse. Bendradarbiaudami su dosniais aukotojais, teikiame didelę akademinę ir finansinę paramą universitete studijuojantiems studentams. Nuo akademinių laimėjimų ar sportinių rezultatų pripažinimo iki pagalbos sprendžiant unikalius iššūkius ir patirtį, UCC siūlo stipendijas įvairių sluoksnių, kultūrų ir gebėjimų studentams.

   Vietos

   • Cork

    College Road, , Cork

   Klausimai