Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Įvadas

Universitetas Baltimore misijos

Iš Baltimorės universiteto teikia novatoriškus išsilavinimą verslo, viešųjų reikalų, taikomas laisvųjų menų ir mokslų, ir teisę tarnauti įvairios gyventojų poreikius miesto aplinkoje. Viešos Universitetas, Baltimore universitetas siūlo puikią mokymo ir palankią bendruomenės bakalauro, magistro ir profesinių studentų aplinkoje išsiskiria akademinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. Universitetas:

  • daro meistriškumas prieinama tradicinių ir netradicinių studentų motyvuotomis profesinio tobulėjimo ir pilietinio sąmoningumo;
  • nustatoma mokymosi visą gyvenimą, asmeninio tobulėjimo ir socialinės atsakomybės pagrindas;
  • sujungia teoriją ir praktiką kurti prasmingas, realaus pasaulio sprendimus 21-a miestų iššūkius; ir
  • yra inkaras institucija, regioninė prievaizdas ir neatsiejama partneris kultūros, komercijos ir būsimos plėtros Baltimorėje ir regione.

apie Baltimore

Baltimorė Netiksli pravarde Charm City nieko. Ir nors yra begalinis priežasčių, kad tai puiki vieta eiti į mokyklą, čia yra tai, ką mes manome yra penki svarbiausi.

1. Mes beveik viską.

Mes netoli pagrindinių magistralių ir visiems viešojo transporto rūšies, todėl gauti aplink miestą yra labai paprasta. Arba galite tiesiog vaikščioti per gatvę į Penn stoties ir apynių į traukinį už greitą kelionę į Vašingtoną, DC; Filadelfija; Niujorkas; ar kitų didžiųjų East Coast miestai.

2. Tiek daug reikia padaryti. Kaip pasirinkti?

Turistai paprastai galvos Inner Harbor, Nacionalinis akvariumas, Downtown anketa upscale parduotuves ir užeigų, bet ką apie tave? Beveik kiekvienas Baltimorė kaimynystė turi savo unikalų ir egzotiškos pramogų.

Praleiskite popietę klajojo aplink 18-ojo amžiaus akmenimis gatvėmis Fell Point. Paragaukite krabų pyragas viename iš miesto istorinių atviru dangumi esančiose turgavietėse. Sugavimo populiarų vietinį juostos arba naują žaisti stoties North meno ir pramogų rajonas. Leiskite mums girtis: Baltimorės buvo pavadintas Fodor kaip vienas iš 15 geriausių Waterfront pasaulio miestų.

3. Baltimorė yra miestas AP-menas.

Baltimorė turi daugiau nei jo dalis Vaizduojamasis ir atlikėjų menas. Per glaudžiai pėsčiomis UB, Jūs rasite Walters meno muziejus, Patricia Arthur Modell Performing Arts Center "ne lyrika į MEYERHOFF Symphony Hall ir Eubie Blake nacionalinis džiazo institutas ir kultūros centras. UB miesteliu taip pat yra namo ARTscape, tautos didžiausių nemokama menų festivalį.

4. Tai Birdland.

Nuo UB anketa netoliese bėginio transporto stotelės, tai 10 minučių kelio automobiliu į pietus iki Baltimorė anketa dviejų profesionalių sporto stadionuose. Sugavimo Baltimorė orioles beisbolo žaidimą pavasarį ar mėgautis patenka futbolą su Baltimore Ravens.

5. Baltimorė mieste yra universitetas.

UB yra tik vienas iš daugelio viešųjų ir privačių kolegijų ir universitetų ir aplink metropolinės Baltimore. Kad "aukštasis miestas jaustis" yra vienas iš pagrindinių privalumų gyvenimo mieste. Susipažinkite su Baltimorės Collegetown tinklo ir sužinoti daugiau apie tai, kaip šie miesteliai prisideda prie Charm City žavesio.

Vietos

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

Klausimai