Keystone logo
University of Bayreuth

University of Bayreuth

University of Bayreuth

Įvadas

University of Bayreuth

University of Bayreuth yra dinamiškas, į mokslinius tyrimus orientuotas universiteto miestelis. Įkurtas 1975 m. Kaip vienas iš pirmųjų universitetų Vokietijoje, turintis tarpdisciplininę įkūrimo misiją, dabar laikomas inovatyvių tyrimų ir mokymo pradininku. Universitetas, pasižymintis pagrindinėmis dalykais ir strategiškai pasirinktomis kryptimis, siūlo maždaug 13 500 studentų iš Vokietijos ir užsienio, kuriančią idealią mokymosi aplinką, griežtą priežiūrą ir patrauklias, tarptautiniu mastu orientuotas studijų programas, kurios vyksta tik anglų kalba.

University of Bayreuth yra laikomas geriausių jaunų universitetų pasaulyje, tai matyti iš jo pozicijos „Times Higher Education“ (THE) pasauliniame universitetų reitinge „iki 50“. University of Bayreuth turi įspūdingą tarptautinį tinklą ir į socialinius pokyčius bei procesus reaguoja naujovėmis, kurios ir toliau nustato naujus standartus. Dėl šios priežasties tarpdisciplininis mąstymas neapsiriboja bendradarbiavimo darbu, kuris atliekamas mūsų unikaliame žaliame miesteliu. Tai taip pat yra pagrindinis elementas mūsų daugelyje tarpdisciplininių studijų programų. Šiuo metu yra apie 13 500 studentų, priimtų į maždaug 150 skirtingų studijų programų, kurias siūlo septyni Universiteto fakultetai.

University of Bayreuth daugiausiai dėmesio skiria tarpdisciplininiams tyrimams ir siūlo puikias galimybes dėka modernių mokslinių tyrimų įstaigų ir pirmos klasės tyrimų infrastruktūros. University of Bayreuth yra laimingas vienas populiariausių Vokietijos universitetų tarp užsienio tyrinėtojų ir reguliariai įtraukiamas į Humboldto reitingų lyderius.

Ji daugelį metų buvo tarptautinė Afrikos studijų lyderė; Bayreuth tarptautinė Afrikos studijų aukštoji mokykla (BIGSAS) yra mūsų kompetencijos klasterio „Afrika daugialypė“ dalis, finansuojama Vokietijos federalinių ir valstijų vyriausybių. Aukšto slėgio ir aukštos temperatūros tyrimai, atlikti Bavarijos eksperimentinės geochemijos ir geofizikos tyrimų institute, taip pat įgijo gerą reputaciją visame pasaulyje. Polimerų tyrimai universitete yra Vokietijos tyrimų fondo (DFG) paskelbto finansavimo reitingo lyderis. University of Bayreuth turi griežtą tarptautinį strategiškai atrinktų universitetų partnerystės tinklą.

Universitetas siūlo savo studentams ir tyrėjams mokymo ir mokslinių tyrimų aplinką, kurioje yra daug erdvės kūrybiškumui, taip įsitvirtindama įtampos tarp akademinės laisvės, mokslo pažangos, praktikos orientacijos ir socialinės bei kultūrinės atsakomybės srityje.

Atraskite savo naujus namus toli nuo namų. Tapkite Bayreuth bendruomenės dalimi. Iki pasimatymo miestelyje ar internete!

Vietos

  • Bayreuth

    University of Bayreuth 95440 Bayreuth Germany, , Bayreuth

Klausimai