Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Įvadas

Ar norite ką nors pakeisti ir padėti formuoti pasaulį, kuriame gyvename? Ar domitės problemų sprendimu? Ar norėtumėte dirbti su geriausiais pasaulio tyrėjais, kad pateiktumėte dabartinių ir ateities pasaulinių problemų sprendimus?

Jei taip, Birmingamo universitetas gali būti tinkamas pasirinkimas antrosios pakopos studijoms. Inžinerijos ir fizinių mokslų kolegija pirmauja pažangiausių švietimo, tyrimų ir plėtros srityse įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip inžinerija, pramonė, technologijos, energetika, sveikatos priežiūra ir dar daugiau. Studijos pas mus bus ne tik kitas žingsnis jūsų karjeros kelyje, bet ir padės padaryti pasaulį pažangesniu, atsparesniu ir tvaresniu.

Kodėl studijuoti Birmingamo universitete?

 • Mes esame pasaulinis 100 geriausių universitetų ir užimame 20 geriausių JK lygų lentelėse
 • JK 100 geriausių absolventų darbdavių mus pavadino labiausiai orientuotu universitetu (The Graduate Market 2021 m.
 • 87 % mūsų tyrimų turi pasaulinį poveikį (REF 2014)
 • Daugybė UoB absolventų ir darbuotojų dalyvavo Nobelio premijomis įvertintame darbe
 • Studentams teikiama daugybė įsidarbinimo pagalbos paslaugų. Kolegija ir mūsų karjeros tinklas gali suteikti jums praktinių patarimų ir įgūdžių tobulinant karjerą. Taip pat turime puikius pramoninius ryšius su pasaulinėmis kompanijomis, tokiomis kaip „Rolls Royce“ ir „Jaguar Land Rover“, o tai suteikia galimybę mūsų studentams įgyti įžvalgos ir patirties apie pramonę.
 • Jei pradėsite studijas 2021 m. rugsėjo mėn., galite gauti Sandraugos stipendiją, kurios vertė – £3,000, arba Globalią magistro stipendiją, kurios vertė – £10,000. Informacija ir tinkamumo kriterijai apie abu apdovanojimus pateikiami mūsų svetainėje.

Universiteto ypatybės

Įsikūręs tradiciniame „raudonų plytų“ miesteliu, dažnai laikomas vienu gražiausių JK, universitetas turi gyvybingą tarptautinę studentų bendruomenę iš daugiau nei 150 skirtingų šalių. Istorinės ir šiuolaikinės architektūros derinys, lapinės žalios lauko erdvės ir moderniausios mokymosi patalpos bei įranga, mūsų Edgbaston miestelis yra įkvepianti aplinka studijuoti.

Birmingamo miestas

Vos už 7 minučių kelio traukiniu nuo universiteto miestelyje esančios universiteto traukinių stoties yra Birmingamo miesto centro širdis, todėl keliauti į bet kurią kitą šalies vietą lengva. Su gyvybinga ir klestinčia atmosfera bei daugybe pramogų ir pramogų, kurios leis jus užimti, mieste yra ką patirti. Nesvarbu, ar tai apsipirkimas, sportas, pasimėgavimas kultūra ar eksperimentavimas su maistu, čia kiekvienas ras kažką. Tiesą sakant, mūsų studentai taip myli Birmingemą, kad 48% nusprendžia likti regione, kai baigs studijas.

  Vietos

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  Klausimai