Keystone logo
© Anna Sigge
University of Borås

University of Borås

University of Borås

Įvadas

Švedijos tekstilės inovacijų ir pramonės centre, Viskano slėnyje, kelios minutės kelio automobiliu nuo antrojo pagal dydį Švedijos miesto yra mūsų universitetas ir Borå miestas.

Borå universitete mes ugdome aukštos kokybės mokymąsi, žinias ir inovacijas tarptautinėje aplinkoje ir turinčią didelę socialinę reikšmę. Mūsų tikslas – dirbti kartu dėl ateities – siekti pokyčių.

Čia galite rinktis iš daugybės skirtingų bakalauro ir magistro studijų programų, susijusių su jūsų tolimesne karjera. Mes siūlome unikalias programas daugelyje dalykų, kurių kelias galima rasti tik čia ir kurios pritraukia studentus iš viso pasaulio.

Borå universitete svarbus bendradarbiavimas su tvariu vystymusi mūsų švietimo programose. Jūs, kaip studentas, esate skatinamas kritiškai mąstyti savo moksle ir suteikiamas tvirtas pagrindas dirbti tvarioje visuomenėje ir joje.

Priėmimai

1. Kreipkitės internetu

Tinklalapis Universitetadmissions.se (išorinė nuoroda) yra oficiali svetainė, skirta teikti paraiškas studijuoti Švedijoje. Jį valdo UHR – Švedijos aukštojo mokslo taryba. UHR administruoja priėmimo procesą kartu su Švedijos universitetais. Jei kreipiatės kaip mainų studentas iš universiteto, kuris šiuo metu yra sudaręs mainų sutartį su Borås universitetu, žr. mainų studentų paraiškų teikimo procesą. Atkreipkite dėmesį, kad jei nesate ES / EEE pilietis, turite sumokėti 900 SEK paraiškos mokestį, kol jūsų prašymas įsigalioja. Tačiau yra keletas šios taisyklės išimčių. Norėdami sužinoti, ar jums reikia sumokėti paraiškos mokestį, apsilankykite universitetoadmissions.se (išorinė nuoroda)

2. Siųsti patvirtinamuosius dokumentus

Užpildę internetinę paraišką turite pateikti patvirtinamuosius dokumentus, pvz., paso kopijas, vidurinės mokyklos / universiteto diplomus, nuorašus ir anglų kalbos pažymėjimus.

Savo dokumentus galite įkelti naudodami įkėlimo funkciją svetainėje www.universityadmissions.se – tai greičiausias ir lengviausias būdas užpildyti paraišką. Taip pat dokumentus galite pateikti paprastu paštu arba pristatymo tarnyba adresu:

Priėmimas į universitetus Švedijoje

R 312

SE-106 53 Stokholmas

ŠVEDIJA

Įsitikinkite, kad perskaitėte universitetoadmissions.se informaciją apie savo tinkamumo dokumentavimą ir konkrečias instrukcijas, kurios gali būti taikomos jūsų šaliai.

3. Pirmasis jūsų paraiškos įvertinimas

Kai Nacionalinis priėmimo biuras gaus jūsų patvirtinamuosius dokumentus, jie bus perduoti centriniam padaliniui, kuris pirmą kartą įvertina jūsų paraišką, kad įsitikintų, jog jis atitinka bendruosius priėmimo reikalavimus.

4. Patyrę darbuotojai įvertina jūsų paraišką ir užtikrina, kad jūsų paraiška atitiktų konkrečius įstojimo reikalavimus

Jei jūsų paraiška atitinka bendruosius stojimo reikalavimus, ji siunčiama į Borås universiteto vietinį priėmimo biurą, kur patyrę darbuotojai įvertina jūsų prašymą ir užtikrina, kad jis atitiktų konkrečius stojimo reikalavimus.

5. Atrankos procesas

Vietinei priėmimo tarnybai įvertinus visas paraiškas, prasideda atranka. Borå universitetas nenaudoja atrankos grupių specialiai mokantiems studentams.

6. Pranešimas apie atrankos rezultatus

Kai atrankos rezultatai bus paskelbti, el. paštu gausite priminimą iš Nacionalinio priėmimo biuro prisijungti prie universiteto „Mano puslapiai“ ir patikrinti rezultatus.

Jūsų pranešimas bus pasiekiamas internete ir spausdinamame PDF faile.

Priimti studentai gaus bendrą informaciją iš universiteto apie atrankos rezultatų pranešimą.

7. Registruotis

Priimami studentai turi užsiregistruoti į savo programą ir kursus, kad išlaikytų savo vietą programoje. Registracijos laikotarpis paprastai vyksta likus savaitei iki semestro pradžios. Borå universitetas el. paštu išsiųs informaciją visiems priimtiems studentams su nurodymais, kaip užsiregistruoti.

Anglų kalbos mokėjimas

Daugumos magistrantūros studijų kursų ir programų reikalavimas atitinka anglų kalbos kursą B/6 iš Švedijos vidurinės mokyklos (aukštosios mokyklos).

Anglų kalbos mokėjimą galima įrodyti daugelio tarptautiniu mastu pripažintų testų testų rezultatais.

Stipendijos ir finansavimas

Borås universiteto stipendijos

Borås universiteto siūlomos stipendijos skirtos studijų kainai padengti maždaug 75 proc., jos nėra skirtos pragyvenimo išlaidoms padengti. Mokėjimas atliekamas ne pinigine išraiška; vietoj to, mokestis už mokslą bus mažinamas atleidimo nuo mokesčio dydžiu.

Universiteto kriterijai skiriant stipendijas yra geri studijų rezultatai ir kvalifikacijos, kurias Universitetas vertina kaip atitinkančias Universiteto prioritetines švietimo ar mokslinių tyrimų sritis.

Visas sąlygas rasite mūsų gairėse dėl stipendijų skyrimo Borås universiteto studentams, mokantiems už mokslą (pdf).

Ar nesate tikri, ar turite mokėti mokestį už mokslą? Daugiau skaitykite skyriuje Mokesčiai už mokslą

Paraiška

Paraiška 2024 metų stipendijoms gauti atidaroma gruodžio 1 d.

Studentai, kuriems suteikta stipendija, bus informuoti netrukus po rinkimų rezultatų paskelbimo 2024 m. kovo mėn.

Stipendijos dabartiniams Borås universiteto studentams

Studentams, jau įstojusiems į dvejų metų programą Borås universitete, yra galimybė pretenduoti į stipendiją, kuri padengia iki 75 procentų studijų kainos likusiems dviems programos semestrams. Informaciją ir paraiškos formas svetainėje bus galima rasti 2024 m. pavasario semestrą.

Paraiška dėl stipendijų antrojo 2023 m. rudens metams baigta.

Alumnų statistika

Vietos

  • Borås

    HÖGSKOLAN I BORÅS , S-501 90, Borås

    Klausimai