Keystone logo
University of Bordeaux

University of Bordeaux

University of Bordeaux

Įvadas

Kodėl rinktis mus

University of Bordeaux priima 56 000 studentų ir beveik 6 000 darbuotojų. Štai tik 10 priežasčių ateiti ir prisijungti prie mūsų!

1. Daugiakryptės studijų programos

University of Bordeaux siūlo 250 magistro studijų programų, 150 bakalauro (įskaitant profesines) programas ir 55 nacionalinius sveikatos diplomus.

 • Mokslas ir technologijos
 • Teisė, politikos mokslai, ekonomika, vadyba
 • Gyvybės ir sveikatos mokslai
 • Socialiniai ir humanitariniai mokslai

Dėl mūsų patirties vynmedžių ir vyno mokslų srityje galima įgyti daugybę kvalifikacijų, įskaitant, žinoma, nacionalinį enologijos diplomą.

2. Tarptautinės studijų programos

Maždaug 12 % University of Bordeaux studentų yra tarptautiniai. Universitete yra sukurta daugybė tarptautinių studijų programų, kurios dėstomos anglų (ar kitomis kalbomis, pavyzdžiui, ispanų) ir kurios suteikia studentams galimybę įgyti jungtinius arba dvigubus laipsnius.

Yra apie 70 tarptautinių bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų, įskaitant 18 ES pažymėtų programų. University of Bordeaux yra pirmaujantis universitetas Prancūzijoje, dalyvaujantis Erasmus Mundus programoje.

3. Aukštos kvalifikacijos dėstytojų personalas

Universitete dirba apie 5900 darbuotojų, iš kurių beveik 4000 yra akademiniai ir mokslo darbuotojai. Jie pripažįstami už savo mokslinės ir pedagoginės kvalifikacijos kokybę. Visi jie turi daktaro arba daktaro laipsnius. laipsnius, o medicinos dėstytojai yra aktyvūs Bordo universitetinės ligoninės ligoninės praktikai.

4. Pažangiausi tyrimai

Tyrimų sritis yra University of Bordeaux varomoji jėga. Kompetencijos visose mokslo srityse buvo pripažintos 2011 m. liepos mėn., kai universitetas buvo apdovanotas „Kompetencijos iniciatyva“. Šį apdovanojimą sudaro 700 mln. EUR dotacija mokslinių tyrimų augimui ir plėtrai remti. 2016 m. University of Bordeaux buvo vienas iš pirmųjų Prancūzijos universitetų, gavęs šios programos patvirtinimą.

Universitetas priima beveik 2000 doktorantų. studentų, šiuo metu galioja 260 bendrų baigiamųjų darbų (co-tutelle) sutarčių, gali pasigirti 20 tarptautinių asocijuotų laboratorijų ir daug daugiau. Peržiūrėkite mūsų pagrindinių skaičių skyrių, kad sužinotumėte mūsų tyrimų veiklos apimtį.

5. Tarptautinis pripažinimas

University of Bordeaux funkcijos šiuose reitinguose:

 • 90 vieta Times Higher Education Young University reitinge ir 201–300 jų poveikio reitinge (2021 m.)
 • 201–300 vieta Šanchajaus bendrajame reitinge (2021 m.)
 • 24 vieta „Reuters“ 100 inovatyviausių Europos universitetų sąraše ir 80 vieta 100 geriausių pasaulyje novatoriškų universitetų sąraše (2019 m.)

6. Atviras pasauliui

University of Bordeaux išlieka ištikimas savo atvirai ir humanistinei filosofijai. Šį atvirumą iliustruoja daugybė partnerysčių su tarptautiniais universitetais (pasirašyta daugiau nei 1000 bendradarbiavimo sutarčių su daugiau nei 500 įstaigų visame pasaulyje). Specialios programos buvo įgyvendintos su Japonija (Tsukuba, Kioto, Kyushu), Kalifornija, Kanada (Laval, Monrealis, Waterloo) ir Baskų kompetencijos miesteliu „Euskampus“.

7. Įtraukti ir įtraukti studentai

Studentai atlieka aktyvų ir svarbų vaidmenį universiteto gyvenime. Jie renkami į universitetų valdybas (valdytojų tarybą, Mokslo tarybą, Universitetinių studijų ir gyvenimo tarybą) ir dalyvauja įvairiuose konsultaciniuose organuose.

Studentai taip pat dalyvauja kasmetiniame dėstytojų personalo vertinime ir tampa aktyviais kultūros ar fakultetų asociacijų nariais, kurie visi savaip prisideda prie universiteto „judėjimo“. Universitete iš viso yra daugiau nei 135 studentų asociacijos.

8. Karjeros orientavimas ir profesionalus įtraukimas

Dėl daugybės siūlomų studijų programų studentai gali sukurti savo asmeninį studijų kursą, geriausiai pritaikytą jų asmeniniams ir profesiniams planams. Daugelis kursų yra rengiami kartu su profesionaliomis organizacijomis, ypač farmacijos, enologijos, sporto vadybos ir kt. srityse, su profesiniais laipsniais ir sumuštinių kursai, taip pat privaloma darbo patirtis, pradedant nuo pirmųjų metų.

Visą studijų laiką studentai gali naudotis profesinio orientavimo specialistais vietoje. Regione buvo užmegztos tvirtos pramonės partnerystės su įvairiais egzistuojančiais ekonomikos sektoriais (aeronautika, kosmosas, chemija, sveikata, IT, optika / lazeriai, miškininkystė ir vynas), kurie siūlo perspektyvias karjeros perspektyvas mūsų absolventams.

9. Dinamiški miesteliai

University of Bordeaux yra vienas didžiausių miestelių (187 hektarai) Europoje. Jį sudaro kelios netoli miesto esančios vietos, kuriose siūlomos įvairios paslaugos ir patogumai. Kalbant apie sporto įrangą, pasiūla yra plati: 3 sintetinės ir 1 futbolo aikštelės, 5 regbio aikštelės, 2000 m² sporto salė krepšiniui, tenisui, stalo tenisui, badmintonui ir kt., 3 skvošo kortai, lengvosios atletikos trasa , svorių kambarys... sąrašas tęsiasi!

Kiekvienoje svetainėje specialūs biurai (studentams ir tarptautiniams tyrėjams) siūlo patarimus ir informaciją, padedančią naujokams integruotis į universitetą ir miesto gyvenimą. Be to, ateitis atrodo šviesi! „Operation Campus“ yra nuolatinis 538 mln. EUR renovacijos projektas, skirtas modernizuoti ir geriau įrengti keturias pagrindines miestelio vietas.

10. Unikali vieta

Bordo yra pačioje Pietų Europos širdyje, vos kelios valandos nuo pagrindinių ES sostinių ir miestų. Štai tik keletas didžiausių miesto savybių:

 • Jis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, apibūdinamas kaip „išskirtinis urbanistinis ir architektūrinis ansamblis“.
 • Tai dinamiškas didmiestis, apdovanotas ypač prestižiniu istoriniu ir kultūriniu paveldu. Jis klasifikuojamas kaip „Meno ir istorijos miestas“
 • Tai pasaulio vyno sostinė, kurioje yra apie 10 000 vyną gaminančių rūmų
 • Jis įsikūręs vos už valandos kelio nuo Atlanto vandenyno, todėl mėgaujasi švelniu okeaniniu klimatu ir turtinga gamta...

Vietos

Vietos
 • Bordeaux

  146 rue Léo Saignat, 33 076, Bordeaux

  • Pessac

   16 avenue Léon Duguit, 33 608, Pessac

   • Talence

    351 cours de la Libération, 33 405, Talence

    Klausimai