Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Įvadas

Kad žinios veiktų

University of Bradford gausite naudos iš mokymo ir tyrimų, kurie panaudos technologijas visuomenės labui, ir būsite jų dalis.

Jūs mokysitės iš akademinių ir pramonės ekspertų, kurie formuoja savo sektorių ateitį pasaulinio lygio įrenginiuose. Mes investavome milijonus svarų į aukštųjų technologijų mokymosi aplinką, tokią kaip mūsų judesio fiksavimo studija ir naujos vadybos mokyklos priemonės.

Būdami su mumis, galite tapti pačia geriausia savo versija. Universitetas yra vieta, kur galite išplėsti savo mintis ir susirasti draugų visą gyvenimą; kur galite augti, mokytis, patirti. Kur jūs galite priklausyti ir kur mes jus palaikome kiekviename žingsnyje.

Kursai

Mes siūlome daugiau nei 100 bakalauro programų ir daugiau nei 200 magistrantūros dėstomų, mokslinių tyrimų ir CPD kursų. Jie pristatomi keturiuose mūsų fakultetuose:

 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Sveikatos studijos
 • Vadyba, teisė ir socialiniai mokslai
 • Inžinerija ir informatika

Daugelis mūsų kursų yra sukurti naudojant pramonės ekspertų ir partnerių indėlį, o keli turi profesinę, įstatyminę ar reguliavimo institucijos akreditaciją ar patvirtinimą, o tai reiškia, kad įgysite įgūdžių, kuriuos darbdaviai labai vertina.

129527_engineering-student.jpg

Jūs mokysitės iš akademinių ir pramonės ekspertų, kurie formuoja savo sektorių ateitį. Jūs mokysitės pasaulinio lygio įstaigose-investavome milijonus svarų į aukštųjų technologijų mokymosi aplinką, tokią kaip mūsų judesio fiksavimo studija ir „Digital Health Enterprise Zone“.

Mūsų miestelis

„City Campus“ rasite viską, ko jums reikia, nesvarbu, ar studijuojate, ar atsipalaiduojate, ar bendraujate. Čia tvyro tokia bendruomenės atmosfera, kokios niekur kitur nerasite. Tai draugiška, svetinga vieta, kur vyksta dideli dalykai.

„City Campus“ yra studentų veiklos centras. Jame yra studentų centras- University of Bradford studentų sąjungos ir visą parą dirbančios bibliotekos bazė. Unikali sporto salė siūlo naujai atnaujintas sporto galimybes, o mūsų studentų apgyvendinimo kaimelis „The Green“ yra pačiame miestelio centre.

Neįprastai miesto centro miestelyje mes taip pat turime daug žalios erdvės. Šiltesniais mėnesiais nesistengsite rasti ramios lauko vietos mokytis, atsipalaiduoti ar sportuoti.

129528_university-of-Bradford-campus-external.jpg

Metų socialinės įtraukties universitetas

University of Bradford yra vienas įvairiausių JK universitetų. „Times Good University Guide 2020“ paskelbė mus „Socialinės įtraukties metų universitetu“, įvertindamas mūsų atsidavimą žmonių sėkmei, nepaisant jų kilmės, tapatybės, įsitikinimų ir iššūkių.

129529_bradfordas-universitetas-metai-socialinei įtraukčiai-2020.jpg

Mes matome asmenis ir jų galimybes, sunkiai dirbame, kad pašalintume jų sėkmės kliūtis, ir užtikriname, kad mūsų studentai suprastų, kad per savo patirtį ir išsilavinimą jie gali eiti į priekį ir padaryti teigiamų pokyčių dėl visų mūsų ateities.

Tyrimai

„ University of Bradford turi daugiau nei 50 metų mokslinių tyrimų patirtį ir pagal mokslinių tyrimų kokybę patenka į 50 geriausių Jungtinėje Karalystėje (REF 2014). Trys ketvirtadaliai mūsų tyrimų yra klasifikuojami kaip pirmaujantys pasaulyje arba puikūs tarptautiniu mastu.

Keturiuose fakultetuose siūlome įvairias magistrantūros studijų galimybes.

Universiteto ypatybės

Miesto miestelyje rasite viską, ko jums reikia, nesvarbu, ar studijuojate, ilsitės ar bendraujate. Čia vyrauja tokia bendruomeniška atmosfera, kurios nerasite niekur kitur. Tai draugiška, svetinga vieta, kurioje vyksta puikūs dalykai.

Miesto miestelis yra studentų veiklos centras. Čia įsikūręs Studentų centras – University of Bradford studentų sąjungos bazė ir visą parą veikianti biblioteka. Unikali sporto salė siūlo naujai atnaujintas sporto patalpas, o mūsų studentų apgyvendinimo kaimas The Green yra pačiame universiteto miestelio centre.

Neįprastai miesto centre esančiame miestelyje taip pat turime daug žalios erdvės. Šiltuoju metų laiku jums nebus sunku rasti ramią vietą lauke, kur mokytis, atsipalaiduoti ar sportuoti.

  Reitingai

  Metų socialinės įtraukties universitetas

  University of Bradford yra vienas įvairiausių JK universitetų. „Times Good University Guide 2020“ paskelbė mus Socialinės įtraukties metų universitetu“, įvertindamas mūsų atsidavimą žmonių sėkmei, nepaisant jų kilmės, tapatybės, įsitikinimų ir iššūkių.

  Vietos

  Vietos
  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  Klausimai