Keystone logo
University of Bucharest

University of Bucharest

University of Bucharest

Įvadas

Apie mus

University of Bucharest siūlo keletą studijų programų visais universiteto išsilavinimo lygiais ir priemonėmis: yra 93 bakalauro studijų programos, 208 magistro programos ir 21 doktorantūros studijų programa. Visi jie yra akredituojami arba įgalioti. University of Bucharest taip pat turi TIFFIN EMBA magistro programą.

University of Bucharest išduodami diplomai pripažįstami daugumoje šalių visame pasaulyje. University of Bucharest yra rengiamos studijų programos kartu su kitais prestižiniais universitetais užsienyje. Šių programų absolventai gali gauti diplomus iš University of Bucharest ir iš partnerių universitetų.

University of Bucharest yra vienas svarbiausių mokslinių tyrimų centrų visoje šalyje. Universitete yra daugiau nei 50 mokslinių tyrimų institutų, departamentų ir centrų, dauguma bendradarbiauja su panašiais mokslo centrais užsienyje.

Per pastaruosius metus mūsų institucija sugebėjo nuolat įgyti pirmąją vietą nacionaliniuose mokslinių tyrimų fondų konkursuose. Kai kurie moksliniams tyrimams skirti subjektai buvo paskirti kompetencijos statusu Europos lygmeniu. Universitete yra savo mokslinių tyrimų būstinė Sinaia, Brėiloje, Oršovoje ir kitose piloto dukterinėse bendrovėse kitose vietose visoje šalyje.

University of Bucharest yra patikimo tarptautinio bendradarbiavimo tinklo dalis - pasirašyta 300 dvišalių bendradarbiavimo sutarčių su universitetais 52 šalyse. Kasmet University of Bucharest studentai vykdo įvairias Vakarų Europos, JAV, Kanados, Japonijos ir kitų universitetų akademinių programų kūrimo ar tobulinimo veiklą.

University of Bucharest buvo ir vis dar yra svarbių reformų priemonių, skirtų aukštojo mokslo plėtrai, variklis, kurį taip pat perėmė kiti universitetai visoje šalyje arba kurie buvo pagrindas parengti keletą įstatymų ir nacionalinių reglamentai.

2000 m University of Bucharest gavo aukštojo mokslo diplomą, kurį pateikė nacionalinio švietimo ministras.

2011 m University of Bucharest įsteigė švietimo, mokslinių tyrimų, jaunimo ir sporto ministras, kuris yra pirmasis pažangus mokslo ir švietimo universitetas.

2014 m University of Bucharest nuo jo atidarymo švenčia 150 metų.

Šiuo metu University of Bucharest yra beveik 32 000 studentų ir daugiau kaip 1300 profesorių.

Vietos

  • Bucharest

    Mihail Kogalniceanu Blvd. no. 36-46, sector 5, 060024, Bucharest

Klausimai