Keystone logo
University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

University of Concepción del Uruguay (Universidad de Concepción del Uruguay (UCU))

Įvadas

Dalis Entre Ríos provincijos istorijos neabejotinai perėjo per švietimo asociaciją „La Fraternidad“. Už senojo pastato sienų tebėra šlovės kupinos praeities vaizdai ir garsai.

XIX amžiaus pabaigoje Concepción del Uruguay atrodė labiau kaip kaimas, o ne miestas su neasfaltuotomis gatvėmis, siaurais šaligatviais ir gyvatvorėmis, padengtomis rožių krūmais; gyvenimas ramiai sklandė mažo miestelio aplinkoje.

Šiame kontekste apie 1870 m. Be pertraukos išaugo istorinis Urugvajaus koledžas „Justo José de Urquiza“. Studentai beveik į piligriminę kelionę atvyko iš skirtingų šalies kampelių ir ten, savo klasėse ir galerijose, miestai ir provincijos susiliejo, kol kalbėjo su skirtingomis kilmės melodijomis, tačiau su tuo pačiu studentų pelėsiu.

1877 m. Mokyklos jaunimas kovojo su liūdnomis pasekmėmis, dėl kurių didelei daliai studentų Nacionalinė ir provincijos vyriausybė nutraukė stipendijas, kurios buvo palankios daugeliui Colegio del Uruguay ir internato, kur mokiniai, studentų. jie buvo apgyvendinti.

Ši savavališka priemonė galingai prisidėjo prie Nacionalinės mokyklos lankomumo mažinimo, leidžiant patekti į jos klases tik šio miesto vaikams ir turtingiems žmonėms iš kitų šalies vietų.

Panaikinus šias stipendijas, beveik keturiasdešimt jaunų žmonių negalėjo tęsti vidurinių studijų, kai kurie iš jų buvo jų baigimo išvakarėse.

Pagrindinis „Socorro de Socorros“, kurio pagrindinis tikslas buvo apsaugoti tuos studentus, kuriems buvo atimta stipendija, sukūrimo idėjos iniciatorius buvo aktyvus ir iniciatyvus jaunuolis, vardu Juanas Vidartas. Jis pradėjo intensyvią kampaniją nepasiturintiems studentams, taip sukurdamas švietimo asociaciją „La Fraternidad“ 1877 m. Gegužės 14 d.

Vietos

Vietos
  • Concepción del Uruguay

    8 de Junio,522, E3260, Concepción del Uruguay

    Klausimai