Keystone logo
University Of Crete

University Of Crete

University Of Crete

Įvadas

University Of Crete įkurtas 1973 m., Yra jauna valstybinė švietimo įstaiga, pasiryžusi atlikti mokslinių tyrimų ir mokymo kompetenciją. Universiteto būstinė yra Retimno mieste esantis Gallos miestelis, kuriame yra filosofijos, švietimo, socialinių, ekonominių ir politinių mokslų mokyklos. Heraklione esančiame „Voutes“ miestelyje yra Mokslų ir technologijų mokykla bei Medicinos mokykla, taip pat daugybė susijusių mokslinių tyrimų infrastruktūros ir įrenginių, įskaitant Universiteto bendrąją ligoninę.

University Of Crete misija yra generuoti ir perduoti mokslo žinias, paruošti naujus mokslininkus ir mokslininkus joms pritaikyti ir prisidėti prie žmogaus kultūros pažangos. Šie tikslai pasiekiami siekiant glaudžių mokslinių tyrimų ir švietimo ryšių, skatinant mokslinį dialogą ir išnaudojant darbuotojų ir studentų galimybes ir talentus.

University Of Crete siekia, kad švietimas ir moksliniai tyrimai būtų patraukli ir stimuliuojanti patirtis savo studentams ir tyrėjams, nuolat stengdamiesi būti pažangiausiuose šiuolaikiniuose pokyčiuose. Universitetas siekia atlikti pagrindinį vaidmenį pademonstruojant Graikijos valstybinių universitetų potencialą dalyvauti lygiaverčiams XXI amžiaus tarptautiniame akademiniame gyvenime, perimant geriausią tarptautinę praktiką, taikant išorinius veiklos būdus ir skatinant kompetenciją ir naujoves.

Vietos

Vietos
  • Heraklion

    Heraklion, Graikija

    Klausimai