Keystone logo
University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

Įvadas

Švietimo, Freiburgo universitetas (vokiečių: Pädagogische Hochschule arba PH trumpam) buvo įkurta 1962 metais ir įgijo universitetinį statusą 1971 m. Tai didžiausia iš šešių universitetų švietimo federalinės Badeno-Viurtembergo, kuris yra žinomas visoje Vokietijoje už aukštos kokybės savo išsilavinimą.

Šiuo metu yra 250 akademinio personalo ir kai 5100 studentai Freiburgo universiteto Švietimo. Su savo platų bakalauro ir magistro kursų kartu su mokytojų rengimo programas, universitetas siūlo puikias mokslinių tyrimų pagrindu pirmojo laipsnio lygio kvalifikaciją ir tolesnio išsilavinimo papildyta didelę dalį profesionaliai kartu praktinių ir taikomųjų pagrindu modulius. Perėjimas nuo valstybinis egzaminas Bolonijos struktūrą reiškia, kad Švietimo ir mokslo universitetas dabar glaudžiai bendradarbiaujant su Albert Liudviko universitetas, Freiburge. Naujas Freiburg Išplėstinė centras Švietimo (veido) suteikia forumą bendro darbo mokytojų švietimo ir yra dėmesio centre visų pagrindinių žaidėjų. VEIDO sujungia pirminio mokytojų rengimo, praktikos ir kvalifikacijos tobulinimo, Švietimo tyrimų ir kokybės užtikrinimo. Veido anketa internete Campus suteikia dalyviams į mokytojo profesiją su visais svarbiausia informacija, vykdyti reformas ir galimybių idėjų mainų, taigi ir erdvę plėtoti savo profesinę tapatybę.

Šis bendradarbiavimas reiškia, kad Švietimo ir mokslo universitetas apima mokytojų rengimo visais lygiais: pirminė, antrinė 1 ir vidurinio 2. Be to, dažnai Universiteto tarptautiniai / kalbos ir matematikos / gamtamokslinis profilis tarnauja kaip lemiamas veiksnys pasirenkant Freiburgo universitete.

Pagrindiniai mokslo fokusavimo sritis

Tarpkultūriniai ir tarpvalstybiniai kursai Moksliniai tyrimai, akcentuojant Europoje

Tai fokusavimo sritis apima daug įvairių bakalauro ir magistro lygio kursus, taip pat žinomų mokslinių tyrimų projektus, kurie visapusiškai ir sistemingai išnaudoti Freiburgo vietovėse pranašumą.

Dėmesys Matematika / Gamtos mokslų mokslinių tyrimų ir mokymo

Tai fokusavimo sritis apima daug įvairių kursų, taip pat daug įdomių mokslinių tyrimų vykdomų projektų universitete. Be to, įvairių chemijos, fizikos, geografijos ir matematikos "mokymosi laboratorijos" parengti studentus tinkamai dėl savo ateities (praktinių ir eksperimentinių) užduotis. Čia taip pat, teorija ir praktika yra glaudžiai susiję: eksperimentai klases, pvz kaip dalis NAWIlino projekto suteikti studentams su pažvelgti į kasdienio gyvenimo mokytoja. Dalyvavimas aktualiais mokslinių tyrimų projektuose suteikia, ką reiškia išmokti atrasti įspūdį: pavyzdžiui ES projekto mascil (moksliniais tyrimais ir atradimas pagrindu klasėje) arba projektas MATHElino (tirti mokytis procesą darželyje vaikams ir pradinių klasių vaikams ).

Kitos funkcijos Freiburgo universitete

Tikslinės skatinimas jaunų mokslo darbuotojų

Įvairūs doktorantūros studijų programų ir daug kitų (Europos) mokslinių tyrimų projektams remti platų jaunų mokslininkų. Be pirmiau minėtų programos, jie apima mokslinių tyrimų programą "Mokymasis žinių visuomenei", "Užduočių paremtas mokymasis ir mokymas" ir "Gebėti paaiškinti". Iš viso universiteto veikia apytiksl. 90 tyrimų projektai. Tai pati Freiburgo universiteto Švietimo pagrindinį poziciją Badeno-Viurtembergo į jaunų mokslininkų skatinimo.

Daugiau nei mokytis

Galiausiai universitetas gali pasigirti ne mažiau ambicingas ir įvairų kultūrinį universiteto gyvenimą. Universitetas siūlo daug galimybių kūrybinei veiklai: Universiteto chore, orkestras, bigbendą, sporto veikla, literatūros dirbtuvės, Dramos grupes vokiečių, anglų ir prancūzų kalbomis, o universiteto radijo stotį, tai tik keletas iš jų.

Vietos

Vietos
  • Freiburg

    Pädagogische Hochschule Freiburg University of Education Kunzenweg 21 , 79117, Freiburg

    Klausimai