Keystone logo
University of Florence

University of Florence

University of Florence

Įvadas

University of Florence datuojamas 1321 m. Florencijos Respublikos įsteigtu Studium Generale. Jame dirbo labai garsūs mokslininkai (Galileo Galilei) ir profesoriai, taip pat du naujausi Italijos ministrai pirmininkai (Giuseppe Conte ir Mario Draghi). Tačiau tik 1923 m. universitetas įgijo tikrąjį pavadinimą ir buvo paverstas moderniu visapusišku universitetu su 21 katedra ir 10 mokyklų.

„Unifi“ siūlo 127 bakalauro laipsnius, 57 magistro laipsnius, 9 ilgalaikio ciklo laipsnius, 24 doktorantūros programas ir daugiau nei 50 specializacijų mokyklų. Tarp šių programų daugiau nei 40 yra tarptautinių: 10 dėstoma anglų kalba ir 31 su dvigubais arba jungtiniais laipsniais. Daugumoje studijų programų siūlomi anglų kalbos kursai.

Unifi yra vienas iš populiariausių Erasmus studentų universitetų (daugiau nei 900 studentų per metus) ir yra EUniWell, Europos universitetų aljanso, dalis. Tinklas nustatė keturias pagrindines mokslinių tyrimų ir mokymo sritis, glaudžiai susijusias su JT tvaraus vystymosi tikslais.

University of Florence yra vienas iš svarbiausių Italijos valstybinių universitetų ir turi stiprų tarptautinį pašaukimą. Ji skatina bendradarbiavimą su akademinėmis ir mokslinių tyrimų institucijomis visame pasaulyje ir sveikina užsienio dėstytojus, mokslininkus ir studentus, skatinančius kultūros ir mokslo internacionalizaciją. Šiuo tikslu universitetas per savo skyrius ir mokyklas skatina aukštos kvalifikacijos svečių iš viso pasaulio svetingumą.

Be to, tradiciškai jame ypatingas dėmesys skiriamas bendradarbiavimo ryšių su užsienio universitetais plėtrai ir internacionalizacijos procesui, kuris tapo strateginiu ir dominuojančiu universiteto gyvenimo aspektu mokslinių tyrimų, mokymo, studijų programų organizavimo, universitetų mobilumo srityse. dėstytojai, mokslininkai ir studentai.

Dėl šių priežasčių University of Florence yra viena iš privilegijuotų tarptautinių svečių vietų.

Sveikinimo paslauga

„Welcome Service“ padeda tarptautiniams studentams, doktorantams, kolegoms, mokslininkams ir profesoriams, kuriuos University of Florence priima konkrečiuose Europos ar tarptautiniuose projektuose, rasti tinkamą būstą mieste.

„Welcome Service“ gali rezervuoti svečius universiteto rezidencijose ir kitose vietinėse apgyvendinimo įstaigose bei teikti informaciją internetinėse platformose nakvynei rasti.

Studijuoja Florencijoje

Šimtas keturiasdešimt šeši laipsnio kursai (pirmo ir antrojo lygio ir vienos pakopos), iš kurių 15 yra anglų kalba, suskirstyti į 10 mokyklų, iš viso mokosi apie penkiasdešimt vienas tūkstantis gyventojų, iš kurių ketvirtadalis yra iš regiono ribų. . University of Florence yra didelis universitetas, turintis labai platų kursų spektrą, apimantį visas dalykų sritis. Kiekvienais metais Florencijoje yra daugiau nei devyni tūkstančiai absolventų. Be to, pagal Almalaurea duomenis, Florencijos absolventų, dirbančių praėjus vieneriems metams po studijų baigimo, procentas yra didesnis nei šalies vidurkis.

Reikalavimai vizoms

Atvykimo procedūros skiriasi atsižvelgiant į pareiškėjo pilietybę, gyvenamąją šalį, kelionės tikslą ir buvimo trukmę.

Norėdami gauti išsamios ir konkrečios informacijos, apsilankykite universiteto svetainėje:

 • Tarptautiniai studentai
 • Doktorantai
 • Tarptautiniai akademikai

Prieš išvykstant į Italiją primygtinai rekomenduojame pasikonsultuoti su atitinkamų valdžios institucijų tinklalapiais ar biurais, kad gautumėte išsamios, oficialios ir atnaujintos informacijos.

Stipendijos ir finansavimas

Yra keletas galimybių gauti finansinę pagalbą siekiant akademinės karjeros University of Florence .

Paskatos ir finansinė parama studentams

 • Darbas ne visą darbo dieną
  Darbams bibliotekose, muziejuose ir kituose universitetų paslaugų centruose
 • Dotacijos kuravimo veiklai
  Teikti akademinę pagalbą studentams
 • Mokesčių ir rinkliavų grąžinimas bei kitos finansinės naudos
  Siūloma konkrečioms nacionalinės ir Europos svarbos programoms, skatinančioms registraciją
 • Studentai, turintys tarptautinę apsaugą:
  Prieiga ir parama studentams, ieškantiems prieglobsčio ir tarptautinės apsaugos
 • Universiteto koridoriai pabėgėliams – projektas UNICORE
 • DSU Toscana (nuoroda į išorinę svetainę)
  Vieši kvietimai buvo susiję su DSU – regioninės teisės į universitetinį išsilavinimą agentūros – stipendijomis studentams. Tvarka ne ES studentams

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Florence

  Piazza di San Marco, 4, 50121, Florence

  Klausimai