Keystone logo
University of Fort Hare

University of Fort Hare

University of Fort Hare

Įvadas

uni

Vizija

Ryškus, teisingas ir tvarus Afrikos universitetas, įsipareigoję mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos tuo savo studentams, mokslininkams paslaugų ir platesne bendruomene.

Misija

Teikti aukštos kokybės švietimą tarptautinius standartus, prisidedančių prie mūsų žinias, kad yra socialiai ir etiškai aktualus ir taikant technologines ir socialinę-ekonominę plėtrą mūsų tautos ir visame pasaulyje.

Vertybės

 • Sąžiningumas - gerbti ir patvirtiname orumui, lygybę, laisvę ir turtingą kultūrinę įvairovę visiems žmonėms, kaip taikos ir socialinio teisingumo, tiesos siekimas, intelektinės sąžiningumo principu ir atvirumą idėjoms.
 • Kompetencijos - Turi būti pripažinta tarptautinio centro kompetencijos, kuri yra tiek įsišaknijusi savo aplinką ir jautriai reaguoja į žmogaus pažangos iššūkius ir skatinti mokymo ir mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos kultūrą universitete kaip pagrindinio minimalaus reikalavimo gyvenimo iki į būdamas žinių kartos svetainė reikalavimo.
 • Inovacijos - sutelkti dėmesį į pateiktų naujų informacinių technologijų, informacijos valdymo sistemas ir procesus, ir galimybes inovacijų iššūkius. Ir tai daryti iniciatyvus taip, kad naudos universitetą ir žmoniją.
 • Etika - iš aukščiausių profesinių ir etikos standartų mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų, bendruomenės dalyvavimą ir įmonių valdymo įgyvendinimui.
uni

strateginiai tikslai

Kompetencijos mokymo ir mokymosi, mokslinių tyrimų ir bendruomenės dalyvavimą;

Šis strateginis tikslas orientuota į plačios socialinės vizijos kurie privalo išlaikyti universiteto tarptautinio centro kompetencijos, kuri yra tiek įsišaknijusi savo aplinką ir jautriai reaguoja į žmogaus pažangos iššūkius; imperatyvas atgaivinti mokymo ir mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos Universiteto kultūrą kaip pagrindinio minimalaus reikalavimo gyventi iki būdamas žinių karta ir tam, kad būtų galima palyginti su panašiomis institucijomis kitose pasaulio dalyse svetainė reikalavimo; ir esminis misija šiuolaikiniame Afrikos universitete ir tarpusavio ryšys tarp šios misijos ir plataus masto lūkesčius socialinės atsakomybės universiteto Bendrijoms jis tarnauja. Ji taip pat orientuota į susipažinimo su naujomis technologijomis, kad galėtų palengvinti mokymą ir mokymąsi, ir mokslinius tyrimus.

Gerinti Student patirtis:

Šis strateginis tikslas yra susijęs su valdymo studentiško gyvenimo patirtis Universitete, todėl, kad kritinė, užsiimantys piliečiai ir tinkamai kvalifikuotų absolventų palikti Fort Hare universitetas. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas administracijos, gyvenamųjų namų, sporto, kultūros ir socialinės paramos sistemos studentams.

Sukurkite aptarnavimo kultūrą:

Šis tikslas yra skirta užtikrinti, kad etikos principai paslaugų ir etosas paslaugų kokybę skverbiasi universiteto kultūrą, studentams, darbuotojams ir suinteresuotais subjektais; taip pat pagerino našumą administracinių ir valdymo sistemų, kurios palaiko pirminius procesus.

Optimizuokite daugiametės Campus modelį:

Šis tikslas pristato "planetų Alignment" modelyje kaip optimalaus modelio mūsų kelių miesteliu universitetą; ir aprašoma, kaip mes ketiname išnaudoti santykinius privalumus ir strategines nišos kiekvieno iš mūsų trijų universitetų, užtikrinančią atitikimą statuso ir koordinavimo visoje geografinėje erdvėje.

Diržai Technologijos Efektyviai:

Šis tikslas orientuota į pateiktus naujomis informacinėmis technologijomis, kalbant apie investicijas, kurios turi būti, informacijos valdymo sistemas ir procesus, ir galimybes inovacijų iššūkius.

Plėtoti žmogiškuosius išteklius:

Šis tikslas yra apie gaivus - arba galbūt vėl derybų - psichologinis ir vystymosi sutartis su mūsų darbuotojais. Mes taip pat turės peržiūrėti savo modelius, valdymo ir vadovavimo, ir žymiai pagerinti mūsų valdymo gebėjimus ir galimybes. Vadovai turės prisiimti atsakomybę už naujų modelių mokymo ir mokymosi valdymo ir pagalbinis personalas padaryti perėjimą prie naujos pusiausvyros veiklos, svarsto ir planavimas personalo poreikius pristatyti šį modelį. Mums taip pat reikia įdiegti tvirtą, bet labdaros kultūrą individualios ir kolektyvinės atsakomybės; ir stiprinti darbuotojų lūkesčius apie tvarkoma laikantis šios darbotvarkės.

Pasiekti finansinį gyvybingumą ir tvarumą:

Tai užtikrinimas yra susijęs su tvaraus finansavimo bazę Universiteto plėtros; ir užtikrinti, kad dydis ir forma universiteto yra tiek gyvybinga ir palaiko savo strateginius tikslus.

Apibendrinant, universitetas daugiausia dėmesio bus skiriama transformacija aukštojo mokslo, gero valdymo ir atskaitomybės, ir savo socialinę atsakomybę funkciją ateinančiu laikotarpiu. Ji taip pat pabrėžia, technologinę plėtrą ir tvarios finansavimo bazę kūrimą.

uni

Chartija etikos principai ir vertybės

Preambulė: "Be Lumine TUO žiūrėkite bimus spindyje" - "Tavo šviesoje matome šviesą"

Fort Hare universiteto pripažįsta, kad bet kuri institucija ar Bendrija galiausiai reglamentuoja normų, vertybių ir įsitikinimų sistemų, kurios atspindi jo skiriamojo tapatybę, tradicijas ir orientaciją. Universitetas yra įsitikinęs, kad žinios yra teigiama jėga tik tada, jei integruota su vertybėmis, ir kad ji turėtų pateikti puoselėjant kontekstą stiprių etikos normų ir principų. Tokių verčių nėra, žinių gali būti žalingos jėga.

Todėl ši chartija pristato esminį vertės sistemą, kuri apibrėžia Fort Hare universiteto etosą. Tai veda Universiteto Vizija, misija, įmonių tikslų ir strateginių tikslų. Ji tarnauja kaip atskaitos tašku visose savo akademinių ir administracinių politiką, programas bei procedūras ir jis jungiasi visa universiteto bendruomenę bendrų etikos principų ir vertybių. Chartija yra svarbi mūsų teises ir pareigas, kaip Fort Harians, į vienas kito atžvilgiu, platesnei visuomenei ir aplinkai. Galų gale, ji siekia įkvėpti visus žmones gyventi su bajorų, orumo ir aktyvaus sąžinę.

Fort Hare universiteto visada bus tiglis, kur daugelis iš svarbiausių idėjų Pietų Afrikos demokratijos, išsilaisvinimo, susitaikymo ir atleidimo sudygo, plėtojamos ir stiprinamos ir galiausiai rezonuoja visoje šalyje, Afrikoje ir visame pasaulyje žemynu. Chartija Todėl natūraliai rezonuoja su principais ir vertybėmis, kuriomis paremti Laisvės chartiją, Pietų Afrikos Konstitucijai ir teisių bilis.

Fort Hare chartija išaugo iš visa apimančio raidos procesas, kuris apėmė visą universitetinį bendruomenę.

Ji siūlo visiems savo nariams etikos principai ir vertybės toliau išvardytų, siekiant padėti mums mūsų kelionę atradimų, tirti ir realizuoti mūsų intelekto ir unikalios žmogaus potencines galimybes. Be tokių etinių gairių Visos mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų yra mažai vertės.

Fort Hare bendrijos universitetas yra:

 • Įkvėptas Universiteto ir jo įnašą padarė su lyderių, išlaisvinimo ir paslaugų žmonijai paveldo;
 • Pripažindamas, kad švietimo tikslai apima mūsų žmogiškumo realizaciją, taip pat mūsų atsakomybę sau, šeimai ir bendruomenei;
 • Pripažindamos, kad tiesos ir žinių, Universiteto vykdymu, kaip aukštosios mokyklos, turi palaikyti visi, kad ji yra tvirtą dėmesio kompetencijos;
 • PATVIRTINDAMOS, kad labai svarbus švietimo vaidmuo yra įskiepyti studentų pagarba, tolerancija ir socialinės atsakomybės akademinės laisvės, dialogą, draugystę ir supratimą aplinkoje.
uni

Fort Hare bendrijos universitetas sutinka, šią chartiją ir įsipareigoja gyventi iki ir skatinti toliau išvardytus principus ir vertybes:

veiklos principai

 1. Siekiant užtikrinti, kad visuotinės vertybės teisingumo, sąžiningumo, drausmės, meilės, gerumo, ne traumos ir susirūpinimą dėl kitų gerovės, tarnaus kaip mūsų minties, žodžio ir veiksmo šaltinis.
 2. Gerbti ir patvirtiname orumui, lygybę, laisvę ir turtingą kultūrinę įvairovę visiems žmonėms, kaip taikos ir socialinio teisingumo principais.
 3. Įsipareigojame tiesos, intelektinės sąžiningumas, atvirumas idėjoms ir tobulumo per aukščiausių profesinių ir etikos standartų pasiekimo mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų.
 4. Norėdami patvirtinti ir skatinti akademinių sėkmės stengiasi kaip yra kritiškai susijęs su siekiu link vis gilėjančią išraiška mūsų žmonijai.
 5. Puoselėti ir pagerbti Universiteto orumą, išsaugoti savo paveldą, spirito ir turtą, laikytis jos įstatų, taisyklių ir reglamentų, taip pat šalies įstatymus.
 6. Skatinti imaginacinio, bendradarbiavimo, problemų sprendimo ir verslumo mąstymo kryptį sprendžiant problemas, su kuriomis susiduriame.
 7. Kaip darbuotojas, būti atsakingas, rūpestingas globėjas visų mūsų santykiuose su studentais ir vienas su kitu.
 8. Norėdami neturi diskriminuoti, tiesiogiai ar netiesiogiai gimimo, rasės, odos spalvos, tautybės, etninės ar socialinės kilmės, lyties, amžiaus, ligos ar negalios, kalbos, kultūros, politinių ar kitokių pažiūrų, religijos, sąžinės, tikėjimo, santuokinės padėties priežasčių , nėštumo ar lytinės orientacijos.
 9. Kad kada nors supranta, kad būtina plėtoti atsakingą santykį su žemės ir suprasti mūsų labai svarbų vaidmenį, siekiant apsaugoti ir išsaugoti jį ateities kartoms.
 10. Vykdyti mokymą ir mokslinius tyrimus, kurie bus atsakingai panaudoti visų mokslų naudos gerovei žmonijos, yra sąmoningas žalos būdingą neatsakingo naudojimo žinios.

Vietos

Vietos
 • Alice

  Ring Road , 5700, Alice

  • facebook
  • youtube

Klausimai